Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: RUMIA) (Przeczytany 158931 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Fenek Alfa
  • [*]
Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #375

Chłopczyku, zakładam ze znasz liczby urojone. Jak nie, to pomyśl coś ty kurwa zrobił.

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #376
Nie zajmie się ktoś dalej tym tematem? :< przydałoby się

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #377
Właśnie, to był przecież taki fajny pomysł. ;___;

  • Drewko
  • [*]
Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #378
To co powyżej.
Critz nie leń się, ludzie czekają ^^'
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #379
tyle dziewczynek czeka~
chociaż może dlatego, że powstał temat "Imagination", ten trochę upada;

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #380
No ale Imagination się trochę różni od Sądu Ostatecznego, z tego co wiem tam chodzi o wygląd. :3

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #381
No tak, tak, ciut się różni ^^ Dlatego napisałem też, że "tyle dziewczynek czeka" : )

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #382
Chętnie bym to pociągnął dalej. Po prostu zwyczajnie nie mogłem znaleźć czasu na czytanie wszystkich dialogów i kanonu o danej postaci a potem skrobnięcie textwalla o każdej dziewczynce, stąd po wakacjach częstotliwość spadła do żałosnej. No i miejscami nie miałem po prostu motywacji, zwłaszcza jak odpowiedzi było mało ;_;. W burzy mózgów mogłem chociaż polać wodę.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #383
No to nie pisz textwalli, tylko zarzuć jakąś dziewczynką, wypisz plusy i minusy, inni niech się rozpisują. :3

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: MARISA KIRISAME)
Odpowiedź #384
Fine then. Od teraz w przypadku dziewczynek które nie będą wybitne (w obie strony) będę widział tylko plus i minus. Zawsze lepsze to niż zastój...
Ewentualnie jakbym się przesadnie opierdalał to walić do mnie, zmienię taga w temacie i możecie postować następne flejmy.

26. MARISA KIRISAME

Spoiler (pokaż/ukryj)

Cytat: Zasady
-Znajomość kanonu niewymagana, piszemy o osobistych odczuciach do danej postaci. Każdy z nas ma listę faworytek i antyfaworytek i wie, za co je lubi, dlatego nie narzucam ram typu charakter, wygląd, karty zaklęć czy rasa.
-Dla wzmocnienia swojej opinii można dodać ocenę numeryczną czy wypunktować listę wad i zalet, jak wam się chce.
-Nie trzeba bynajmniej owijać opinii do których mamy prawo w bawełnę ze względu na innych uczestników, choć wskazane byłoby uznać, że inna osoba może mieć odmienne zdanie. Szczerość opinii i dyskusja z polemiką bardzo mile widziana...
-...Aczkolwiek upraszałoby się o możliwe powstrzymanie od ataków ad persona, inaczej nie mogę odpowiadać za poparzenia w wyniku ewentualnej interwencji sił wyższych♥.

+Ciężko pracuje, sama wymasterowała swoje moce
+Żywiołowy charakter i wyciskanie z życia ile się da
+"Pożyczanie" ataków od innych postaci i ich różnorodność
+Poniekąd efektowność styl walki
+Bliska przyjaźń z Reimu i Rinnosuke

-Łże jak pies
-Kleptomania i brutalność, brak poszanowania wobec innych
-Nieco zbyt chłopczycowata i bezpośrednia
-Nie mogę powiedzieć bym był fanem jej relacji z Alice (która wydaje mi się znacznie bardziej interesująca solo)
-Strój niezbyt finezyjny czy powalający, dość jałowy (aczkolwiek plus za zabawę nim między częściami)
-Styl walki łopatologiczny i dość bezmyślny (głównie mordoklepki)


Tematy muzyczne: Wiekszość nasiąknięta epickością. LCM i Casket of Star to najwyższa liga pod względem intensywności, pompowania energii i wpadania w ucho. Dim. Dream i Oriental Dark Flight IMO zbyt ciężkie i jałowe, aczkolwiek ratują je lżejsze i chwytliwsze fragmenty. The Witches' Ball także jest całkiem chwytliwe, klimatyczne, pozytywnie walnięte i pianinowe momenty są cudowne, zwłaszcza końcówka (Seihou ver. ofc). Magus Night nie ma tego czaru co pozostałe, ale "hardkorowość" i groźna atmosfera oraz intensywna końcówka mają element chłodności. Tylko bijatykowe remixy jej nie wychodzą ;_;.

Werdykt: 6 / 10
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2013, 03:11:25 przez critz

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: MARISA KIRISAME)
Odpowiedź #385
Random witch, nothing to talk about.
Chociaż w PCB na arcie gdzie zdejmuje kapelusz jest HHHHNNNNNGGGGGGGGGGG...

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: MARISA KIRISAME)
Odpowiedź #386
skopiowane z Burzy Mózgów
Marisa Kirisame - To nią przeszedłem każde standardowe windowsowe Touhou, lubię w niej praktycznie wszystko. Jej silny charakter, poczucie humoru i zapał sprawiają, że nawet po megafailu chce się spróbować od nowa i pokazać tym połamańcom (z wyjątkami) jaki wpierdol potrafi spuścić Zwykła Czarownica. Jej europejski styl od razu ściągnął na nią moją uwagę i przesądził o wyborze postaci w prawie każdej grze. Ten element jej wyglądu potęgowany jest przez moją sympatię do biało-czarnej odzieży. Wszystko ładnie się komponuje z jej blond włosami, co przypomina mi wiszącą na mojej ścianie flagę rosyjskiej dynastii Romanowów. Poza tym co widać na obrazkach i w jej dialogach (świetnych, zwłaszcza w porównaniu do większości innych, imo), bardzo podobają mi się też jej magiczne sztuczki (nawet jeśli ściągnięte od innych lulzów). Nic tak nie poprawia humoru jak porządny Master Spark wystrzelony prosto w pysk nielubianej dziewczynki. Lasery rządzą, szybkość poruszania się, ładne gwiazdki, miotła... Do tego dochodzą bardzo dobry FW extra stage z nią w roli głównego bossa (w Seihou za dużo nie grałem :S) i świetne motywy muzyczne - tu akurat najbardziej lubię ten ze wspomnianego już Seihou, choć Love Coloured Master Spark jest tylko milimetr za nim. Kleptomania? Moim zdaniem jest to bardzo wesoły element tej postaci, nie ma to jak nazwać się Marysia Mżawka w Civilization 4 i kraść innym graczom pieniądze słuchając marudzenia jakim to cyganem jestem. Podoba mi się też sam fakt bycia zwykłym magikiem, sama dzięki ciężkiej pracy i inteligencji doszła do swojego niemałego powerlevelu.

Top 3. Bez niej nie grałbym w większość danmaku. Danke, Marisa.

+ Duże zadawane obrażenia i szybkość
+ Europejski styl
+ Jedno z najlepszych ubrań w grze
+ Master Spark
+ Motywy muzyczne
+ Pracowita i ambitna
+ Świetny charakter
+ Większość dialogów
+ Wygląd


- Japońskie nazwisko (choć to nie taki pewny temat, afaik), choć nawet ładne
- Niektóre jej wypowiedzi na temat Cirno, w PoFV na przykład

9,5/10
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2013, 16:38:37 przez Ignacy Przybylski
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: MARISA KIRISAME)
Odpowiedź #387
Lubię Marisy wygląd, lubię Marisy dialogi, lubię doujinowe gry z udziałem Marisy, lubię także jej themki a zwłaszcza Love-Colored Master Spark które jest jedną z moich ulubionych themek.
Ogółem uważam ją za pozytywną postać, której jest bardzo dużo ale to dobrze, w końcu jest jedną z dwóch głównych bohaterek touhou (choć Reimu wydaje mi się bardziej "tą główną").
Ogółem daję Marisie ocenę 7/10, ze względu na to, że jej teksty są czasami zbyt irytujące więc na 10/10 nie zasługuje. Ponad to nie lubię nią grać. Jej prędkość mi nigdy nie odpowiada. W żadnej części nie lubię gameplayu Marisy, ani w bijatykach ani w danmaku.

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: MARISA KIRISAME)
Odpowiedź #388
+ Themka
+ Dialogi
+ Wiedźma
+ Pełna życia
+ Ładne stroje
+ Dobrze mi się nią gra (w danmaku, w bijatykach posysam każdą postacią)

- Kradzież zaklęć :<
- Kradzież wszystkiego innego
- Styl walki polegający na rozwaleniu wszystkiego na swojej drodze
- Nie lubię jej fanonowych pairingów z Alice i Patchouli


7/10

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: MARISA KIRISAME)
Odpowiedź #389
Aby nie było w temacie pusto, wypowiem się o czyimś zdaniu :3

... Jedna?

- Kradzież zaklęć :<
- Kradzież wszystkiego innego
- Styl walki polegający na rozwaleniu wszystkiego na swojej drodze

Objection!
To są same plusy

- Japońskie nazwisko (choć to nie taki pewny temat, afaik), choć nawet ładne
Zdecydowanie Japońskie.