Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade (Przeczytany 196697 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #420
A tak na temat - Nie wazne na jakim forum nei zwiazanym z TH wszedzie jest o 13.5 i 14. oraz hejt na th.pl.
Co sie dzieje?

They see us grejzin'
They hejtin'

Ale z tego co kojarzę generalnie th.pl ma opinię dość specyficznego miejsca. O ile to pod reklamę nie podpada... podeślesz mi może na PW linki do takich tematów? Chętnie zobaczę co tam wypisują :D

  • Kosiek
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #421
Cytat: Chris
A tak na temat - Nie wazne na jakim forum nei zwiazanym z TH wszedzie jest o 13.5 i 14. oraz hejt na th.pl.
Co sie dzieje?

Not to burst your bubble... Ale to jest gówno nie na temat.

Also, wiadomo coś o eng patchu do HM?
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2013, 13:03:08 przez Kosiek
Players Wanted:
- TH Sky Arena
- Online RPG sessions (via skype)
- TH 12.3

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #422
Z patchem bedzie cieżko, Gensokyo.org i jeszcze jedna grupa odmówiły pracy ze względu na trudności związane z mieszaniem w kodzie. Z tego co wiem, chińscy koderzy wpadli na pomysł zrobienia subów, więc nie wszystko stracone... Also, prośba o linki do wspomnianych tematów. Time to destroy...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #423
Derp, jestem w kropce więc tutaj zapytam.
Gra crashuje mi się podczas ładowania. Wszelkie krzaczki w folderach już zmieniłem na literki, włączam przez Applocale i mam obydwa patche... Ktoś wie co się może chrzanić?
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #424
> Temat w ktorym ludzie piszą o TH 13.5
> Piszesz o tym co inni ludzie piszą o TH 13.5
Nie piszesz na temat...


  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #425
Piszesz o tym że na jakimś randomowym forum jakieś randomowe ludziki piszą o nas...
Tak, nie piszesz na temat ^^

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #426
Jakby wszyscy pisali na temat w tym thread'zie to dało by sie wszystkie posty policzyc na palcach jednej reki przecietnego pracownika tartaku...

No i wiecej oraz zdecydowanie szybciej doweidziałem sie na innych NIE 2HU Forach/Chatach niz niestety na tym forum, co bardzo mnie boli.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #427
Tydzień po premierze nadal nie grałem w Maskaradę, ale oglądałem parę repków. Postacie w tłach są śmieszkowe. Zwierzątka w Palace of The Earth Spirits są warte ich własnych reaction image'ów, Prismriverki mają czkawkę o różnym natężeniu, a cycki Byakuren powiewają na wietrze (balony sobie pod kieckę wsadziła czy jak?). Generalnie wszechobecne herp i derp + zdziwaczała mechanika gry nie zachęcają mnie ani odrobinę, nawet story mode nie chce mi się robić.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #428
Pooky, wiele tracisz. Gra jest świetna pod względem gameplayu. Przynajmniej dla mnie jest lepsza od hisoutensoku. Mechanika gry jest świetna, tylko potrzeba dłuższej chwili na ogarnięcie, aby nie walić ślepo w klawisze mając nadzieję, że coś wyjdzie.


@Chris, Idź z tym tematem do krzyczpudła. Bo śmiecisz i gówno nie prawda.

  • Siara
  • [*]
  • Momiji's Henchman
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #429
Pooky, wiele tracisz. Gra jest świetna pod względem gameplayu. Przynajmniej dla mnie jest lepsza od hisoutensoku. Mechanika gry jest świetna, tylko potrzeba dłuższej chwili na ogarnięcie, aby nie walić ślepo w klawisze mając nadzieję, że coś wyjdzie.
jest dużo prostsza przez co szybko się nudzi...
wolałbym zostać przy dwanaście czy
ale pani "upiór w operze" trzyma wysoki poziom więc 8/10 :P

Pussy in a pussy's pussy in a room of pussy plushy

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #430
Pooky, wiele tracisz. Gra jest świetna pod względem gameplayu. Przynajmniej dla mnie jest lepsza od hisoutensoku. Mechanika gry jest świetna, tylko potrzeba dłuższej chwili na ogarnięcie, aby nie walić ślepo w klawisze mając nadzieję, że coś wyjdzie.
jest dużo prostsza przez co szybko się nudzi...
wolałbym zostać przy dwanaście czy
ale pani "upiór w operze" trzyma wysoki poziom więc 8/10 :P

Soku o wiele lepsze, ale Maskarada nie jest aż taka zła jak myślałem. Z jednej strony system prosty jak jasny gwint, a z drugiej przekombinowali z systemem atencji. Obstawiam, że chodzi tutaj o bardziej fair rozgrywanie pojedynków (Że niby stałe trzymanie poziomu ma być lepsze od fartownych ruchów) jednak sprowadza się to do tego, że latanie jak po$%#@% po planszy i spamowanie jednego ruchu jest kluczem do sukcesu ze względu na to, że postacie po tej planszy pływają i czasami ma się problemy z walnięciem postaci która jest trochę niżej od Ciebie/jest nieco oddalona.

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #431
AND HERE IS, THE BEST FEATURE OF HOPELESS MASQUERADE!
Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #432
Well fuck: http://orindancinginplaces.tumblr.com/

Also, potwierdzam, że nie jest aż tak źle jak myślałem co do dynamiki postaci (choć przy <20 sek mogę sobie już spokojnie pozwolić na spierdalanie i przeciwniczka nicz nie może zrobić poza odpaleniem spellcarda i zatrzymaniem timera...), ale... ja pierdolę.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Siara
  • [*]
  • Momiji's Henchman
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #433
^shan tsung win
a co do rin to nie widzę nic... dziwnego w tym jej tańcu godowym
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2013, 18:42:27 przez Siara

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #434