Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhoumon (Przeczytany 27734 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Touhoumon
http://thmon.amarilloviridian.com/kareha/viewtopic.php?id=1&t_id=49&page=1

Taki link na początek. Można tu znaleźć prawie wszystkie wersje Touhoumonów.
No to rozmawiajcie...jakieś ciekawe buildy waszych pupili, spostrzeżenia, cokolwiek :P

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #1
"taki stary koń a interesuje sie pokemonami"

Do not want.

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Touhoumon
Odpowiedź #2
Pamiętam, że kiedyś grałem, niestety nie pamiętam w które. No i grałem tylko jeden dzień, bo jakoś niezbyt mi przypadło.

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #3
powracam do twojego pytania z PW: a próbowałeś w Hakurei Border ? tzn w tym miescie gdzie oryginalnie w emeraldzie masz move tutora ?

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #4
Mówiąc o Move Tutorach chodzi mi o tych kolesi co są pochowani i uczą różnych skilli. Z tych jedyne co zostało to dziewczyna co uczy Double Edge... Resztę usunęli...:P Move Reminder jest na swoim miejscu ale i tak rzadko z Niego korzystam.

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #5
aaa już kapuję...w mojej wersji np. jest cały czas koleś w Ruins of Lore, który uczy Rollout

  • JCD
  • [*]
Odp: Touhoumon
Odpowiedź #6
Grałem trochę w Merry version, ta przeróbka Fire Red. Spodobało mi się, może bym pograł wyżej gdyby nie to, że sporo ograłem się w zwykłe pokemony.

Była o tyle lepsza od tradycyjnych, podstawowych? thmonów, że łatwo się łapało różne dziewczynki. Na początku można było znaleźć w trawie nawet startery (sic!), choć wskaźnik łapania miały strasznie mały i trzeba się było mocno pokebalami orzucać, aby dorwać taką Marise na 5 lvl z red HP.

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #7
mój ulubiony team w Merry Vers.:
- Marisa
- Reisen
- Remilia
- Yuuka
- Letty
- Mystia

mój ulubiony team w Emerald Vers.
- Marisa
- Mystia
- Patchouli
- Parsee
- Rika
- Sara

kiedyś było tak:
- Marisa
- Mystia
- Patchouli
- Meiling
- Parsee
- Kaguya

w merry vers. doszedłem mniej więcej do 60 lvli, w Emeraldzie do 85 lvli

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #8
Dorwałem Merry Version.
Odpalam.
Jak nie odpisze w ciagu 1h to jestem stracony dla ludzkości.

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #9
W Tradycyjnej wersji polecam Kisume xP

EKisume @Leftlowers
Trait:Jaki tam ma
Naturka:z plusem do defa albo spec defa (Bold np. ?)
-Surf
-Toxic
-Substitute (O ile w wersji w jakiej grasz są move tutorzy, jak nie to można tu dać Isolation ale to 50% mniej zajebistości)
-Bride Study

Zarzucamy Toxiciem, używamy Substitute i leczymy się Bride Study w czasie gdy opp się "wypala" xD

Nie mam jakoś ulubionego teamu ale są pojedyncze dziewczynki z których jestem zadowolony :P Głównie EWriggle uwielbiam za to że ma odpowiedź na jakieś 75% innych puppetsów

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #10
Jestem.

TT^TT

Przypomniała mi się moja młodość i 300 godzin w Pokemon Crystal...

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #11
ja żałuję, że w emerald version nie sposób złapać Suwako :C przynajmniej nie w pierwszych 3/4 gry...ale w sumie racja, Anjiru-sensei powiedział, że to zbyt silna postać, by można było nią grać ^^'

EDIT: Touhoumon Insane Version = OMG O.O (np. 1st rival battle (w normalnych pokach jego poki miały 9-10 lvl, tutaj mają...minimalnie 23 lvl O.o, szykuje się długie trenowanie w trawie)
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2011, 17:06:08 przez Mayuki

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #12
Touhoumon, ah ten doskonały zabijacz czasu :)
Kiedyś grałem na komórce, szczególnie w Merry Vers. dłużej, niestety jako, że padła karta pamięci na której był stan gry (n-dziesiąt godzin gry i prawie wszystko) poszło się paść (wraz z innymi wspaniałymi grami na GBA i resztą danych)...
Sobie kiedy emerald version pogram, bo w tą przeróbkę FireRed już mi się nie chce grać(kilka wersji już grałem wraz z tym pierwszym, co nie można było przejść całej(do wysp nie było dostępu), od Aqua, nowszej i tam inne insane'y)...
Kiedyś nowe wydania touhoumona ogłaszałem na irc wraz z linkami :)


Odp: Touhoumon
Odpowiedź #13
moim zdaniem nadal Emerald wersja najlepsza ^^ najwięcej do zwiedzenia i jak na razie - najtrudniejsza (insane dopiero zaczynam i jest nieźle ^^')

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #14
Tak sobie przypomniałem, że przy touhoumonie spędziłem wiele nieprzespanych nocy grając na komórce do 4-6 rano :)

Jakby ktoś byłby zainteresowany historią english wersji(i kilku odmian) touhoumona - archiwa strony Pooshlmer od 36 threada, czyli jeszcze z 2009 roku (09/09/15) :)
Pooshlmer_Touhoumon_36-78.7z + halloween touhoumon
Archiwa są w .mht (sam robiłem), Opera i IE mają obsługę MHTML natywnie, FX wymaga rozszerzenia, zaś Chrome ponoć od wersji 14 posiada także takowe wsparcie, jakby co są też ekstraktory mht do html + pliki.
Odnośnie wersji halloween i Haunted Touhoumon, więcej informacji ww. archiwach.
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2011, 23:05:48 przez h-collector