Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449180 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 10 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #660
Ej, mackowe potwory też mają gust i wybierają tylko high quality loli, o :O

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #661
Hejka wszystkim :)
a wienc tak: mam na imię werrrrronika (co mozna wywnioskowac po moim nicku #hehe #pomyslowosc) :))

lubie touhou, muzyke, i zwierzątka, są takie słoooooodkie!  zwłaszcza króliki, usa usa~ hehe ; D . !

nie lubie mówic za duzo o sobie no ale juz pisze tego posta co nie... najwyzej zostane zeszmacona, ale co tam~ .

zawsze moge nie wrocic :((

czasami tez lubie fotografowac rozne obiekty, np. moje posilki,  (nie  zaszkodzi tez wrzucic na instęęęę;)) . !!

moze czasami nie jestem doskonała ale prosze mnie za to nie wyśmiewac :( zrobcie cos lepiej jezeli wyśmiewacie ;(((( ;**

moją ulubioną postaci jest Daiyousei, i prosze was nie nazywajcie jej randomem!! to też jest postać!!!!!~ : d

uwielbiam techno, wszelki trance itp.jaram sie tym, zwlaszcza remixy z touhoua! :PPPP <33

i tak, nie potrafie być czasami śmieszna, prosze mnie za to nie hejtować :(((

no, to by było na tyle, pozdrowionka! ;)

#swagyolo
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2013, 12:27:01 przez Wercik

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #662
Masz plus za Nię w avatarze. 2/10 w sumie tylko za niego. Następnym razem spróbuj strollować mocniej.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2013, 00:29:12 przez fretka

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #663
Yo nigga, witam i o zdrowie pyta m. Zielonego pobytu na forumie w oparach jak umie.
#420blazeitfaggot

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #664
Daję 14-15, chociaż po sposobie pisania ciężko cokolwiek wywnioskować, zdarzają się trapy które są i po dwudziestce a i tak piszą jakby mieli pięć lat.

...i takie, u których ciężko określić płeć, a co dopiero wiek ;>

Czy coś sugerujesz?

Hejka wszystkim :)
a wienc tak: mam na imię werrrrronika (co mozna wywnioskowac po moim nicku #hehe #pomyslowosc) :))

lubie touhou, muzyke, i zwierzątka, są takie słoooooodkie!  zwłaszcza króliki, usa usa~ hehe ; D . !

nie lubie mówic za duzo o sobie no ale juz pisze tego posta co nie... najwyzej zostane zeszmacona, ale co tam~ .

zawsze moge nie wrocic :((

czasami tez lubie fotografowac rozne obiekty, np. moje posilki,  (nie  zaszkodzi tez wrzucic na instęęęę;)) . !!

moze czasami nie jestem doskonała ale prosze mnie za to nie wyśmiewac :( zrobcie cos lepiej jezeli wyśmiewacie ;(((( ;**

moją ulubioną postaci jest Daiyousei, i prosze was nie nazywajcie jej randomem!! to też jest postać!!!!!~ : d

uwielbiam techno, wszelki trance itp.jaram sie tym, zwlaszcza remixy z touhoua! :PPPP <33

i tak, nie potrafie być czasami śmieszna, prosze mnie za to nie hejtować :(((

no, to by było na tyle, pozdrowionka! ;)

#swagyolo #fejmjakskurwysyn

Ktoś tu wygrał internet!

Also, kojarzy mi się to z jednym postem który Ariku wstawił tu dosyć niedawno. XD



Dalej. To że dziewczyna nie lubi mięsa, może znaczyć, że jest po prostu wegetarianką, i wy do cholery nic na to nie poradzicie, nie zmusicie ją do jedzenia mięsa, więc nie wiem po co się tak do tego przypierdalać.

Spoiler (pokaż/ukryj)
Inna sprawa, że dziewczyna zupełnie niepotrzebnie nawiązuje do rzeczy, na które potem nie odpowiada, typu anonimowy wiek, wzrost nie za niski i nie za wysoki, a figura niewarta opisu. Dostaję raka jak to widzę.

A największym failem było podawanie swojego imienia i nazwiska w jednym z pierwszych postów. No jasna cholera : D
Przecież ten fandom i tak każdego znajdzie, ja nie podawałam tutaj nigdy swojego nazwiska ani fb, a i tak większość wie jak się nazywam.

Rzekłam. To co wyżej napisałam nie znaczy że nie podoba mi się że jest ktoś nowy, ba, przeciwnie - cieszę się że jest tutaj ktoś nowoprzybyły i ma szansę zostać na dłużej. A te błędy które tutaj wspomniałam pewnie zrozumie i z nich wyrośnie, sama pamiętam jak jeszcze kilka lat temu pisałam w ten sposób - wszyscy brali mnie wtedy za góra 10-letnią dziewczynkę. A teraz co najwyżej jestem trapem o wieku którego podobno nie da się oszacować, amen.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #665

Dalej. To że dziewczyna nie lubi mięsa, może znaczyć, że jest po prostu wegetarianką, i wy do cholery nic na to nie poradzicie, nie zmusicie ją do jedzenia mięsa, więc nie wiem po co się tak do tego przypierdalać.

ZARAZ, SERIO? NAPRAWDE ZNACZY, ŻE MIAŁA NA MYŚLI, ŻE JEST WEGETARIANKĄ? NIE DOMYSLIŁEM SIĘ, DZIĘKUJĘ.
No, Sherlockiem nie jesteś. Nie zabronisz mi uważać tego niejedzenia mięsa za nierozsądne :D Przede wszystkim większość tych udawanych nastoletnich wegetarian nie dostarcza ciału odpowiednich roślinnych zastępników zamiast mięsa (ponieważ te są drogie, a dzieci, jak to dzieci, pieniędzy nie posiadają za dużo, a już napewno nie wyrzucają ich na zdrową żywność). Po drugie, zazwyczaj takie gówniary kierują się tym, ze "MIENSO TUCZY, CHCEM BYĆ CHUDA, YOLO". Co też jest samo w sobie mega zjebane, chyba nie musze dokłądnie wyjaśniać dlaczego. Trzecim typowym powodem jest "OJENY, ALE ZWIERZONTKA CIERPIOM". Rolnicy zapierdalający na polu po Twoje warzywka też cierpią. roślinki cierpią. Owady, które niechcacy (lub, o hipokryzjo, chcacy) zabijasz dowolnym sposobem, także cierpią.

Wbrew pozorom, zdanie "NIE JEM MIĘSA" w tym kontekście może dużo powiedzieć o osobie i przemawiać na jej niekorzyść

Wercik: dobra ironia i sarkazm, aprobuję

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #666
Oj tam, czepiacie się tego wegetarianizmu... Skoro nie chce jeść mięsa, to jej wybór i jak wpłynie to negatywnie na jej stan zdrowia, to będzie to jej zmartwienie. Można doradzać, można się nie zgadzać, ale tak naprawdę pewna męska część ciała nam do tego  :P

Ale takie reakcje mnie nie dziwią. Siedzę na pewnym forum o m&a i tam ludzie potrafią zgotować równie "ciepłe" powitanie :P

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #667
Trzeba dilować. Ludzie uważają nasz fandom za hermetyczny, nie dlatego, że nie dajemy im szans na zgranie się z ekipą, ale dlatego, ze nie mają dystansu do siebie i każdą krytykę pod swoim adresem uważają za obrazę majestatu. osobiście nie hejcę jakoś specjalnie mocno wegetarian, chociaż naprawdę przydałoby się niektórym z nich doczytać kilka dobrych pozycji na temat wad niejedzenia mięsa (tym bardziej, że ludzie jako gatunek są z założenia mięsożercami, po coś w końcu Natura dała nam kły, czy ktoś widział kły u konia lub krowy? Albo u nas 4 żołądki?).

Anyway, jakiekolwiek obrażanie się za krytykę pod swoim adresem nie ma sensu i pokazuje tylko jak bardzo ktoś jest przeczulony na punkcie własnej doskonałości. (inna sprawa, że nie pochwalam też tępienia użytkownika zaraz po tym jak się przedstawi, ale cóż, specyfika miejsca)
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #668
W sumie to ona nie powiedziała, że jest wegetarianką. Powiedziała, że nie lubi mięsa a nie, że nie je mięsa.
Ja przykładowo nie lubię grzybów ;< ale to nie znaczy, że ich nie jem. No dobra, nie jem ich... ale rozumiecie idee?

You all faild :3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #669
Smoku, nie uważaj tego za oczywiste, jeszcze jest opcja że to po prostu dziecko które mięsa nie chce jeść "bo tak" i mamusia jej każe, ale to mało prawdopodobne :>

Ale z tymi "powodami" do wegetarianizmu zgadzam się w 100%. Jednak w takim razie... Jaki wg. ciebie może być słuszny powód do niejedzenia mięsa?

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #670
Elo ciekawostka: większość roślin jest uboga w pełen zestaw aminokwasów egzogennych, a te nie mogą zostać wytworzone samodzielnie przez organizm także weganizm = buuuu frajerstwo cioootyyyy, wegetarianizm = okej ale tylko wtedy jak jedzą dużo ryb i przetworów jajecznych. No i twoja sałata też ma uczucia - miej sumienie jedz kamienie!

No a poza tym że fandom toho jest hermetyczny jak tytanowa puszka po śledziach nie muszę mówić. NIE BĘDĘ POKAZYWAŁ KTO DOKŁADNIE, ALE PEWNA OSOBA MA NIESAMOWITE AWERSJE SKIEROWANE W NOWOKOLEGÓW I NO JAK TAK MOŻNA PANIE PAN WIDZIAŁ PAN COŚ TAKIEGO?! A tak poza tym stawiam że bohaterka wczorajszego dnia ma wiek oscylujący w granicach od 3 do 99 lat. I jest 98,23% szansy że mam rację. Także czill ałt i wstawiam mureny coby ukoić wasze skołatane nerwy. Brzoza 15 over and out.
Jakie życie taki naleśnik

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #671
Spoiler (pokaż/ukryj)
Daję 14-15, chociaż po sposobie pisania ciężko cokolwiek wywnioskować, zdarzają się trapy które są i po dwudziestce a i tak piszą jakby mieli pięć lat.

...i takie, u których ciężko określić płeć, a co dopiero wiek ;>

Czy coś sugerujesz?

Ależ skądże znowu. Iks de.

A największym failem było podawanie swojego imienia i nazwiska w jednym z pierwszych postów. No jasna cholera : D
Przecież ten fandom i tak każdego znajdzie, ja nie podawałam tutaj nigdy swojego nazwiska ani fb, a i tak większość wie jak się nazywam.

'Meh'.
Dziewczyna jest odważna, jak każdy, gdy był młody ^^ Ja też na moim pierwszym forum (evah) nie miałem nicka tylko imię pod avkiem.
A skoro mówisz, że fandom i tak każdego znajdzie więc można zaoszczędzić mu trudów :D

p.s. matko, ale te dzieciaki klną, zwłaszcza dziołszki

Ja przykładowo nie lubię grzybów ;< ale to nie znaczy, że ich nie jem. No dobra, nie jem ich... ale rozumiecie idee?

Rozumiemy. Ja sam grzybów nie cierpię, ale na pizzy (z szynką) lub na wigilię grzybową jem aż się uszy trzęsą c:

(tym bardziej, że ludzie jako gatunek są z założenia mięsożercami, po coś w końcu Natura dała nam kły, czy ktoś widział kły u konia lub krowy? Albo u nas 4 żołądki?).

Wegetarianie uważają się za przeżuwaczy.

(inna sprawa, że nie pochwalam też tępienia użytkownika zaraz po tym jak się przedstawi, ale cóż, specyfika miejsca)

Podziwiam Twą złotoustość w tym przypadku xD

Jaki wg. ciebie może być słuszny powód do niejedzenia mięsa?

cumbajszpil alergia
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2013, 11:39:27 przez Mayuki

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #672
lubie touhou, muzyke, i zwierzątka, są takie słoooooodkie!  zwłaszcza króliki, usa usa~ hehe ; D . !

usa usa
Spoiler (pokaż/ukryj)
usagiaddict xD

Ej, czemu uczepiliście się JEDNEGO FAKTU? Że nie lubi mięsa? xD Nie lubi, to nie lubi. Nie każdy też lubi szpinak, brokuły, jajka, ryby czy inne chuje muje. Bez przesady xD

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #673
Witamy na forum. Jak osiągniesz wiek elgalny, albo masz wyjebane to zapraszam na piwo.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #674
Jak jesteś taki chętny na piwo, to możesz mnie upolować przed B5, chętnie się napiję xD