Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz? (Przeczytany 42493 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Jak w temacie.

IMO najmniej lubię "Mountain of Faith", ponieważ jest po prostu nudna i czasem bywa nie fair. "Nie fair" w sensie, że jest duża ilość chaotycznie porozmieszczanych pocisków i one są często koło siebie. Między sobą zostawiają tylko malutkie luki przez które czasami przeszłaby tylko postać z hitboxem w rozmiarze ziarenka. Ponadto pociski często rozlewają się z tłem (najbardziej to przy Nitori). Ostatecznie gwoździem do trumny jest dziwaczny system punktowy ("Faith"...), brak wskaźniku "Graze" (w rzeczywistości jest coś takiego w grze) oraz głupawe bugi (ta z MarisąB lub Suwako).

Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #1
Ostatnio mi się strasznie zmienił system wartości, teraz po prostu nie lubię IN.
Chyba mi się znudziła.

  • Lenin
  • [*]
Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #2
SA. Za Orin, za Reimu B i C, za brak master sparka, za lolwut Marisa A. i SoEW Za Stage 2 boss (Meira, da?) oraz lolwut hitbox.

Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #3
Most Luv: IN
Most Haeth: SA

IN: Sysytem punktowy, postacie i niewyparzoną gębę Marisy
SA: Truność, Orin, Ooku, Koishi, Twoja Stara.

Inne kere lubie: MoF - System punktowy.

  • Raziel
  • [*]
Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #4
Moim ulubionym to jest PoFV bo mogę pokazać bratu że nie umie w to grać. ^^

A znienawidzonym to myślę że STB i wcale nie za to że jest trudne, tylko za to że przy każdej nowej próbie od początku jest puszczana to wkurzająca muzyczka, a wogule w grze jest ich tylko 6! Na szczęście w DS już tak nie ma (uff...)

  • Mataha
  • [*]
Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #5
SoEW.

Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #6
Mountain of Faith - schrzanione hitboxy, denerwujące ataki, ogólnie gra poniżej poziomu poprzedniczek i następczyń. To jednak i tak nic w porównaniu z:

Story of Eastern Wonderland - gra zwyczajnie popsuta i ZUN-a nie usprawiedliwia, że był to jego pierwszy danmaku shooter. Dezorientujące hitboxy, ale przede wszystkim brak focusa, a przy tym zdecydowanie najtrudniejsza plansza Extra wśród Touhou na PC-98. Niesamowicie denerwująca gra i jedyne Touhou, którego bym nie polecał.

Dodatkowo należy wspomnieć o Undefined Fantastic Object i fatalnym doborze kolorów tamże, chociaż cała reszta gry jest naprawdę dobra.

Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #7
Dodam jeszcze jeden:

Undefined Fantastic Object - Za cholernie przesadzoną trudność (ta gra jest niemalże nie do przejścia na poziomie "Lunatic"). Któryś z użytkowników "YT" napisał, że Stage 6 jest trudniejszy od Phantasmu. Nie grałem na Phantasmie, ale jak zobaczyłem Stage 6 Lunatic... ^#%#^@#$@!
[yt]i_MMSL4kejE[/yt]

Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #8
Ok wiec tak
Gameplay: Najprzyjemniejszym moim zdaniem byl PCB i SA a najgorszy UFO
Plot, Chars, Music etc.: Zdecydowanie PCB, SA i UFO a najgorszy StB (nie zeby to mialo w ogole jakakolwiek fabule czy cos)

Nie biore pod uwage mordobitki bo ssa
Nie biore rowniez pod uwage gry z PC-98 bo ich zajebistosc wykracza poza skale oceniania.
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2011, 22:03:52 przez Maluetar
Rucham psa jak sra

  • małpa
  • [*]
Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #9
Jak dla mnie poziom trudności SA przemawia na korzyść tej gry. Poza tym świetny klimat, ciekawe postaci i zajebisty soundtrack. Zdecydowanie moja ulubiona część.

Najmniej ulubiona? MoF - patrz komentarze powyżej. Jedyne, co ją ratuje od bycia zupełnie kiepską, jest muzyka oczywiście.

Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #10
co do postu Michała jeszcze - ostatnio dane mi było widzieć stage 6 na Lunaticu bez bomb i utraconych żyć. może to i zasługa ReimuA, ale i tak byłam pod bardzo mocnym wrażeniem
[yt]nClqh5pGERo[/yt]


u mnie w sumie nie ma takich gier, których nie lubię, ale PCB i MoF są takimi, które za specjalnie do mnie nie przemawiają. nie mają za bardzo nic ciekawego wg mnie (poza niektórymi piosenkami).
jak ktoś już powiedział wyżej - SA i UFO są przesadzone, jeśli chodzi o trudność. jeszcze dostrzegłam w nich powoli wyczerpujące się pomysły na postaci i dawanie im zbyt dużej ilości akcesoriów (w SA to się rzuca u Satori i Koishi, niby fajne są, ale te żyłki naokoło nich i zatrzęsienie serduszek... brrrr)

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

  • Ekkusu
  • [*]
Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #11
A najbardziej nie lubię... uhhh... nie grałem w jeszcze tyle części by to oceniać. Mam na koncie jedynie te od 06 do 08... i w sumie ta ostatnia najmniej mi się podobała. Liznąłem jeszcze te na PC-98... i to klasyka. A klasyki się nie powinno oceniać.
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2011, 22:17:19 przez Maluetar

Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #12
Najgorsza to imo IN. Strasznie długie, monotonne levele, [strike]whored[/strike] przejedzona muzyka.
Stb i Ufo są dla mnie najlepsze pod względem gameplayu.

Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #13
Wszystkie te, gdzie trzeba cyknąć fotki oponentom i FW.

No i w sumie PCB. Nie jest zła ale jakoś ona do mnie nie przemawia pomimo świetnych postaci.

Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #14
PoFV-Nie ogarniam za bardzo grania w to,do tego muzyka średniej jakości-przerobione kawałki z innych części etc.