Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449180 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 12 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1050
^Ja zamieniam za to pełne butelki w puste.

Also, apropos tematu "przedstaw się". Za tydzień będę w Warszawie. Jest tam ktoś kto chce się spotkać przy flaszce?
Usłyszałem słowo Pana.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1051
Przy flaszce to niekoniecznie, ale możemy podyskutować o tej propozycji :3...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • LVY
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1052
Za pierwszym razem to bło smieszne, ale jak Ci zaraz jebnę... albo następnym razem jak się spotkamy :3
Legenda głosi, że przy objawieniu mesjasza pewien Kamruz nie uwierzy w powtórne jego przyjście i jako odstępca od wiary strącon będzie w ognie Makai gdzie będzie płacz, zgrzytanie zębów i mentalna gimbaza :3

Anyway, starczy offtpu :3
The resemblance is too strong. Tomek, czy to Ty? xD
Ale zarost jakościowy, milordzie.





Give a man fire and he'll be warm for the day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1053
 Red Fedora zakłada plastikowe wiaderko na głowę.
Straszny offtop się zrobił, mam wrażenie że coś rzadko męczycie hyde park. (macie coś takiego?)

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1054
Posiadamy. Jest dostępny od określonej liczby postów.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1055
 Red Fedora zakłada plastikowe wiaderko na głowę.
Straszny offtop się zrobił, mam wrażenie że coś rzadko męczycie hyde park. (macie coś takiego?)
i tak spamujemy wszędzie,ponieważ nasz admin nie żyje

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1056
Co ma admin do tego, że modowie chyba też śpią xD

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1057
Co ma admin do tego, że modowie chyba też śpią xD
wszyscy umarli.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1058
Moderacja nie śpi, moderacja czuwa.

Jak chcecie podyskutować, to zapraszam do Kruczypudła. Dalszy offtop zakończy się warnem. Tako rzeczę ja.

  • Chai Hu
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1059
Cześć wam. Touhou zawsze uważałem za hobby i zjawisko zbyt niecodzienne i "elitarne" by odpowiednim byłoby trywializować je przez tworzenie publicznych społeczności, ale to forum wygląda sympatycznie. Przekonuje mnie zakaz atencyjności i poziom materiałów/dyskusji na stronie. Macie więc nowego użytkownika.

O mnie: nie lubię bijatyk, shmupów i trudnych gier (lol). Nintendo DS jest moją ukochaną konsolą, i jeśli też ją lubisz to pewnie będziemy się dogadywać. Czasami rysuję w Paint Tool SAI, stanowczo za mało by mieć nadzieję na osiągnięcie  profesjonalnego poziomu. To na razie tyle.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1060
Cześć wam. Touhou zawsze uważałem za hobby i zjawisko zbyt niecodzienne i "elitarne" by odpowiednim byłoby trywializować je przez tworzenie publicznych społeczności, ale to forum wygląda sympatycznie. Przekonuje mnie zakaz atencyjności i poziom materiałów/dyskusji na stronie. Macie więc nowego użytkownika.

O mnie: nie lubię bijatyk, shmupów i trudnych gier (lol). Nintendo DS jest moją ukochaną konsolą, i jeśli też ją lubisz to pewnie będziemy się dogadywać. Czasami rysuję w Paint Tool SAI, stanowczo za mało by mieć nadzieję na osiągnięcie  profesjonalnego poziomu. To na razie tyle.
Witam serdecznie, którą dziewczynkę z touhou najbardziej byś gwałcił?

  • Chai Hu
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1061
Hehe, spróbuj jeszcze raz.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1062
Znaczy, oczywiście miałem na myśli zapytanie do jakiej postaci z 2hu żywi szanowny Pan najbardziej sympatię, dobrze znać chociaż minimalnie na starcie gust nowej osoby :)))

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1063
Witam i o zdrowie pytam oraz życzę miłego pobytu na forum. Zadam tylko jedno pytanie na starcie. Czy ma pan jakieś ulubione postacie z Touhou?

  • Chai Hu
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #1064
Jak dla mnie postacie z th nie są szczególnie moe, ale może Remilia, lubię klimat Scarlet Mansion.