Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 455149 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 4 Goście przegląda ten temat.
  • Mozilla
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #525
Nie za bardzo zrozumiałam pytanie: chodziło ogólnie, czy w inne części touhou grałam, czy w ogóle zupełnie inne gry niż touhou?

A no, jeżeli chodziło o to pierwsze, to jak najbardziej tak. W prawie wszystkie prócz StB, i touhou na PC-98.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #526
Chodziło mi o inne części Touhou niż bijatyki. Ale dobrze widzieć, że jest jakaś nowa osoba mająca większą styczność z tym uniwersum niż PVki i bijatyki :3

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

  • Mozilla
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #527
Nie wiedziałam, że aż tak dużo użytkowników woli bardziej bijatyki niż oczojebki~

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #528
Bo bijatyki są prostsze i możesz w nie grać nawet jeśli dwa skosy nie działają ci na laptopie. W przypadku danmaku to już jest problem, zwłaszcza że focus blokuje lewą strzałkę :9

  • Mozilla
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #529
Ja wciskam lewy shift, a no, nie wiem jak wy, dziwne.
Gram na notebooku. Wszystko mi ładnie śmiga, z wyjątkiem 13 części, gdzie fpsy mi spadają do 45.
A jeżeli chodzi o latanie na skos, to można sobie kupić klawke i podłączyć do laptopa Dx

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #530
Nie wiedziałam, że aż tak dużo użytkowników woli bardziej bijatyki niż oczojebki~
Chodziło mi o nowych xD

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #531
Na mojej rakiecie to i EoSD chodzi na 30-40 fps i to jak wszystkie inne aplikacje są pozamykane, więc póki nie kupię sobie nowego komputera, to nici z gry :P

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #532
W starszych grach przestawienie dźwięku na MIDI trochę podnosi FPSy

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #533
W EoSD można dać w config.exe Depth Test off i force 16 bit textures + color depth ustawić na 16 bits. Jak nie pomoże wystarczająco to jeszcze w ostateczności draw interval na 1/2.

Pomaga w większości gier, ale od MoF wzwyż nie ma opcji depth test.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #534
Oj tam, dotrwam bez Touhou do wypłaty, a wtedy kupi się nową stacjonarkę :9

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #535
That's the spirit! Kupowanie kompa, żeby pograć w Touhou. ;D

Ok, more seriously: dobrze Cię widzieć, Cthulhoo. Jak tam sprawy z talią (taliami?) do RSO? W końcu Ci nie podesłałem tej Patczy, bo o ile mnie skleroza nie zżarła, to miałem to zrobić, a zapomniałem, za co przepraszam. ;_;

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #536
Kompa kupuję, bo stary grat leży spalony w szafie xD

A sprawa z talią na razie stoi, gdyż niezbyt się orientuję, jakie powinny proporcje między spellami, eventami i supportami i nie mam na kim testować swoich pomysłów :( Ale jak coś ruszy, to poza Patchy planuję sobie sprawić jeszcze Satori, bo ostatnio chwyciłem fazę a tę postać :9

  • Mozilla
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #537
A ja już miałam nadzieję, że mam najsłabszy komp na tym forum~
Cóż, jestem na 2 miejscu xd

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #538
Ja mam combo: słaby laptop i Winda Vista :P

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #539
Cytat: PookyFan
That's the spirit! Kupowanie kompa, żeby pograć w Touhou. ;D

No ja w 2006 czy tam 2007 kupiłem nową grafikę bo PCB i IN (stage 4 only) chodziły na 40 FPS. Bodaj 250 wówczas za radeona dałem.