Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Codzienna Burza Mózgów Touhou (specjal: ULUBIONA POSTAĆ W POFV) (Przeczytany 347049 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 5 Goście przegląda ten temat.
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA WALKA - GAMEPLAY)
Odpowiedź #660
SA Satori - szczególnie fajnie mi się gra przeciwko spellom Shameimaru i Yukari. Bardziej podobają mi się w wykonaniu Satori, niż w wykonaniu postaci do których te ruchy należą. Poza tym wszystko jeszcze co ona sama posiada jest przyjemne i specyficzne.
EoSD Sakuya -  jest jedną z bardziej interesujących postaci pod względem gameplay'u, to zatrzymanie czasu trochę denerwuje ale da się je wykorzystać. Do tego fajnie się omija noży lecących z każdego kierunku.
SA Utsuho - To co Malu napisał
PCB Youmu - podoba mi się za ogół i szczególnie te momenty w których pociski stają się białe i zwalniają, lub tylko stają się białe i dezorientują

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA WALKA - GAMEPLAY)
Odpowiedź #661
Hmmm... musiałbym zagrać we wszystkie gry jeszcze raz, żeby mieć pewność co do kolejności, więc to poniżej to prowizorka.

MoF Kanako - najlepszy element tej gry, walka z Kanako jest naprawdę przyjemna (nawet jeśli trochę łatwa), a ostatni czar - niesamowity.
PCB Yukari - tak daaaaawno już z nią nie walczyłem. Może gdybym sobie ją przypomniał, byłaby wyżej?
UFO Byakuren - głównie za ostatni czar, ale i całokształt jest nie byle jaki.
EoSD Remilia - sentyment. EoSD to pierwsze Touhou, które przeszedłem na Lunaticu. Teraz się mogę z tego śmiać, ale gdy wreszcie pokonałem Scarlet Gensokyo, padłem na kolana przed kompem. ;)
EoSD Sakuya - patrz Remilia.
PCB Yuyuko - co by tu nie mówić, walka jest dość imponująca.
MS Shinki - Mystic Square to ogólnie dobra gra, a ta walka to jej ukoronowanie.
MS Yumeko - lubię jej losowy spam mieczami i innymi rzeczami.

Mógłbym jeszcze wymienić inne ciekawe (np. FW Marisa, PCB stage 2 Chen, SA Satori), ale to już nie byłyby ulubione.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA WALKA - GAMEPLAY)
Odpowiedź #662
Yuyuko w 7
Ten ogień z dna nie wiem

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA WALKA - GAMEPLAY)
Odpowiedź #663
Yuyuko w PCB
Kanako w MoF
Mystia w IN (Ciemność, ciemność widzę xD)
Cirno w EoSD
Wriggle w IN

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA WALKA - GAMEPLAY)
Odpowiedź #664
Pacifist EoSD Cirno normal+
SA Okuu normal
FW Ex Marisa
UFO Byakuren normal
MS Mai normal
SA Satori normal (Marisa C)
PCB Alice normal
  • Ostatnia zmiana: Maj 12, 2012, 09:31:00 przez Ignacy Przybylski
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA WALKA - GAMEPLAY)
Odpowiedź #665
1. Eirin w IN (moim zdaniem najciekawsze spelle, łącznie z midbossowym)
2. Byakuren w UFO (głównie za połączenie bgm + spellcards + nonspells, ale także za fakt, że nadal nie złapałem star maelstrom na normalu, dlatego wyróżniam to stage zarówno za pozytywne, jak i negatywne dla mnie cechy xD)
3. Sakuya w EoSD (sentyment do spelli...chyba pierwsze patterny i rodzaje danmaku, które tak naprawdę polubiłem)
4. Shikieiki w PoFV (niby random, ale od hard robi się taki mass intensive, że czasami łapy się trzęsą od graze'owania...no i ten wkurw, te bluzgi, ta Enma, to tło, to bgm, no i tak...ten random, za to uwielbiam PoFV, a final stage jest kwintesencją tej odsłony)
5. Utsuho w SA (za klimacik)


Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA WALKA - GAMEPLAY)
Odpowiedź #666
Lubię sobie od czasu do czasu rozwalić Ran na PCB extra - tak dla funu. Fajnie mi się tam napierdala.

  • Hotaru
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA WALKA - GAMEPLAY)
Odpowiedź #667
Nic innego jak MoF stage 5.

  • SuperIceKick
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA WALKA - GAMEPLAY)
Odpowiedź #668
1.Yuki za muzykę,muzykę,muzykę i totalnie randomowe wyrzucanie pocisków w przedostatniej fazie xD
2.Extra Alicja ;D Ona z kolei jest po prostu jednym z moich ulubionych bossów ;D Spelle są ogólnie miłe do grazingu/(Może poza drugim ^^")
3.Shinki ahhhhh Devil's recitation i ostatnia faza :> Also infinite being nadaje tej walce dość podniosły klimat
4.Reimu w IN Amulet's everywhere @_@ Ale naprawdę lubię tę walkę ;D
5.Ran za bycie łatwiejszą niż cały stage >_<

  • Seina
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA WALKA - GAMEPLAY)
Odpowiedź #669
SA - Satori
UFO - Byakuren
PCB - Prismriver Sisters
MoF - Suwako
PCB - Youmu
PCB - Yuyuko
IN - Marisa

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA WALKA - EFEKTOWNOŚĆ)
Odpowiedź #670


42. ULUBIONA WALKA - EFEKTOWNOŚĆ

Które z danmakowych fajerwerków powodują u was najmilsze tripy wrażenia wizualne?
Osobiście na 1 miejscu także stawiam PCB Yukari. Karty jak eksplozja motyli i laserów pod twoimi nogami, tańczące po okręgu wielkie kule w siatce z danmaku i laserów, swastyki, survival wewnątrz koła, zamykająca się spirala no i oczywiście Boundary of Life and Death. Nuff said'.
Potem dam MoF Sanae. Efekt rozchodzenia się pentagramów i dwukolorowe nonspelle są elo, ale karta z otaczającym morzem, pokaz jasnych pocisków-gwiazd pomieszany z siatką laserów, no i danmaku rozchodzące się w kole na wzór tornada. Zdecydowanie walka mająca na celu robić wrażenie, a naciągając mógłbym i doliczyć kartę z midbossa i boski sposób wyjątkowo płynnego rozchodzenia się pentagramów tam (ale nawet bez tego i tak jest świetna).
Kolejne odznaczenie dla MoF Kanako (zarówno boss jak i midboss) za tony świetnych pomysłów typu spadające filary, pionowo-poziomy i celowany w ciebie nonspelle, trójfazowy nonspell, odprowadzany deszcz, finałowa karta oraz taniec liści i zamrożone linie jako midboss.

Muszę jeszcze uznać PCB Ran (większość tego co Yukari ale zamiast spirali świetna 2 karta), PCB Yuyuko, za deszcz różnokolorowych motylków i wachlarz, oraz za genialny sposób rozchodzenia się ich i za ganiające Cię duchy, SA Okuu za zapełnianie ekranu minisłońcami, a także IN Marisę za pełno różnokolorowych gwiazdek, ciekawe ich patterny oraz Master Kurwa Spark (tak, zajebiście się ogląda jak i unika).
  • Ostatnia zmiana: Maj 13, 2012, 03:05:48 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA WALKA - EFEKTOWNOŚĆ)
Odpowiedź #671
1. Wszystko w Double Spoiler
2. IN Reisen Udongein Inaba
3. TD Futo
4. SA Ooku
5. MoF Sanae

  • Hotaru
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA WALKA - EFEKTOWNOŚĆ)
Odpowiedź #672
1. TD Miko
2. MoF Aya
3. IN Kaguya

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA WALKA - EFEKTOWNOŚĆ)
Odpowiedź #673
Wszystko co napierdala szybciej niż mój wzrok potrafi zareagować xD

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA WALKA - EFEKTOWNOŚĆ)
Odpowiedź #674
W większości nie ma różnicy, ale poza wcześniej wymienionymi mógłbym dodać SA Utsuho, FW Fairies (ostatnia walka) i PoFV Eiki.