Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: League of Touhou (Przeczytany 4599 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Placek
  • [*]
League of Touhou
Podczas nadzwyczaj interesującego wykładu natrafiłem na projekt nijakiego Yaminabe, który pracuje nad Touhou wersją LoL'a. Projekt jest wykonywany na silniku Unity3D, czyli nie spodziewać się jakiś cudów. Póki co nie udało mi się jeszcze tego uruchomić, ale jak już mówiłem piszę to na wykładzie, więc później może coś ogarnę. Więcej szczegółów tutaj (JP):

http://blog.livedoor.jp/akinow/

Odp: League of Touhou
Odpowiedź #1
Odpaliłem to, ale... To jest jeszcze tak niedorobione, że mogłem tylko patrzyć jak miniony chodzą i się zabijają. Chyba, że coś może źle zrobiłem...

Tak czy inaczej, czekam na pełną wersję

  • Placek
  • [*]
Odp: League of Touhou
Odpowiedź #2
Kolejny wykład i trochę rozkminione, aby się połączyć jako postać należy:

1. Kliknąć Start Server w prawym górnym rogu (w oknie czatu powinno wyskoczyć: TwójNick joined the chat)
2. Kliknąć Team Entry
3. Wybrać postać
4. Lock In
5. Start Game w prawym górnym rogu

Spelle wybieramy klikając na polu spelli i przeciągając spelle które chcemy na 2 dolne okienka spelli.

Pod P jest sklep.
WSAD się poruszamy.
Strzałkami przesuwamy kamere.
Spelle włączamy klikając na ikonach na dole (nie wiem jeszcze jak je odpalić)

Z tego co czytałem na blogu to Multiplayer teoretycznie działa, ale nie mam z kim sprawdzić...

Koniec wykładu... dalej rozkminiać będę później...
  • Ostatnia zmiana: Luty 28, 2012, 11:49:54 przez Placek

Odp: League of Touhou
Odpowiedź #3
Nie wiem jak ty ale ja nie mogę wybrać postaci, ale mogę zrobić tylko lock in. A po odpaleniu gry mojej postaci nie ma w grze... Są tylko miniony, więc coś jest nie tak

  • Kaito
  • [*]
Odp: League of Touhou
Odpowiedź #4
Na tym stadium produkcji to ja bym tego jeszcze grą nie nazwał, bo sterowanie jest tragiczne, nie mozna spelli rzucać i o jezu co za powycinane screeny z lola xd
Sądzie że nic poważnego z tego projektu nie wyjdzie :P

  • Placek
  • [*]
Odp: League of Touhou
Odpowiedź #5
Projekt powstał jakoś w połowie tamtego roku, koleś poza tym zrobił 3D wersje STG Strike Witches i jest nawet dobre, więc przypuszczam, że za jakiś dłuższy nieokreślony czas będzie wszystko działać, póki co działają tylko skille Reimu... Po dłuższym posiedzeniu to owszem, póki co to jest bardziej demko technologiczne niż sama gra heh...

Odp: League of Touhou
Odpowiedź #6
To jest ten syf na silniku starcrafta II ?