Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: SA general fred (Przeczytany 41791 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • awesome
  • [*]
Odp: SA general fred
Odpowiedź #90
Reimu w Czarnobylu.
xD

Jak co nie zapominajmy o Marisie, chociaż w naszym świecie zrobiłaby większy rozpierdziel niż pomogła.
Chcieć.

  • Tora
  • [*]
Odp: SA general fred
Odpowiedź #91
Może i Satori wygląda na naćpaną i ma krótkie łapki,

ale do reszty wyglądu nie mam zastrzeżeń (fajnie tak popylać po piekle w kapciach). No i ma wypasioną moc.
Akurat Satori to ZUNfail jeśli chodzi o rysunek. Największe szkaradztwo w windowsówkach zaraz po Kanako. Na szczęście artyści przedstawiają ją należycie: uroczo z i wdziękiem
Spoiler (pokaż/ukryj)

Spoiler (pokaż/ukryj)
ciekawe czy jak się potknie to wali ryjem o ziemię, huehue
Wg Omchiken - tak ;)
Spoiler (pokaż/ukryj)

Co do muzyki to dochodzę przy Last Remote, ma najpiękniejsze aranżacje. Choć Nuclear Fusion, 3rd Eye i Hartmann's Youkai Girl lubię prawie tak samo ;) (za to themów pierwszych 3 bossów nawet nie fatygowałem się by zapamiętać).

Właśnie mnie się bardziej podoba Last Remote...jest bardziej różnorakie, bo Hartmann Youkai Girl trochę na jedno kopyto dla mnie :)
Bez jaj, może i wpada w pętlę, ale samo w sobie jest MEGA <3 (idealnie pasuje do trollującej bosski)

Okuu...cóż fakt, trochę głupiutka jest, ale powera ma, nie można jej tego odebrać. Mroczna nie miała być nawet chyba z założenia - po prostu taki mały frajer co chce podbić coś co nie jest jej. No ale, że powera ma to pasuje na bossa 6 stage i...jej themka jest poważniejsza od niej chyba ^^'
Raczej ZUN starał się zaskoczyć że tak potężna, tak groźna i tak ambitna postać jest tak naprawdę niewinna, radosna i głupiutka niczym Cirno, a wszystko było wynikiem nieporozumienia jak w shoujo ;)

Ja do Okuu nic nie mam, ja ją wielbię :3
Jest potężna, nie ma co zaprzeczać. Głupiutka też, i to bardzo, nawet parę postaci w grach to stwierdziło. Ledwo co zyskała moc, a już próbuje podporządkować sobie świat. Jest taka naiwna, że aż słodka i zabawna jak dla mnie :3
Yaay~ Przybij piątkę.
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2012, 20:16:54 przez Tora
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

  • awesome
  • [*]
Odp: SA general fred
Odpowiedź #92
Kanako ma japę jak z koszmaru, ale i tak ją lubię. W sumie gdyby nie te jej włosy to może byłaby bardziej epicka.

Fakt, fanarty często przedstawiają postaci lepiej. Chociaż wystarczy rozciągnąć Satori łapki i zrobić jej bardziej trzeźwą minę, bo tak troszku wygląda jak biedne, narąbane i niewyspane, a nie prześliczne i dziewczęce.


Jeeeeeej, piątka :3
JEB MÓJ EKRAN

Odp: SA general fred
Odpowiedź #93
Bez jaj, może i wpada w pętlę, ale samo w sobie jest MEGA <3 (idealnie pasuje do trollującej bosski)

po EX Stage Boss Theme spodziewałem się czegoś bardziej charakternego i zróżnicowanego :) I właśnie jak dla mnie skoro ona ma być trollem to powinny być też lżejsze momenty ^^

  • awesome
  • [*]
Odp: SA general fred
Odpowiedź #94
Bez jaj, może i wpada w pętlę, ale samo w sobie jest MEGA <3 (idealnie pasuje do trollującej bosski)

po EX Stage Boss Theme spodziewałem się czegoś bardziej charakternego i zróżnicowanego :) I właśnie jak dla mnie skoro ona ma być trollem to powinny być też lżejsze momenty ^^

Ale Koishi to mindfucker, jej theme jest nieco chaotyczny, a jednocześnie taki... jakby "elegancki" w brzmieniu, nie wiem, jak ująć...
No i puszczony od tyłu... mózg rozyebany.

Odp: SA general fred
Odpowiedź #95
Ale Koishi to mindfucker, jej theme jest nieco chaotyczny, a jednocześnie taki... jakby "elegancki" w brzmieniu, nie wiem, jak ująć...
No i puszczony od tyłu... mózg rozyebany.

Jej theme głównie brzmi dla mnie jak zrzucanie ciężkiego sprzętu ze schodów...no ale są gusta i guściki, o nich się podobno nie rozmawia :)
I nie słyszałem go od tyłu, wolę normalne słuchanie :D

  • Tora
  • [*]
Odp: SA general fred
Odpowiedź #96
Jeeeeeej, piątka :3
JEB MÓJ EKRAN
YEBUTTO.

Jej theme głównie brzmi dla mnie jak zrzucanie ciężkiego sprzętu ze schodów...no ale są gusta i guściki, o nich się podobno nie rozmawia :)
Ciężki sprzęt zrzucany ze schodów nie może mieć rytmicznego brzmienia ;) Nawet jeśli to pingwin. Ma klimat szurniętej dziołszki z uszkodzonym sercem (okiem?) i podoba mi się. W szczególności remiksy od TAMusic i Dark Phoenixa ;)

Odp: SA general fred
Odpowiedź #97
Ciężki sprzęt zrzucany ze schodów nie może mieć rytmicznego brzmienia ;) Nawet jeśli to pingwin. Ma klimat szurniętej dziołszki z uszkodzonym sercem (okiem?) i podoba mi się. W szczególności remiksy od TAMusic i Dark Phoenixa ;)

oj właśnie jest rytmiczne jak schody są zawsze te same ;) poza tym, mnie chodzi o original bgm a nie o remixy, remixy mogą ze słabej melodii zrobić coś zajebistego ;) poza tym widzę, że (jednak) mamy inne ucho, więc nie będę już nic pisał, bo po co przekonywać siebie do nawzajem do różniących się gustów ;)

Odp: SA general fred
Odpowiedź #98
Cytuj
I właśnie jak dla mnie skoro ona ma być trollem to powinny być też lżejsze momenty ^^
Spoiler (pokaż/ukryj)
Koishi ma raczej mindfucka robić. Lekki czy nie, jak czujesz nóż na gardle to każdy temat podwaja puls. Chociaż jak chcesz epickości w EX to łapaj Nekrofantasię :V.
Cytuj
Akurat Satori to ZUNfail jeśli chodzi o rysunek.
Obligatory:
Spoiler (pokaż/ukryj)
Cytuj
Dlatego jako nr 3 widziałbym MoF - noc, jezioro, dominująca postać Kanako. Jak i Sanae z którą walczymy na schodach (jak dawniej z Youmu), a co przypomina walkę z Assassinem z FSN. Najlepszy kandydat po SA i PCB do przytłoczenia samym klimatem i walkami.
Spoiler (pokaż/ukryj)

Ojajebie, kurwa jak ja tego nie pomyślałem. Please God, grant me a crossover. Nawet Kanako casterowata :V.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: SA general fred
Odpowiedź #99
SA jest naprawde milusią częścią. Ma wiele plusów.
Po za bardzo rozbudowaną fabułą lubię klimat tej gry. Podoba mi sie wielorakość opcji strzału, moja ulubiona To Marisa B. IMO najbardziej praktyczna. Oprócz poziomy podobają mi sie projekty i tematy postaci, które nadają jeszcze bardziej zajebisty i tajemniczy charakter grze. Ulubioną postacią są siostry Komeji. Osobiście wolę Koishi (hihi).  Jednak postać Kisume niszczy zamysłem wszystkie inne postaci, które pojawiły się w serii. Wgniata w ziemię i pozostawia bez extra żyć.
Zaraz obok PCB najlepsza część.
Ten ogień z dna nie wiem