Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Danmaku Amanojaku Gold Rush (Przeczytany 11643 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Danmaku Amanojaku Gold Rush
Taka mała ciekawostka z Japonii. 16 listopada w dzielnicy Akihabara w Tokyo odbędzie się Digital Game Expo 2014, czyli event skupiający wokół siebie twórców gier doujinowych. I z tej okazji ZUN postanowił zaszczycić wszystkich uczestników swoją obecnością i stworzył mały spinoff swojej najnowszej gry na potrzeby tego wydarzenia. A mowa tu o "Danmaku Amanojaku Gold Rush". Gra ta powstała w dwa dni i wprowadza ona dziesiąty przedmiot. Ten przedmiot to Młotek Cudów w wersji, która zamiast zadawać obrażenia przeciwnikowi przemienia danmaku w kobany, czyli japoński środek płatniczy epoki Edo. Zadaniem gracza będzie uzbieranie jak największej ilości tych monet w celu wygrania nagrody na wyżej wymienionym wydarzeniu. Nie ma kontynuacji oraz gracz ma jedną próbę na uzyskanie jak najwyższego wyniku. ZUN na chwilę obecną nie zapowiedział wydania tego spinoffa w świat.

Ekran tytułowy:



Gameplay (Nazwa karty czarów to "Danmaku Millionaire"):


Odp: Danmaku Amanojaku Gold Rush
Odpowiedź #1
Kurwa co?

...Srogie grzyby.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Danmaku Amanojaku Gold Rush
Odpowiedź #2
Wygląda ładnie i będzie w sumie za chwilę. Dzięki za informacje.

Odp: Danmaku Amanojaku Gold Rush
Odpowiedź #3


Fasntnig.

  • Drewko
  • [*]
Odp: Danmaku Amanojaku Gold Rush
Odpowiedź #4
Well, można by rzec...
"Taki kurwa piniądz"
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Danmaku Amanojaku Gold Rush
Odpowiedź #5
Touhou 14.5? GET HYPE!
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Danmaku Amanojaku Gold Rush
Odpowiedź #6
Panie, spraw by to był versus shooter. Jeśli to kolejny spin-off z dziwną mechaniką i nic więcej nie dostaniemy do 2016 to do not want.

Odp: Danmaku Amanojaku Gold Rush
Odpowiedź #7
To nie może być versus shooter, bo one zawse miały pełny numerek.
Chyba, że tym razem by się coś zmieniło ale wątpię w to.

Ja tam liczę na kolejną grę z dziwną mechaniką. Lubię takie urozmaicenia.

Odp: Danmaku Amanojaku Gold Rush
Odpowiedź #8
Dla mnie może być i gimmickowy versus shooter - coś co dla normalnych fantasmagorii jest tym, czym dla normalnych gier jest GFW.
Inaczej moje kokoro tak bardzo zranione, bo ZUN pewnie sobie odpuści po tym 2015 i w 2016 sobie pomyśli że zrobił już dość spinoffów i teraz robi normalną grę, a ja kopnę w kalendarz nim zobaczę następny versus shooter. Fug.

  • Drewko
  • [*]
Odp: Danmaku Amanojaku Gold Rush
Odpowiedź #9
Tak sobie patrzę na tą ulotkę, patrzę...
...ejj, a gdyby ZUN zrobił trolla i to niebyłby kolejny shooter tylko coś innego?

Odp: Danmaku Amanojaku Gold Rush
Odpowiedź #10
Ja liczę na jakiegoś erpega. Coś ala Disgaea.
Ew. coś w stylu Corpse Party? :v
Fajnie by było gdyby wyszło coś zupełnie innego.

Odp: Danmaku Amanojaku Gold Rush
Odpowiedź #11
Wcale bym nie był zaskoczony.
Ochota na stworzenie czegoś innego niż danmaku może istnieć w wypadku stworzenia tylu gier tego typu.
Może gra z rozwiniętą mechaniką pierwszej części?
Co do JRPG... Nie wierzę absolutnie. Sporo tekstu i kodu do napisania.
Nawet dla całej drużyny to nieliche wyzwanie a dla jednego człowieka...
Nawet Japończyk nie jest cyborgiem, nie ogranie tego nawet z jakąś ekipą.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Danmaku Amanojaku Gold Rush
Odpowiedź #12
Cytat: Kamruz
Ja liczę na jakiegoś erpega. Coś ala Disgaea.
Ew. coś w stylu Corpse Party? :v

Od tego masz fangejmy.

Odp: Danmaku Amanojaku Gold Rush
Odpowiedź #13
Ale to Fanon, może namieszać w głowie równie mocno co petarda wsadzona do ucha. (Ran Ekshibicjonistka, blech)
Gra zawierająca więcej kanonicznej fabuły nie byłaby czymś złym ;-)

Odp: Danmaku Amanojaku Gold Rush
Odpowiedź #14
Dużo więcej funu będę odczuwać gdy podczas robienia w takich grach progressu będę mieć świadomość że jest to kanon.