Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Ulubione Postacie v.2 (Przeczytany 98639 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Siara
  • [*]
  • Momiji's Henchman
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #210
Dawno się tutaj nie wypowiadałem w sumie a moja lista z biegiem czasu lekko się zmieniła
ok no to zaczynamy:

Momiji - wierna, posłuszna, zawsze wykonuje rozkazy + fanon który na siłę robi z niej grzecznego psiaka no i lubi szachy, co prawda nie europejskie ale co mi tam :<
sukuna - OMG CHWALMY PANA BOGA ZUNA, spełniły się moje ciche modły i w końcu mam swoją minigirl w touhou po za tym dziecinna etc etc sam cud miód orzeszki

Tylko dwie? mało? w sumie resztę postaci lubię... tak samo, favy zmieniają się bardzo często dlatego oprócz charakteru etc paczę również na dizajn dziewczynek.
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2013, 21:24:35 przez Siara

Pussy in a pussy's pussy in a room of pussy plushy

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #211
Cytat: Siara
posłuszna

I see what you did there...

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #212
sukuna - OMG CHWALMY PANA BOGA ZUNA, spełniły się moje ciche modły i w końcu mam swoją minigirl w touhou po za tym dziecinna etc etc sam cud miód orzeszki
Suika też może być minigirl :<

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #213
A ja nie lubię Seiji,bo nie chcę jej smucić lubieniem.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #214
Co do anime - Bakemonogatari - Gahara-chan najlepsza tsundere, handluj z tym.

Hitagi to metatsundere, nie liczy się.

So much true in it... Tsundere to są Taiga z Tora Dory, Saya z HOTD i kilka innych barwnych postaci... już nawet Shinobu jest bardziej klasyczną tsundere niż Hitagi...a czytałem większość dostępnych anglojęzycznych książek, Kretone :D

Wracając do tematu - wszystkie okoliczne miejscowości wiedzą, że u mnie to wygląda tak:
1) Suika Ibuki
......
......
.....
długo długo nic....
...
....
....
Wciąż jeszcze nic ...
...
...
2) ogólnie pojęty SDM - W kolejności Patchy, Koa, Remi+Sakuya, Meiling, Rumia, Flan
3) podziemie - Yuugi, Satori-chan, Moriya Shrine - Suwako "Gaia-sama"
4) Maribeal Hearn (+ Renko Usami), Yukari Yakumo
5) Króliki : Reisen Inaba + Tewi-chan, Kaguya, [ale Eirin już nie bardzo]
6) Marisa + Reimu
7) reszta podziemia w postaci Koishi (okazjonalnie ;P), Ori-rin,


i masa innych postaci, choć kolejność może kiedy indziej...

PUNKTY 2-5 są mocno zamienne. Może kiedyś dokładny blok.

Od niedawna jeszcze Kokoro + Seiji'a, bo to rozkoszniutkie małe oni jest ;)

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #215
Mev, polecam tohosorta, pomaga niezdecydowanym ujednolicić listę favów. Sam mam dość dynamiczne top 10 i za każdym razem, jak robię kolejnego sorta, wychodzi on trochę inaczej. ;D

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #216
Ale ja szczerze mówiąc nieszczególnie chcę sortować. Łatwiej byłoby mi wymienić postaci których nie lubię albo za nimi nie przepadam, ale mam też wiele postaci które lubię tak samo. Dlatego mam z tym niemały zgryz. Z drugiej strony ja często postrzegam bohaterki jako pary albo grupki z których wyławiam swoje faworytki :P

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #217
Cytat: MevCore
Z drugiej strony ja często postrzegam bohaterki jako pary albo grupki z których wyławiam swoje faworytki :P

Caution, OTP fag detected. Cytując Fluffy Kittens and Rainbows: "Go home and die."

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #218
Oj, lista to rzecz bardzo ruchoma (poza top 5), dlatego też nie przywiązuję większej wagi do wszelkich sortów, RSów itepe. Ważne jest, że Patchy od zawsze była numer 1 i to się nie zmieni P:

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #219
Trochę czasu minęło, obecnie jedynymi naprawdę ulubionymi moimi dziewczynkami są Alicja, Marisa, Sakuya i Moko, przy czym Marisa już mi zbrzydła jako waifu, a do Alicji straciłem fanatyczne podejście.
Patche, Keine i Reimu są jakoś po środku, a do znienawidzonych trafiło wszystko co z nazwy lub wyglądu nie jest ludzkie.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #220
Koinu skoro znienawidzone masz to co nie jest ludzkie, radzę wyrzucić Moko która według jej mitologicznej historii zabiła dziesiątki ludzi "bo tak" i na swoje życzenie stała się nieśmiertelna (przez co w sumie człowiekiem tak bardzo nie jest), oraz Keine która jest w połowie nie człowiekiem. Poza tym Alice i Patchy także nie są ludźmi a stały się youkai dzięki magii.
Więc trochę nie rozumiem twoich typów postaci skoro uważasz, że do znienawidzonych trafia to co z nazwy nie jest ludzkie, kiedy kilka ulubionych twoich postaci przestało być ludźmi dawno temu.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #221
To mnie czasami właśnie dobija w uniwersum th. Poparasz się trochę magią, trochę więcej i już cię odczłowieczają.
To już trochę zahacza o rasizm...a raczej gatunkizm.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #222
Nie pamiętam, żeby Moko wspominała coś o masowych morderstwach ze swojej strony w Cage in Lunatic Runagate. Wiem tylko, że zepchnęła Iwakasę ze zbocza, by mu ukraść eliksir Hourai - poza tym nic moim zdaniem.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #223
Rasizm, gatunkizm, jak to uroczo brzmi <3
Obecnie dość płynne granice w ulubioności postaci zaczęły się krystalizować, także Gdzieś Obok Remi pojawia się właśnie Mokou. Długo zastanawiałem się nad tą decyzją, ale tak właśnie będzie najlepiej.

Poparasz się trochę magią, trochę więcej i już cię odczłowieczają.
Na tej samej zasadzie można powiedzieć, że każdy kto nie podąża ślepo za modą i nie jest takim biernym botem kontrolowanym przez masowe kultury też człowiekiem nie jest. Zależy od punktu widzenia.

do znienawidzonych trafiło wszystko co z nazwy lub wyglądu nie jest ludzkie.
To zakrawa o gatunkizm *śmiech*

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #224
Nazywajcie rzecz po imieniu: "etnosceptyzm".
A tak, żeby nie było offtopu, to ostatnio w moim RSie ponownie pnie się do góry Konacyc, o której na pewien czas całkowicie zapomniałem. I to nie dlatego, że moje ostatnie spotkanie z promotorem przypominało trochę scenkę z leniwą shinigami i Yamaxanadu... xD