Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449035 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 6 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #780
Widziałem ZUNa z piwem, ale nigdy nie widziałem by był najebany. więc słabo z tym pijakiem.

a ja właśnie lubię te "old hagi". woah, taki pedofil.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #781
Btw: set z Remi... masz dobry gust :3 (chociaż Patchy lepsza xD)
Remi to moja ulubiona postać, akurat arty też się świetne imho trafiły, więc set jest i jestem z niego zadowolony sohard : D

Właśnie, widziałam Cię ostatnio na irc chyba kilka razy - jak wrażenia?
Ogólnie wrażenia mam pozytywne, jest dość specyficznie, ale fajnie.

Jestem tu od niedawna, co rozumiecie przez pisanie, 'gówno nas zalewa, hurr durr'? Polski fandom MLP wydaje się znacznie bardziej obesrany, ale co ja tam wiem

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #782
Ja się nie muszę usprawiedliwiać. Szukacie kozła ofiarnego czy co, że tak ciągle na mnie wjeżdzacie ? jak prowokowałem flejmy i rzucałem łajnem na prawo i lewo to było ok, ale teraz to ja jestem tym złym i trzeba się przypierdalać do wszystkiego? Skończcie proszę bo to się śmieszne i nudne robi. Wystarczy, że połowa mangozjebowej strony FB wiąże mnie z kyuudelkiem i hejcą przy każdym możliwym kroku.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #783
Cytat: Kriss_Hietala
(konserwatorów powierzchni płaskich)

Czuje atak na moją skromną osobę.

Cytat: Cthulhoo
Zawsze można mówić o instynkcie tacierzyńskim, ale to wcale dobrze nie zabrzmi xD

Kiedyś słyszałem, że Kriss ma dziecko - info nie potwierdzone.

Cytat: Smoku
Widziałem ZUNa z piwem, ale nigdy nie widziałem by był najebany. więc słabo z tym pijakiem.

Czy to nie tak, że japońskie piwo jest słabsze ?

Cytat: Kriss_Hietala
Ja się nie muszę usprawiedliwiać. Szukacie kozła ofiarnego czy co, że tak ciągle na mnie wjeżdzacie ? jak prowokowałem flejmy i rzucałem łajnem na prawo i lewo to było ok, ale teraz to ja jestem tym złym i trzeba się przypierdalać do wszystkiego? Skończcie proszę bo to się śmieszne i nudne robi. Wystarczy, że połowa mangozjebowej strony FB wiąże mnie z kyuudelkiem i hejcą przy każdym możliwym kroku.

Ale sam się o to prosisz Kriss. Odnośnie twoich wypowiedzi jest ok - fajnie śmiesznie. Za co za dużo to nie zdrowo.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #784
Jestem tu od niedawna, co rozumiecie przez pisanie, 'gówno nas zalewa, hurr durr'? Polski fandom MLP wydaje się znacznie bardziej obesrany, ale co ja tam wiem
>polski fandom MLP =D
Okej, rzeczywiście nie jest z nami aż tak źle. Co do gówna, to miałam na myśli osoby, które po wejściu na forum zaraz z zniego odchodzą i mówią "hurr durr, ale zjebanie", nawet nie korzystając z irc, gdzie imo jest większy ruch i znacznie większa styczność z człowiekiem przez konwersacje in real time. Poza tym chodzi o niektóre osoby stąd.


Cytat: Smoku
Widziałem ZUNa z piwem, ale nigdy nie widziałem by był najebany. więc słabo z tym pijakiem.

Czy to nie tak, że japońskie piwo jest słabsze ?
I owszem xD nikt tak naprawdę nie wie, ile on go wypija, ale do końca życia zapamiętam motyw, gdy na jakiś wywiad przyszedł z wózkiem na kółkach po brzegi wypełnionym piwem.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #785
Cóż, człowiek, który podobno lubi piwo, raczej nie zakładałby własnego browaru i nie warzył piwa "Red The Nightless Castle" tylko dla reklamy xD. Also wózek z piwem nic... kiedyś chyba na jego twitterze była focia z restauracji z jego stolika... z olbrzymim, oproznionym do połowy kuflem piwa...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #786
Okej, rzeczywiście nie jest z nami aż tak źle. Co do gówna, to miałam na myśli osoby, które po wejściu na forum zaraz z niego odchodzą i mówią "hurr durr, ale zjebanie", nawet nie korzystając z irc, gdzie imo jest większy ruch i znacznie większa styczność z człowiekiem przez konwersacje in real time. Poza tym chodzi o niektóre osoby stąd.

Wszędzie się znajdą takie osoby, chociaż forum razem z userami i ircem jest specyficzne, jak sama jego tematyka. Nie byli godni. Jak to mówio, 'nie oceniaj książki po okładce'. Irca sobie dawkuję raz na jakiś czas, żeby czegoś za szybko nie spierdolić i mi się podoba : P

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #787
Cytat: Waryate
Irca sobie dawkuję raz na jakiś czas, żeby czegoś za szybko nie spierdolić i mi się podoba : P

Możesz spierdalać tyle razy ile zechcesz - tak długo jak będziesz zachowywać się normalnie - raczej nikt się nie przyczepi.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #788
Ech, najważniejsze to zachować równowagę. Moje 3 ulubione postaci w th to: Milf, płaskie loli-podobne coś i facet. A na czwartym miejscu jest kolejna loli, ale to już inna historia... Traktujmy niektóre wypowiedzi z przymrużeniem oka ;)

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #789
Możesz spierdalać tyle razy ile zechcesz - tak długo jak będziesz zachowywać się normalnie - raczej nikt się nie przyczepi.
Co za pokrzepiające słowa : D

Pytanie z innej beczki
Też tak u was gorąco? :| Przez ten czas, który znacie Touhou, zmieniała wam się ta najbardziej ulubiona postać?

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #790
tak. z Mokou na Ran Yakumo

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #791
Mi nie. Od samego początku moją favką jest Patchouli, a zmiany zachodziły tylko na dalszych pozycjach :P

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #792
Cytat: Waryate
Też tak u was gorąco? :|

Tak. Chociaż wieczorem się ochłodziło.

Cytat: Waryate
Przez ten czas, który znacie Touhou, zmieniała wam się ta najbardziej ulubiona postać?

Tak. Wpierw była to Keine. Teraz jest Aya. I czuje, że zadziobała by mnie jakbym chciał ją zmienić.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #793
Aya to moje top 5. A tak w ogóle to uwielbiam obydwie tengu dziennikarki :3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #794
u mnie zmieniła się z Marisy na Byakuren