Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449029 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 5 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1170
Witamy na tym podnoszącym się po apokalipsie forum.

Z ciekawości, o co chodzi?


Dużo ich jeszcze nie oglądałem więc nie przytoczę konkretnych tytułów, ale jakieś przygodówki, żeby dużo się działo, a nie że przez 3/4 odcinka bohaterowie tylko gadają. Może ktoś poleci jakieś tytuły?

znasz/oglądałeś JoJo's Bizarre Adventure i/lub Hokuto no Ken? (także ew. czytanie mangi)

Pierwsze mam na liście do obejrzenia, drugiego nie znam.


Aktualnie w żadną nie gram, ale bardzo lubię.

jegomość na moim avatarze to...?

No idea.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1171
Cytat: Foraz44
Z ciekawości, o co chodzi?

A były czasy wielkich gównoburz i ogółem czasowego wymarcia forum. Nic godnego uwagi.

  • adzi
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1172
@Foraz44
Był rok 201X, forum zostało pochłonięte przez płomienie flejmłoru

...aaaalbo po prostu ludzie nie byli zainteresowani siedzeniem tutaj.

Typek z avatara to Kenshiro, protag Hokuto no Ken/ Fist of the North Star (albo nawet Ken the Greatbear Fist, bo takie tłumaczenie też istnieje... aczkolwiek oficjalnie stosowany jest FotNS).

Anime do polecenia?

och no przecież że Hokuto no Ken. W pewnym sensie duchowy poprzednik JoJo, oraz twórca (i równocześnie dekonstruktor!) typowych shonenów.
Ja to klasyfikuję jako MANLY POSTAPO PUNCHING ACTION. I jestem pewien, że w przynajmniej jednym anime co oglądałeś w życiu pojawiło się nawiązanie/ukłon/parodia do tego.
Tylko jakby co, ta właściwa seria anime i mangi jest z lat 80. a anime wciąż nie doczekało się remaku. Więc strona techniczna trochę czasem zawodzi.
Tylko ostrzegam, przez jakieś 30-coś odcinków (i ekwiwalent w rozdziałach mangi) nie oczekuj głębokiej fabuły.

Za to możesz spodziewać się epickiej akcji, kompletnej przesady, setek trupów a nawet wzruszających scen. Hokuto no Ken uczy: "Chłopaki nie płaczą. Mężczyźni owszem"

https://youtu.be/u_qolDF4dUU

tl;dr
idź oglądać, wypada znać. Zwłaszcza do pary z JoJo.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2016, 16:00:39 przez adzi
Avoinding being cryo-frozen with some English beef since 2015

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1173
O nowa osoba. Bądź powitany browarem i śmieszną czapką. Ran Yakumo na 33 miejscu... hmm.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1174
Cytat: Archi
Ran Yakumo na 33 miejscu... hmm.

Archi jedzie ci wpierdolić.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1175
Cześć, jestem Scarpi (dla przyjaciół Scarpi).
Lat 19. Imię Piotr.
Uwielbiam Remilie. Lubie Scarlet Devil mansion. Touhou też trochę lubię.
Z 2hu gier szanuję 6-11 + soku.
Nie licząc touhou, z japońskiego stuffu jestem fanem serii Silent hill.
Rzadko oglądam anime. Najbardziej spodobało mi się SNK, Re zero i Shinsekai Yori
Nudzę się i ekscytuje wyjątkowo szybko.
Nie lubię być poważny gdy nie muszę.

Liczę na ciepłe przyjęcie w tym uroczym fandomie

  • adzi
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1176

tak bardzo, że wypitolili go z Cirno.pl

Także znany na całym świecie napierdalacz Remilią w Hisoutensoku. Morderca noobów.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1177
Ej ej ej, proszę nie wspominać o cumgruz.pl, zresztą odszedłem sam z mojej własnej nie przymuszonej woli gdy pewien moderator zaczął prowadzić ponad dwu godzinny monolog z samym sobą na temat masturbacji w wannie!

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1178


To musiało być niecodzienne widowisko.

  • adzi
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1179
Ej ej ej, proszę nie wspominać o cumgruz.pl, zresztą odszedłem sam z mojej własnej nie przymuszonej woli gdy pewien moderator zaczął prowadzić ponad dwu godzinny monolog z samym sobą na temat masturbacji w wannie!

Pictures

Or yon incidente did nae occureth

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1180
Dzień Dobry


To nie tak że mam konto na tej toucze stronie od lipca 2016
Moje imie Józek
Mieszkam w Markach (miasto nad Warszawą)
Touhou znam tak od 2012, a grać zacząłem od 2014
Moim zainteresowaniami są książki, informatyka, architektura
Kilka słów o mnie, nie jestem doświadczonym graczem touczy, jak na razie na swoim koncie mam tylko EoSD Normal ReimuB
Przedstawiłem się i teraz czekam na pozytywne komentarze :)
Wejdź tu synku https://www.youtube.com/channel/UCXk2XX85TuRcJoP2W_3hS1Q Jeżeli ci się spodoba to wiesz co robić

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1181
Dzień dobry.

Doświadczenie przychodzi jak grasz, więc o to się nie martw. Wciąż pamiętam czasy jak PCB nie mogłem zrobić na 1cc zwykłą Reimu A, a dziś zbliżam się do swojego pierwszego Harda :3

Co najchętniej czytasz? W jakim języku programujesz? Ulubiona dziewczynka?

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1182
Wiadomo, trzeba ćwiczyć by być lepszym, Najchętniej czytam książki przygodowe, żeby się nie kłopotać to po Polsku xD, Sakuya, kiedyś Remilia

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1183
Tak długo jak cieszysz się grą, nie ma nic złego w lamieniu.
Zapytam techniczne:
Jak idzie ci odróżnianie fanonu od kanonu?
Wbrew pozorom to jest istotne, gdyż kilka osób ma na to silną alergię. Za niewiedzę jednak nikt cię nie zje.
Anyway, baw się dobrze.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1184
Pewnie że tak, jak przeszedłem EoSD Normal to się bardzo ucieszyłem, potem nastała moja przerwa 6 miesięczna i zacząłem lamić w PCB. Zawsze myliłem fanon z kanonem, może dlatego że oba te wyrazy są podobne xd