Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Codzienna Burza Mózgów Touhou (specjal: ULUBIONA POSTAĆ W POFV) (Przeczytany 344928 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 4 Goście przegląda ten temat.
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MAGICZNY SYMBOL)
Odpowiedź #375
Hmm... Sigil Ran z GoM, po nim znak Eirin, Marisy oraz Remilii.
A z UNL'a to Yukari Sigil (That Quadra Purple Barier), Pachouli Sigil, Marisa Sigil i Reimu Sigil

  • Seina
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MAGICZNY SYMBOL)
Odpowiedź #376
Yuyuko i Utsuho z UNL :3

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MAGICZNY SYMBOL)
Odpowiedź #377
z GoM Youmu, Yuyuko i Koishi
z UNL znowu Yuyuko i Alice

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MAGICZNY SYMBOL)
Odpowiedź #378
Z GoM To od Suiki, Flandre i Meiling.

Z UNL'a Patchouli, Suika, Remilia i Reimu.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MAGICZNY SYMBOL)
Odpowiedź #379
GoM: Aya, Chen, Lyrica, Sakuya, Shikieiki
UNL: Aya, Yuyuko, Reimu, Alice

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MAGICZNY SYMBOL)
Odpowiedź #380
UNL: Yuyuko, Aya, Cirno
GoM: Aya, Sakuya, Yuyuko

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MAGICZNY SYMBOL)
Odpowiedź #381
Sakuyowy zegar. Symbol Parsee, bo jest nietypowy.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MAGICZNY SYMBOL)
Odpowiedź #382
GoM Koishi i Medicine.
UNL Yuyuko
Ten ogień z dna nie wiem

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MAGICZNY SYMBOL)
Odpowiedź #383
Z Grimoire of Marisa najlepsze wydają mi się symbole Okuu i Reisen, głównie ze względu na naprawdę świetne dostosowanie ich do postaci. Alice i Orin też mi się podobają, bo są po prostu ładne.

z UNLa typuję Reisen, Yuyuko i Komachi, chociaż Sakuya też jest niezła.
:T

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MAGICZNY SYMBOL)
Odpowiedź #384
Z GoM to chyba fortepian Lyrici za misternie wykonany rysunek i jego przeciwieństwo - genialny w swej prostocie kotek Chen. Podobają mi się też symbole Parsee, Udonge, Flandre (tylko ja widzę nawiązania do KKK?) oraz Satori (dla mnie nadaje się na znak handlowy firmy produkującej sprzęt radiowy i telekomunikacyjny, poważnie!).
Z bijatyk... oczywiście że Cirno!
No dobra, symbole Patchy, Yuyu i Udonge też urzekają.

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONE / NIELUBIANE EXTRA STAGE)
Odpowiedź #385
Jeć na błyskawicy.

23. ULUBIONE / NIELUBIANE EXTRA STAGE

Za całokształt aka ogólną fajność grania / wykonania.
Tak, Phantasm także się zalicza, i bez wahania oddam nań głos w referendum. Niemal wszystkie wzory na stage są wymagające i uczciwe jednocześnie, Charming Domination i Necrofantasia rozpierdalają system, a Yukari ma genialny wachlarz efektownych kart, do tego nie jest włoso-wyrywalno trudny dzięki mocnym opcjom w PCB.
Drugie miejsce dam IN extra. Stage miejscami jest w chuj wredne (pociski zostające na całym ekranie, Ex-Keine, końcówka), ale klimat i starcie z Mokou to jedne z najprzyjemniejszych w serii.

Więcej odznaczeń nie dam, bo walka z Suwako jest miejscami zbyt popieprzona jeśli chodzi o wymyślność wzorów (ale ogólnie przyjemna), zaś z pozostałych praktycznie każde extra ma jakiś dojebany patent, gaszący moją cierpliwość.
Mimo wszystko rzecz jasna w zasłużeniu na mój jad przoduje SA Extra, którego genialny soundtrack nie ratuje przed pierdoloną ganianką na początku, zbyt frustrującym marginesem błędu, jedyną wersją Sanae, która nie jest uosobieniem doskonałości przez półuczciwe, jebnięte i nie pasujące do mocy wzory, oraz serca Koishi. Jebane serca Koishi.
EoSD extra też należą się baty za margines błędu, wszystko do Patchy, Royal Flare, Philosopher i Maze of Rape, które jest skazą na ludzkości. Kopa dałbym także za TD extra, za nonspelle Mamizou, pierdolone zwierzątka danmaku z lolhitboxami i ruchem oraz to ścierwo w roli survivala.

PC-98 i FW nigdy się nie zmotywowałem a do UFO extra nie mam cierpliwości i mam kompletnie wyjebane na Nue, więc nie chce oceniać nim ukończę (aczkolwiek stage i Danmaku Chimera już popełniają świętokradztwa en masse, a Kogasia upiera się bym ją znielubił ;_;).
  • Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 01:04:18 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONE / NIELUBIANE EXTRA STAGE)
Odpowiedź #386
Ulubione: PCB ex. Bo najłatwiejszy. ;3
Znienawidzony: SA ex. Nuff said.

  • Seina
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONE / NIELUBIANE EXTRA STAGE)
Odpowiedź #387
Lubiane :
UFO - Lol? No właśnie. Lubię, bo mimo moich "wielkich" umiejętności do danmaku, to sobie radzę i za każdym razem gdy dochodzę do Nue to dochodzę spell dalej. Czyli jestem teraz na piątym xD Uwielbiam oba theme'y, idealnie wpasowują się w bitwę, aczkolwiek te wróżki zaraz przed Kogasą... Brrr. A poza tym motyw walki pod wieczór, cudnyy~~

No i to w sumie właściwie wszystkie lubiane, w inne nie gram z takim zacięciem =w=

Nielubiane :
SA - No błagam, Sanae, co to ma być ;_; Nie mówiąc o tym, że jak grałam z koleżanką w SA "O, Koishi, patrz. Nie mamy już żyć, ale co z tego, nonspell pewnie łat-" i na tym się skończyło. Ogółem spam małymi pociskami, tak samo jak w MoF'ie.
IN - Jezu, mam wrażenie, że to jest gorsze od UFO, a skoro tak mi się wydaje, to... ~

No, ogółem na większość mam olewkę, bo najwięcej grałam w te. W MoF'ie trochę na bugu jadę, bo tylko tam mam odblokowane ex ^^" I jestem na 7 spellu, czy coś, bo się kopnęłam przypadkiem, no i dalej nie chce mi się grać xD

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONE / NIELUBIANE EXTRA STAGE)
Odpowiedź #388
ulubione: PoFV, UFO, PCB
najmniej lubiane: SA, MoF
  • Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 09:57:06 przez Mayuki

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONE / NIELUBIANE EXTRA STAGE)
Odpowiedź #389
Most Fun: PCB i IN (W IN osobiście uwielbiam karty Kene, przyjemne i nie przekoksane. Oraz non-spelle Mokou, po tym Extra kolorowe amulety stały się moimi numero uno ulubionymi pociskami do omijania)
Easiest one: IN i SA (Serca Koishi - kręcenie ósemek na czerwonych w prawo i do góry, na niebieskich w lewo i w dół, cała filozofia, a reszta mapy to przyjemny curtain fire. Tylko ten oczo-wypalający rice shower Sanae >.>)
Hardest One: Hmm... raczej UFO bo jeszcze go nie odblokowałem, no i EoSD (That Pachouli)
FTL (Fucking Tanuki Level): Mamizou ma oczojebne spelle, and it's true. Paterny są proste, jedynie ciała daję najczęściej ze względu na oślepiający pociski. Postać Bossa ładna i fajne osadzona w klimacie. Niemniej ze względu na to, że jest szopem 90% Hate.
  • Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 03:58:04 przez Archi