Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade (Przeczytany 196714 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 5 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #465
Nope. Na zielonym (Easy) np. Marisa w ogóle nie tworzy gwiazdek przy swoim spellcardzie z tornadem, na żółtym (Normal) wystrzeli tam kilka. Ale tak, po pograniu trochę Normal jest kretyńsko łatwy. Czerwony to Lunatic - AI ma wkurwiającą tendencję do perfekcyjnego kontrowania wszystkiego w zasięgu melee, ale i tak rozpada się pod spamem (masz tu świetnie obrazujący repek). Spellcardy są dojebane though.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #466
Post Krissa - sauce or didn't happen.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #467
http://mirror.studio-ramble.com/upload/nolook/tasofro/th135_update_110.exe
Kokoro jest playable! Jeszcze ma niedokończone spelle, ale już można wybrać z niewidzialnej listy, choć niektóre maja czarny kwadrat zamiast tekstur xD. Nie wiem czy się już pojawia na liście postaci ale jakby co hacked score.dat: http://www.mediafire.com/?kp6grv5vzrd3s8p

MotK: http://www.shrinemaiden.org/forum/index.php/topic,14968.msg997524.html#msg997524
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2013, 17:49:51 przez critz

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #468
Cytuj
As for patch 1.20 Hata no Kokoro is a fully playable character, and also added several new music to the game.
http://tasofro.net/touhou135/index.html#tf029-p

Cytuj
Every character has a LW theme.
Omg :3

Touhou Hopeless masquerade - Hata no Kokoro Last Word
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2013, 23:12:34 przez critz

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #469
Każda postać ma muzyczkę na max atencji (inną, wooo)

THAT LAST WORD KOKORO, WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA (Małysz aprobuje)

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #470
Ten poprawiony practice. Ten temat w select menu. Te remixy i moveset Kokoro. Mój mózg lata.
Also, z tego co rozumiem, umiejętnością Kokoro jest zmienianie wiary podczas walki zależnie od wystawionej maski. Teraz tylko czekać aż ktoś kompetentny się tym pobawi :3.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #471
Ona ma NAGINATĘ :O
Kolejny powód, żebym ją jeszcze bardziej polubił :D

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #472
Uomamo, ta postać taka epicka, teraz jeszcze bardziej epicka, jaram się jak Murzyn bateryjką!
Last Word jest cudowny.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2013, 00:04:22 przez Roxiee

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #473
I ma zmieniającą kolor spódnicę : D

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #474
Czuję źle że dopiero teraz się zorientowałem:
http://tinyurl.com/m4reeov
http://tinyurl.com/mp5w8tf

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #475
Mi tam to nie przeszkadza :P Zwłaszcza że efektownie wygląda. Ja już chcę nowego kompa, żeby mi to udźwignął. No i mam nadzieję, że z czasem będzie rozbudowywana lista postaci, bo bardzo mi tutaj brakuje reprezentantek SDMa :P

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #476
Mam przeczucie że SDM nie będzie pierwsze w kolejce, gdyby miał kiedyś powstać do tej gry dodatek albo coś, biorąc pod uwagę że wrzucili jakoś z 1/3 wszystkich postaci z UFO/TD, które miały tu być przede wszystkim. A SDM we wszystkich dotychczasowych bijatykach był w komplecie poza Flandre. Ale nie raczę przewidywać kto by miał dojść po tym co się odjebało - byłem pewien że Świątynia Moriya dołączy ze względu na powiązania fabularne, a tu upewnili się by nie dać nikogo z 12.3. Nawet Kanako która tam nie walczyła :T.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #477
Jednak w bijatykach duży wybór postaci to podstawa, nawet jakby nie miały one swojego story mode. Dla przykładu w 12.3 można było zaimportować cała SWR, mimo że te postaci nie miały żadnego wpływu na fabułę. Na tej samej zasadzie mogliby dodać starsze postaci do HMa - żeby był większy wybór w free playu, ale bez wpływu na story mode.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #478
Pogódźcie się z tym, że nawet w dodatku postacie występujące w tle nie będą grywalne. To ogranicza ilość dostępnych do Meiling, Momiji, Kasen (Kisume i Flan nie liczę,bo ZUN mówił, ze Flan nie nadaje się do bijatyk bo op) i ewentualnie jakichś nowych z DDC. Also, Kokoro gra się niezwykle przyjemnie, gdybym nie mainował Miko, to Kokoro bym brał)

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #479
Cytuj
Pogódźcie się z tym, że nawet w dodatku postacie występujące w tle nie będą grywalne. To ogranicza ilość dostępnych do Meiling, Momiji, Kasen (Kisume i Flan nie liczę,bo ZUN mówił, ze Flan nie nadaje się do bijatyk bo op) i ewentualnie jakichś nowych z DDC.
Skąd możesz to wiedzieć? Z tych tylko Kasen ma minimalny sens pojawić się przy takiej fabule, a tak zawsze mogliby usunąć kogoś z tła. Choć nie zamierzam forsować nikogo, ale nowe postaci miałyby IMO pierwszeństwo ze względu na to, że jeszcze ich nigdzie nie było poza UFO/TD i nie miały okazji się rozwinąć.
Tak naprawdę bardziej mnie martwi ewentualna następna bijatyka od Tasofro, bo jeśli pójdą drogą IaMP > SWR to siłą rzeczy muszą zostać przy mechanice nieograniczonego latania, która IMO nie daje takiej głębii jak IaMP/Soku. A jeśli znowu zrobią reset silnika to znowu będziemy mieć minimalny cast a nie rozszerzający poprzednią grę :T. Ale do tego czasu zdążę się pewnie zestarzeć, to i do mechaniki się bardziej przekonam.

A Kokoro będę masterował tak czy siak, chociaż odrobinę :3. Fajerweki i miotacz ognia są cholernie satysfakcjonujące. Na pierwszym miejscu zostanie Futo bo sympatia do postaci, ale ostatnio jakoś bardzo przekonuje się do Mami. Te dymki genialnie odcinają ataki z każdej strony, a poza tym ma bardzo ładny wachlarz pocisków do zasłony (ptaszki, ten specjal z żabą) i kurewsko wielkie melee. A, i Kisume xD.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2013, 15:37:31 przez critz