Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou Sky Arena - temat ogólny i netplay (Przeczytany 32561 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Jedius9Baka
  • [*]
Odp: Touhou Sky Arena - temat ogólny i netplay
Odpowiedź #60
Kurna, nie dego screena wkleiłem. Fix'd.

Kamera nie działa tak źle tak długo, jak razem z oznaczonym za cel przeciwnikiem jesteście na tej samej wysokości. Problem faktycznie zaczyna się kiedy jedno jest pod drugim. A co do dasha - nie bardzo rozumiem co masz na myśli przez jego kontrolowanie. ;]
Prawie jak powrót

  • Servish
  • [*]
Odp: Touhou Sky Arena - temat ogólny i netplay
Odpowiedź #61
Doszliśmy do wniosku, ze te lagi to pewnie moja wina xD ale za cholerę nie wiem dlaczego, bo tylko w tej grze mi laguje(no i rzadko w UNLu ,ale to chyba wszystkim laguje ^^ może Touhou nie jest przeznaczone do grania przez neta :<), chyba pora załatwić lepsze łącze.

  • Blanchefleur
  • [*]
Odp: Touhou Sky Arena - temat ogólny i netplay
Odpowiedź #62
Wciąż ssę, ale zawsze chętny do netplaya - jestem. Z ludźmi ciekawiej ;)
Co do gry to bez kontroli kamery da się przeżyć. Ale dash mnie dobija...

btw. temat trochę upadł, Spell Card - Thread Necromancy?
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2011, 20:43:28 przez Modrzej

Drewko> Spierdalaj, Twoje prawdziwe nazwisko brzmi Houraisan i to jest powód dla którego nie mam zamiaru Ciebie słuchać :<
how cool is that

Odp: Touhou Sky Arena - temat ogólny i netplay
Odpowiedź #63
Powiem tak-O DZIWO ta gra mi działa. Troszkę laguje i przy więcej niż 3 graczach robi się takie anf vekinbfv ale jak na mój komputer to aż się dziwie że w ogóle się włącza xD

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Touhou Sky Arena - temat ogólny i netplay
Odpowiedź #64
To wbijaj na Hamaka trochę popykamy  ^^

  • Crowley
  • [*]
Odp: Touhou Sky Arena - temat ogólny i netplay
Odpowiedź #65
.... mam pytanie ,
Jak grałem z bratem w te grę ,  ( ja grałem klawiaturą on padem) to kontrolowałem i jego postać i moją , mimo iż on sam mógł padem grać tylko swoją postacią. To okropnie denerwujące, bo w sumie to tak jakbym grał sam ze sobą , może mi ktoś coś poradzić co z tym zrobić ?

Odp: Touhou Sky Arena - temat ogólny i netplay
Odpowiedź #66
Uwaga, bumpuje.

Patch dodający Reisen i Flan wychodzi na C81.

Aslo, Aya jest luv.



*źle czuje Kreton grając w tą gre pół roku po całej reszcie fandomu*

  • Kosiek
  • [*]
Odp: Touhou Sky Arena - temat ogólny i netplay
Odpowiedź #67
Grywa ktoś jeszcze w Sky Arenę? Od ostatnich postów się trochę pozmieniało, mamy już Matsuri. Odkryłem SA (dopiero) parę tygodni temu i jestem ciekaw czy ktokolwiek jeszcze się zapatruje na netplay lub chociaż dyskusję o tym tytule.

Yup, mam zainstalowane, ze znajomymi szukamy 4 Gorgi. Po więcej wiadomości, wskakuj na #Nuclearcore na Rizonie.
Players Wanted:
- TH Sky Arena
- Online RPG sessions (via skype)
- TH 12.3