Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhoumon (Przeczytany 27739 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhoumon
Odpowiedź #75
Póki co mój team w Aqua+Yui najnowszym:
Wriggle (F) Lv.24
Jolly Nature
Trait:Swarm
Jump Kick
SonicBoom
Quick Attack
Faint Attack

Sanae (F) Lv.25
Gentle Nature
Trait:Serene Grace
Swift
Mirror Coat
Water Gun
Morning Sun (Gdybym wiedział że level później Sanae uczy się Magical Leaf to bym za chuja nie używał TM ;f)

LolAlice(F) Lv.24
Rash Nature
Trait:Doll Master (FUUUUUUUU k**wa)
Aurora Beam
Little Legion(Do wyrzucenia)
Doll Strings
Psybeam

Dojdzie może jakiś Ghost (Youmu,Murasa albo Kogasa, w ostateczności któraś z Prismriverek) Po prostu Parsee ;P Electric (Dunno co to może być) i może Fire (Mokou?)
  • Ostatnia zmiana: Październik 02, 2011, 10:41:48 przez Drewko Nocny Robak

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #76
Z Electriców polecam Chiyuri...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Touhoumon
Odpowiedź #77
Hmm, pokonałem Marise, poszedłem dalej i ... czo teraz? Nie mogę ruszyć dalej.

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #78
Tak się tylko zapytam z ciekawości, w ostatnim Touhoumon World Link, miał ktoś tak, że jajo powstałe z Tori i Ghost u Day-Care Man freeze'uje grę(w momencie potwierdzenia odebrania)?
Może mam pecha i akurat złe jajo mi się trafiło, albo bug jest :/


Odp: Touhoumon
Odpowiedź #79
Dunno, może pojedynczy bug a może jakiś błąd. Niestety YAPE u mnie nie działa (A nawet jakby działało to trzeba dużo się pobawić by czytało World linka) więc nie powiem Ci czy to częściej będzie się powtarzać.

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #80
nie krzyżuję ogólnie puppetsów i nawet nie wiem co z tego chciałeś mieć, więc nie pomogę :C

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #81
No cóż... zobaczę, czy drugi raz coś takiego się stanie... a co chciałem osiągnąć... a nic to jajo to "efekt uboczny" :D
Co do yape pominąwszy, że nic użytecznego w tym aspekcie nie pisze, to pisałem co zrobić, aby przy world linku nie trzeba było dużo się "pobawić" by czytało :)

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #82
ściągnąć wersję bez zmienionego Headera+ustawić ceny kamieni do ewolucji na standardowe 2100 :P

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #83
Tak się tylko z ciekawości zapytam nawiązując co posta z RPT
Widział to kto w aktualnej grze?

(touhou+moe)mon
A co do jaja... nie chce mi się zgłaszać buga, ale widzę coś strasznie chętne do parzenia są te Tori i Ghost... drugie jajo też ścina gre

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #84
a to nie są przypadkiem crossy puppetsów z pokemonami ? bo ja widziałem jakieś inne moemony...

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #85
ja w wersji emerald nie walczyłem z Miku, raz tylko ramię w ramię w space lab na wyspie gdzie była Patchouli...ech nie pamiętam już czego używała

w każdym razie to wyżej to po mojemu nie są moemony, tylko crossy poke  x puppet...inna sprawa, że fajne :)

EDIT:
  • Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 00:26:55 przez Mayuki