Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449220 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 4 Goście przegląda ten temat.
  • XionC
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #45
w sumie zdałoby się w końcu przedstawić po kilku miesiącach obecności na forum xD
a więc:

1. Michał
2. XionC
3. 79 do 100
4. Bielsko-Biała
5. różne;) ostatnio wróciłem do starej pasji i malowania figurek, tak to brzdąkam trochę na gitarze
6. w zeszłe wakacje, zaczęło się od EoSD bodajże
7. kto mnie zna ten mnie zna, a kto chce to nikt mu nie broni ;>

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #46
ooo, Figurki ^^
Jakie?
mógłbyś zdjecia wrzucić do pochwal się ;]

  • XionC
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #47
Wrzucę jak zrobię moją ekipę Gwardii Imperialnej do warhammera 40k bo póki co nie mam w sumie nic dokończone w 100% ;P

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #48
o jezu! GWARDIA!
KOCHAM! <3
co nie zmienia faktu że zbieram Black Templarsów ;3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #49
XionC jeśli można wiedzieć na ile punktów?

  • XionC
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #50
na razie malutko, z tego co wyliczyłem to 715 uzbieram.. Ale przez wakacje powinny wzrosnąć fundusze na armię;D
Ja jak zobaczyłem Catachan to już wiedziałem, że jak zbierać to tylko ich;)

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #51
Catachanie są zajebiści, niezbyt mi pasowali ale przez Retribution ich polubiłem.
No i w RPG stworzyłem sobie takiego ;3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #52
Ja mialem tylko cos kolo 1500 orkow W40k, czesc nie zlozona nawet i oddalem dla kumpla.
Herubim, jest jakis temat o Warhammer'ze?

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #53
Zaraz będzie ;D

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #54
okres nowomyszowy dawno przeszedł, ale dopiero co odkryłem ten topic (szybko, ne ?); i z racji tego, że Kriss ogłosił wszem i wobec, że mnie nie zna, to piszę:

1. Imię
Maciej
2. Nick
Hitsu, Mayuki lub Hitsu Mayuki (dawniejszy to Arvalorn dan Riijen, z czasów gdy byłem bardziej fantastą niż fanem m&a)
3. Wiek (data urodzenia nie potrzebna)
23 lata skończone (a datę napiszę jednak bo oryginalna - 29 luty ^^)
4. Miejsce zamieszkania
Pabianice (koło Łodzi)
5. Zainteresowania
kultura japońska, język japoński, geografia świata, podróże małe i duże (lubię spędzać życie na walizkach), turystyka i rekreacja, sport, muzyka instrumentalna i elektroniczna (zwłaszcza starsze utwory), new age, ale także dobry viking metal i gatunki niszowe (głównie niecodzienne połączenia gatunków); o m&a i th nie będę wspominać bo to oczywista oczywistość ;) literatura fantastyczna, ze wskazaniem na Sapkowskiego i Pilipiuka, strategie turowe, sny (lubię je interpretować a także interesują mnie rozmaite zjawiska z tym związane), psychika ludzka, zjawiska paranormalne...
6. Od kiedy interesujesz się Touhou
od lipca 2008 roku czyli od Funekai
7. Słów kilka o sobie ?
obecnie studia na kierunku turystyka i rekreacja, aspiracje do tego by zostać pilotem wycieczek, najlepiej z komunikatywną znajomością języka japońskiego; w wolnych chwilach rower, dobra muza wymieniona wyżej, podróżowanie palcem po mapie, przemyślenia związane z moją wyobraźnią, a także gra, w którą gram od 12 lat czyli HOMM III ;) otwarty na ludzi, aktywny ale często leniwy...
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2011, 03:23:01 przez 魔雪

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #55
Praktykowałeś może HOMM III przez neta? Jak tak, to jaką frakcją?

nie, nigdy nie grałem przez hamachi...
a co do frakcji to moją ulubioną jest bastion;
ale obecnie gram w WoGa, podoba mi się ten dodatek ;)

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #56
O, to fajnie, że znalazł się taki topic, bo go szukałam, tak niegrzecznie od razu pisać nie przedstawiając się... ^___^'
To tak oficjalnie witam.

1. Imie
Karolina
2. Nick
Roxiee [bardzo rzadko HatterCharles]
3. Wiek (data urodzenia nie potrzebna)
18 lat [choć podobno mniej z wyglądu], urodziny obchodzę razem z Hitlerem
4. Miejsce zamieszkania
I tak zapewne nikt nie skojarzy, bo to takie zadupie, no...
5. Zainteresowania
rysunek, m&a, historia, moda wiktoriańska, psychika ludzka, steampunk, lolita fashion
6. Od kiedy interesujesz się Touhou
Od jakichś 2-3 miesięcy, choć znałam dużo wcześniej.
7. Słów kilka o sobie ?
Rysuję sobie tak trochę... Trochę bardziej. Lubię zarówno techniki tradycyjne jak i cg. Tworzę własne postaci i historię, rysuję też fanarty... Ogólnie idę w kierunku tworów artystycznych. Takie moje małe marzenie, to zostać ilustratorem, storyboard artist, czy coś... Takie tam nieśmiałe plany :'D
Tak na co dzień to takie blond niepozorne coś, skończyło drugą klasę liceum [mat-hist-geo - kosmiczne połączenie, wiem], za rok matura...
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2011, 03:07:52 przez Roxiee

  • Blanchefleur
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #57
3. Wiek (data urodzenia nie potrzebna)
18 lat [choć podobno mniej z wyglądu], urodziny obchodzę razem z Hitlerem
(...)
5. Zainteresowania
rysunek, m&a, historia, moda wiktoriańska, psychika ludzka, steampunk, lolita fashion

Lubię Cię.

Drewko> Spierdalaj, Twoje prawdziwe nazwisko brzmi Houraisan i to jest powód dla którego nie mam zamiaru Ciebie słuchać :<
how cool is that

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #58
Może się nareszcie do tego przekonam. Zastanawiałem się nad zagraniem z kimś z polskiej sceny HOMM III, ale musiałbym się podskillować (ewentualnie znaleźć normalną wersję gry, która nie będzie się crashować).

Cytadela here.

ja z tymi tardami nie chcę się mierzyć, chociaż mnie kusi...ale tez musiałbym się trochę naostrzyć, bo bez tego ani rusz...
cytadela ? w WoGu jest to chyba jedno z najsilniejszych miast przez upgrade'owane oślizgi, które rzucają berserka z każdym atakiem

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #59
wiesz ogólnie WoG jest nieźle podrasowany...ale każdą z opcji idzie wyłączyć jak i włączyć dlatego dodatek jest bardzo flexible, że tak powiem ;) a nowych opcji w WoGu jest mnóstwo...polecam kwasową grotę po info :)