Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou RPG Sessions - Offtop (Przeczytany 26134 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Touhou RPG Sessions - Offtop
Robię zawczasu temat na offtopic. Czuję przez skórę że się przyda.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #1
Aprobuję
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #2
Odpisując napotkałem się z dziwną rzeczą rozciągania okienka tekstu forum. Można to jakoś naprawić? xD

Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #3
Nie widziałem nic takiego. Możesz podesłać info o tym do h-c na PW i może coś zaradzi. U mnie wszystko jest ok :/

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #4
Ile jeszcze tego tutoriala? Tzn. do jakiego momentu to będzie się ciągnęło?

Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #5
Tutorial płynnie bprzejdzieł w dalszą część sesji - przyszło mi do głowy kilka pomysłów w trakcie pisania. W przysżły weekend postaram się zrobić jakieś czytelne mapki konwentowe, żeby łatwiej wam blo się orientować w osobnym temacie oraz coś jakby karty ekwipunku, które będziemy aktualizowac w miare postępów.

Niestety taka jest natura epizodycznych sesji - zajmują duuuzo więcej czasu, kiedy trzeba opisać każdy najdrobniejszy detal, i jednocześnie chce się zostawić wszystkim jak największą swobodę decydowania o podejmowanych akcjach. Minęło dopiero kilka dni, a na samym kownencie mineła może godzina od czasu kiedy staliście w kolejce...

Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #6
Sesja stoi w miejscu, co się stało się? Nie lubię wiercić dziury w w brzuchu ale, wolę wiedzieć że dopadł cię dur brzuszny i nie możesz odpisać.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #7
Symulator konwentu 2015 musi trwać! :V

Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #8
Jak stoi? Ustalaliśmy, że MG ma maksymalnie 36 godzin na odpisanie ;/. Dajcie mi wrócić do domu z roboty...

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #9
Mam pytanko, bo nie w końcu nie ogarniam. Butcher zna się z Ignacym? Bo w jednym poście wspomniałeś, że powinienem go kojarzyć.

Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #10
Tak, byliście razem na Ulkonie xD

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #11
Welp... To co z Ekkusu, który jest moim husbando?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #12
Spiesząc z wyjaśnieniami - znamy się od siedmiu lat (Stały praktycznie kontakt), byliśmy na dwóch konwentach razem i generalnie wprowadziłem go w całe tołciu. Wat nau? :>

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #13
Nie liczę już prywatnych wizyt w Łodzi po to, by zobaczyć Twoją fotogeniczną facjatę, ugu.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #14
Myślałem, że chcesz się pochwalić swoją, derp.