Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Ankieta

What do?

  • Grafiki oficjalne
    16 (53.3%)
  • Arty
    14 (46.7%)
  • Inne
    0 (0%)

Ilość głosów: 29

Temat: Touhou Sort - Touhou.pl Ver. (Przeczytany 38628 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #30
Prawy dolny róg najlepszy. Bardzo lubię tego artystę.
to samo

btw. kto jest autorem tego arta, jeśli mogę spytać?

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #31
urin

Pełny obrazek:
Spoiler (pokaż/ukryj)
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2012, 04:11:50 przez Maluetar
Rucham psa jak sra

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #32
ZUNart i tak jest z tego wszystkiego najładniejszy moim zdaniem :V
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #33
Spoiler (pokaż/ukryj)
Damn, double post, a tu nie można usuwać.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2012, 01:27:33 przez Ignacy Przybylski
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #34
Spoiler (pokaż/ukryj)
@Raion,




6 kandydatek, możesz zdecydować się tylko na jedną.



Pamiętaj, że musisz kierować się głosem serca, bo ona i tak przez wszystko przejrzy.

Wszystkie te obrazki ssą mocno, więc lepiej wziąć ten, który jest oficjalny, a nie bawić się w cukierkową paradę równości z Twoimi lulzowymi przykładami rodem z klubów wzajemnej adoracji dla dziewczynek z syndromem bezguścia.

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #35
Ignacy- wszystkie są oficjalne xD

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #36
urin

Pełny obrazek:
Spoiler (pokaż/ukryj)

Mi też się bardzo podobał, ale wybrałem inne tylko i wyłącznie dlatego, bo nie podoba mi się Okuu tutaj, wygląda jakby chciała wydziobać Satori oko. Not want. poza tym jest świetny.

Wszystkie te obrazki ssą mocno, więc lepiej wziąć ten, który jest oficjalny, a nie bawić się w cukierkową paradę równości z Twoimi lulzowymi przykładami rodem z klubów wzajemnej adoracji dla dziewczynek z syndromem bezguścia.

Chuja się znasz :V

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #37
Ignacy- wszystkie są oficjalne xD

Sam jesteś oficjalny, te dolne to jakiś lolfest.


Niemiły jesteś. :<
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2012, 09:51:06 przez Ignacy Przybylski

  • AllStarsky
  • [*]
Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #38
Do czego to doszło... Kłócicie się o arty Satori
Spoiler (pokaż/ukryj)
Chociaż i tak ten jest najlepszy
EDIT BY SMOKU: NIE LINKUJ Z ZERO CHANA, BO NIC NIE WIDAĆ
I zgadzam się z Ignacym. Tylko oficjale, inaczej będzie w cholerę problemu z doborem fanartów dla innych postaci.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2012, 22:14:39 przez Smoku

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #39
Spoiler (pokaż/ukryj)
@Raion,




6 kandydatek, możesz zdecydować się tylko na jedną.




Pamiętaj, że musisz kierować się głosem serca, bo ona i tak przez wszystko przejrzy.
Z czystym sumieniem wybieram oryginalny, najlepszy art z gry.
Spoiler (pokaż/ukryj)
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2012, 17:21:55 przez Raion

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #40
Ja bym osobiście wolał dodatkową opcję, że są jedynie podane imiona postaci bez artów.

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #41
Ja bym osobiście wolał dodatkową opcję, że są jedynie podane imiona postaci bez artów.

To też dobre rozwiązanie, człowiek wtedy bardziej się skupia na tym jak sam widzi daną postać, jakość obrazka ma mniejszy wpływ na dokonanie wyboru w przypadku tych, na których te grafiki za mocno działają. :v

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #42
Ja bym osobiście wolał dodatkową opcję, że są jedynie podane imiona postaci bez artów.

To też dobre rozwiązanie, człowiek wtedy bardziej się skupia na tym jak sam widzi daną postać, jakość obrazka ma mniejszy wpływ na dokonanie wyboru w przypadku tych, na których te grafiki za mocno działają. :v

Właściwie.... to coś w tym jest. Nie jestem przeciwny tej opcji

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #43
Na upartego m mógłbym zrobić wybór. Tj. grafika oficjalna, fanart, brak grafik.

Problem w tym, iż ja mam dość wyjątkowy (czyt. z waszej perspektywy - zjebany, więc zostańmy przy wyjątkowym) gust, wiec ciężko by było dojść do jakiegoś porozumienia, które grafiki wybrać. Trzeba wziąć pod uwagę rozmiar bo przypuszczam, dość optymalny będzie ten z oryginalnego czyli 120 x 180. No, można by podciągnąć do 150 x 200, ale nie więcej. Tak myślę.


  • Tora
  • [*]
Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #44
*spogląda na avatar* *przypomina sobie jakość artów w pokoju Ignacego*
Spróbuj mocniej.

bawić się w cukierkową paradę równości z Twoimi lulzowymi przykładami rodem z klubów wzajemnej adoracji dla dziewczynek z syndromem bezguścia.
Doprawdy nie rozumiem co chciałeś tym wnieść. Wszystkie narysowane przez ZUNa dziewczynki mają być z założenia słodkie, sympatyczne i ładne. Nawet mu czasem wychodzi. Oryginalne czy nie, będziesz miał to samo.
Touhou.pl to jest ów klub adoracji owych dziewczynek w skład którego wchodzisz Ty sam. I źle użyłeś słowa "wzajemnej", o wzajemnej adoracji mógłbyś mówić gdybyśmy patrzyli na siebie nawzajem, jak gospodynie domowe na spotkaniu przy kawie ("Joasia, ale ty pięknie dziś wyglądasz"). Tymczasem my patrzymy w tym samym kierunku jakim jest Touhou, ramię w ramię.

bo nie podoba mi się Okuu tutaj, wygląda jakby chciała wydziobać Satori oko.
Ale ona przecież tuli się policzkiem :(

Z czystym sumieniem wybieram oryginalny, najlepszy art z gry.


To też dobre rozwiązanie, człowiek wtedy bardziej się skupia na tym jak sam widzi daną postać, jakość obrazka ma mniejszy wpływ na dokonanie wyboru w przypadku tych, na których te grafiki za mocno działają. :v
Trochę się zapominacie. Celem tego sorta nie jest zbieranie możliwie jak najdokładniejszych danych w warunkach laboratoryjnie czystych, ale... zabawa. Ot co. Dla zdecydowanej większości fanów sort bez rysunków będzie zwyczajnie nieatrakcyjny. Strzał w stopę. A ci, którzy kierują się mocniej grafikami i wyglądem i tak będą się nimi kierować, choćby guglując czy przeglądając własne foldery. ZUNarty czy fanarty... swoją nazwę noszą od "sztuki", czyli art, a na nią lecą wszyscy.
Chyba, że ich brak byłby dodatkową opcją właśnie dla tego marginesu.

Problem w tym, iż ja mam dość wyjątkowy (czyt. z waszej perspektywy - zjebany, więc zostańmy przy wyjątkowym) gust, wiec ciężko by było dojść do jakiegoś porozumienia, które grafiki wybrać. Trzeba wziąć pod uwagę rozmiar bo przypuszczam, dość optymalny będzie ten z oryginalnego czyli 120 x 180. No, można by podciągnąć do 150 x 200, ale nie więcej. Tak myślę.
Osobiście jestem za jak największymi, choć oczywiste, że na stronę o takich rozmiarach cudów nie będzie.

Propozycja ode mnie: można powtórzyć to co zrobiłem wcześniej, potworzyć po kilka avatarów i pozwolić większości wybrać (jeśli faktycznie liczysz się z opinią userów), albo i umożliwić zgłaszanie własnych propozycji. Grafiki musiałyby być odpowiednio selekcjonowane, tak, by jak najwierniej oddawały ducha postaci. Np. wprowadzić taki mały regulamin:
Spoiler (pokaż/ukryj)
- Postać musi być ubrana we własne oryginalne ciuchy, cosplay, mizugi, ubrania innych postaci Touhou i pochodne są niedozwolone
- Jeżeli postać posiada więcej niż jeden komplet ubrań, wybór jest dowolny
- Postać nie może być utrzymana w konwencji super-deformed
- Postać nie może być roznegliżowana
- Postać musi mieć zachowane proporcje, miseczki H itp. są niedozwolone
- Postać nie może posiadać dodatkowych akcesoriów z których oryginalnie nie korzysta (miecze, dodatkowe kokardy, itp.), chyba, że nie zmienia to całokształtu wizerunku (np. 3 guziki zamiast 2)
- Postać nie może mieć zwierzęcych uszu ani innych dodatkowych części ciała jeżeli oryginalnie ich nie posiada
- Postać musi mieć ułożoną oryginalnie fryzurę. Np. jeśli postać jest przedstawiona z długimi rozpuszczonymi włosami, to na grafice musi mieć rozpuszczone, nie kucyki, nie warkocze, nie krótkie, a długie i rozpuszczone
- Grafika musi być kolorowa i w pełni ukończona (nie może być szkicem)
- Postać nie może prezentować ze sobą skrajnych emocji (płacz, zaskoczenie, śmiech, krew z nosa)
- Postać musi mieć otwarte co najmniej jedno oko, być zwrócona przodem do użytkownika, ustawiona do dołu nogami, a awatar prezentować ją należycie w wyznaczonym formacie
Takie przykładowe kryterium eliminuje lwią część kandydatów zostawiając tylko te, które pasują najbardziej. Nawet przy bogactwie jakim cechuje się fanartwork Touhou ilość odpowiednich artów dla postaci o popularności Satori zostaje sprowadzona do 4-5.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2012, 23:53:42 przez Tora
May your eyes be able to see things better, even if just a little.