Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449084 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 8 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #450
Chłopak po prostu zachowuję sie ekscentrycznie i nadwyraz szczerze xD , to normalne u gaijinów zapatrzonych w Japonie i takie tam.

żeby był gaijinem, musi najpierw odwiedzić Japonię : )

  • Deid
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #451
Wiedziałem ze sie przyczepisz do poprawności terminu xD

W każdym razie , lubi toho , jest specyficzny , i pewnie trochę tu zabawi xD


Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #452
Wiedziałem ze sie przyczepisz do poprawności terminu xD

W każdym razie , lubi toho , jest specyficzny , i pewnie trochę tu zabawi xD
Piszesz o mnie czy o Devvy'm ? XD

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #453
Wy obaj po jednych pieniądzach.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #454
Nosiema, tak jak już wszedłem na forum i zacząłem spamić, to i tu trzeba posta nabić. :D
Zapewne większość kojarzy mnie z kanału IRC, bo głównie tam przebywam, a na forum teraz zajrzałem z nudów, stwierdziłem, że trzeba troszkę pospamić.

1. Imię: Maciej
2. Nick: Wraith / Wraithulek
3. Wiek: 16
4. Miejsce zamieszkania: Ukraina (Podkarpacie) - Rzeszów
5. Zainteresowania: muzyka, gry komputerowe/konsolowe, konsole do gier, informatyka, troszkę animu
6. Od kiedy interesujesz się Touhou - powiedzmy ze odkąd wszedłem na IRC czyli 1,5 roku.
7. Słów kilka o sobie ? - wyjebane na wszystko, leń, lubię pić herbatę (zwykłą, nic specjalnego), alkohol w sumie też :D

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #455
Nosiema, tak jak już wszedłem na forum i zacząłem spamić, to i tu trzeba posta nabić. :D
Zapewne większość kojarzy mnie z kanału IRC, bo głównie tam przebywam, a na forum teraz zajrzałem z nudów, stwierdziłem, że trzeba troszkę pospamić.

1. Imię: Maciej
2. Nick: Wraith / Wraithulek
3. Wiek: 16
4. Miejsce zamieszkania: Ukraina (Podkarpacie) - Rzeszów
5. Zainteresowania: muzyka, gry komputerowe/konsolowe, konsole do gier, informatyka, troszkę animu
6. Od kiedy interesujesz się Touhou - powiedzmy ze odkąd wszedłem na IRC czyli 1,5 roku.
7. Słów kilka o sobie ? - wyjebane na wszystko, leń, lubię pić herbatę (zwykłą, nic specjalnego), alkohol w sumie też :D
Witamy na forum  ^^ .
Mam nadzieję że zostaniesz tu na dłużej :) .

  • Seina
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #456
Może wypada. Choć ja nic tu nie robię poza rysowaniem (Coś typu "Próba Odwagi" z IN D:)

1.Wiktoria się zwem, nieszczęsne to imię.
2. Seina/Ir
3. 13 lat, 2 miesiące, 3 tygodnie, jakieś 2 dni. Trzy będą o 23:47.
4. Wrocław ~
5. Interesuję się yyymmm... lubię rysować. Nie, że umiem, a lubię. I na kartce i w paintcie, gdzie się da. Jak nie miałam kartek to zaczęłam rysować po ścianie, tak, wiem, kryzys, bo nie mam się na czym wyżyć. Dobra, mogę, w danmaku. Ale jak jestem zdenerwowana i gram w danmaku to potrafię zlamić w stage 1, kiedy np. w SA potrafię dojść do 6 (haha, ale słabo). Więc rysuję. A tak poza tym to trochę manga i anime, i nic innego, co jest ciekawe. Poza tym, że uwielbiam kakao i herbatę. Zieloną i białą. Najlepiej 2,5 łyżeczki cukru, cytrynka, oraz mój ulubiony kubek w krasnale.
6. Na przełomie kwietnia i maja będzie rok.
7. Jak już wspominałam lubię herbatę i kakao, oraz słodycze. Dużo słodyczy. Próbuję ich nie jeść, ale jak na nie patrzę, to one do mnie wołają "Weź mnie, weź mnie, zjedz mnieee~!". Tak wiem, schiza jakaś. No i według moich znajomych też dostaję jakiejś choroby psychiczne przy moim kocie, bo zaczynam go tulać i "Malincia to, Malincia tamto". Inwencja twórcza mojej młodszej siostry w zerówce nadała kotu imię "Malina". Następnego kota ja nazwę. D:

Tyle.


Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #457
1.Wiktoria się zwem, nieszczęsne to imię.

ja tam je lubię ;)

A tak poza tym to trochę manga i anime, i nic innego, co jest ciekawe.

podziel się tym, czasami dla jednych coś nieciekawego jest jak najbardziej ciekawe :)

Poza tym, że uwielbiam kakao i herbatę. Zieloną i białą. Najlepiej 2,5 łyżeczki cukru, cytrynka, oraz mój ulubiony kubek w krasnale.

Ignuss, jest twoja xD

to one do mnie wołają "Weź mnie, weź mnie, zjedz mnieee~!". Tak wiem, schiza jakaś.

Alicja w Krainie Czarów ? :D

  • Seina
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #458
Lubię czytać książki przygodowe i fantastyczne, obserwować w zachwycie lava lampę i walić głową w biurko. Ciekawe? o/

  • Kaito
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #459
Lubię czytać książki przygodowe i fantastyczne, obserwować w zachwycie lava lampę i walić głową w biurko. Ciekawe? o/
Myślałem że tylko ja lubię walić głową w biurko o_O

  • Choco
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #460
Jako, że mnie tu nie było: = u =

1. Imie - Kinga - zbyt normalne imię . __ .
2. Nick - Kinuu/Choco/NekoChoco - dużo tego jeszcze...
3. Wiek - 14lat~
4. Miejsce zamieszkania - Bydgoszcz
5. Zainteresowania - lubiem rysować ( choć łamię wszystkie zasady anatomii cccc:), mangusie, anime, YAOI (muahahahaha : DD) - ano, no i to wszystko...
6. Od kiedy interesujesz się Touhou - od 2 lat? Po prostu było pełno tołciowego syfu w internecie, a Kinuu chdziała zobaczyć czo to . u .
7. Słów kilka o sobie ? - Przebywanie za mną zagraża twojemu życiu lub zdrowiu~ , kilka słów? Troszkem dziwne to stworzenie, ni to normalne, ni to spokojne . __ .
...
*kłania się*
  • Ostatnia zmiana: Luty 12, 2012, 00:07:05 przez Choco

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #461
Poza tym, że uwielbiam kakao i herbatę. Zieloną i białą. Najlepiej 2,5 łyżeczki cukru, cytrynka, oraz mój ulubiony kubek w krasnale.

Ignuss, jest twoja xD

Pomyślałem dokładnie to samo xD

No cześć :3
Ja słodzę zazwyczaj tylko dwie łyżeczki, jeśli piję czarną, a zielonej nie słodzę, dobra jest bez niczego. Ale cytrynka dobra.

  • Seina
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #462
Ja, to jest nas dwójka. Kiedy powalimy razem? o/

A, i zapomniałam, jestem mega nieśmiała, jak mam z kimś gadać, to się trzęsę gorzej niż wielka galaretka na porannym wietrze.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #463
Ja, to jest nas dwójka. Kiedy powalimy razem? o/

Kaito, wiesz co robić xD

A, i zapomniałam, jestem mega nieśmiała, jak mam z kimś gadać, to się trzęsę gorzej niż wielka galaretka na porannym wietrze.

teraz pełno takich, niektóre są takie nawet w wieku 18 lat i dalej ^^

ile underage...
a kinuu taka stara...

no na pewno wygląda na więcej niż te swoje 14 ^^

Lubię czytać książki przygodowe i fantastyczne

i masz +1 u mnie za to


ech, a z twarzy wydajesz się taka miła i normalna...

Przebywanie za mną zagraża twojemu życiu lub zdrowiu~ (...) ni to spokojne . __ .

oj tam, fikołki były fajne ^^

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #464
Lubię czytać książki przygodowe i fantastyczne

Właśnie teraz zauważyłem
Fantastyka taka zajebista :3