Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449305 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 8 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #495

Jakies konkretne krzaki czy tak po prostu ? ;)


Ano, korzystaj póki możesz z dzieciństwa.

4. Okolice Katowic. Nikt nie skojarzy bo to wiocha :<

Jedziesz. Powinienem znać, chyba, że są tam dwa-trzy domy na krzyż.

5. No to tak: Rysunek, trochę śpiewu, modulacja głosem + fandubbing i cosplay. No i oczywiście - Touhou.

smells like Misuzu

Moje życie jest bardzo ciekawe. Szkoła -> Komputer -> Konwenty.

Na jakich konwentach byłaś ? :)

  • Yuu.
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #496
Cytuj
Jakies konkretne krzaki czy tak po prostu ? ;)
Tak po prostu :3

Cytuj
Ano, korzystaj póki możesz z dzieciństwa.
Zamierzam. Nie rozumiem znajomych w moim wieku, którzy od razu chcą mieć już 18stkę D:

Cytuj
Jedziesz. Powinienem znać, chyba, że są tam dwa-trzy domy na krzyż.
Tak dokładniej... okolice Katowic było powiedziane bardzo ogólnie, żeby ktokolwiek skojarzył.
Gostyń.

Cytuj
smells like Misuzu
Tak się akurat składa, że poznałam.

Cytuj
Na jakich konwentach byłaś ? :)
Ostatnio strzeliła mi okrągła 10tka.
Mogę wymienić... XD'

Balcon 2010, Niucon3, Love2, Magnificon IX, Krakon, Baka 2K11, B-Xmass, Love3, Mokon, Asucon.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #497
Tak się akurat składa, że poznałam.

*sigh*

Balcon 2010, Niucon3, Love2, Magnificon IX, Krakon, Baka 2K11, B-Xmass, Love3, Mokon, Asucon.

a jednak możliwe...nie byłem na żadnych a ostatnio strzeliło mi "oczko" ;3

btw, a Gostyń wiem gdzie : ))

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #498
Tak się akurat składa, że poznałam.
Wyrazy współczucia, czy coś.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #499
Cytat: Yuu.
1. Ania (Wszystkie zdrobnienia np. Anka grożą pobiciem, a w najgorszym wypadku śmiercią :<)

How about Annie ?

Cytat: Yuu.
3. 15 (... Dorastanie ssie)

POSTAAAAAAAL!!! XD

Cytat: Yuu.
4. Okolice Katowic. Nikt nie skojarzy bo to wiocha :<

O, blisko. Wpadaj ^^

Cytat: Yuu.
trochę śpiewu, modulacja głosem

Wpadaj, biorę cię na wokal.

Idę spać, razie.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #500
1. Ania (Wszystkie zdrobnienia np. Anka grożą pobiciem, a w najgorszym wypadku śmiercią :<)

"Ania" to już zdrobnienie...

PS. Gdzie Twój misiek?
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Yuu.
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #501
Cytat: author: Aya Shameimaru
How about Annie ?
...  Akurat to brzmi bardzo ładnie :3

Cytat: author: Aya Shameimaru
O, blisko. Wpadaj ^^
Blisko? A gdzie dokładnie?

Cytat: author: Aya Shameimaru
Wpadaj, biorę cię na wokal.
Niestety to śpiew bardziej dla zabawy D: Plus, nie umiem wyciągać i jestem w stanie śpiewać tylko niższe akustyczne piosenki/wersje piano.
Ale z modulacji głosem jestem akurat dumna c:

Cytat: author: Ignacy Przybylski
"Ania" to już zdrobnienie...
Chodziło mi bardziej o takie: Anka/Anula/Aneczka, których zupełnie nie trawię.
W sumie nikt nigdy do mnie nie powiedział "Anna", więc zakodowałam sobie, że to jest lepsza wersja tego imienia XD

Cytat: author: Ignacy Przybylski
PS. Gdzie Twój misiek?
Leży właśnie w bardzo wygodnym łóżeczku~

Nie ma na niego miejsca pod łóżkiem.
Siedzi gdzieś i błąka się w czeluściach mojej szafy.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #502
Cytat: Yuu.
Blisko? A gdzie dokładnie?

Sosnowiec ^^

Cytat: Yuu.
Niestety to śpiew bardziej dla zabawy D: Plus, nie umiem wyciągać i jestem w stanie śpiewać tylko niższe akustyczne piosenki/wersje piano.
Ale z modulacji głosem jestem akurat dumna c:

Już moja w tym głowa (z użyciem equalizera i post-efektów) by brzmiało to dobrze.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #503
W sumie nikt nigdy do mnie nie powiedział "Anna", więc zakodowałam sobie, że to jest lepsza wersja tego imienia XD

Rozumiem, Anno. "Anka" to niby zdrobnienie, ale jakoś często brzmi dla mnie jak zgrubienie.

Siedzi gdzieś i błąka się w czeluściach mojej szafy.

Potem chodzi i pyta ciągle czy ktoś go przypadkiem nie widział.
  • Ostatnia zmiana: Październik 12, 2012, 15:14:15 przez Ignacy Przybylski

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #504
Cytat: Losik
Czystym przypadkiem akurat w nim mieszkam, jak coś się tu organizuje to ja chętnie wpadnę ;p

A tam od razu coś się ma organizować. Możesz wpaść i bez okazji. Touhoutardów witam z otwartymi rękami z racji, że mało nas w skupieniu na południu (Niestety, Szczecin stolicą polskiego Touhoufandomu).

Cytat: Yuu.
Jeszcze mnie nawet nie słyszałeś! XD

Trust me, słyszałem niejedną dziewczynę, która twierdziła, że skrzeczy ^^

Cytat: Mayuki
widzę, że szykuje się impreza u Kretona, dla ślunska, zagłymbia i okolic O:

No stary... Kretoparty 2012... Start! Yeyeyeyeye XDDDD

...

Te... Misiek, nie za dużo tych postów masz ?
  • Ostatnia zmiana: Październik 12, 2012, 15:47:20 przez Aya Shameimaru

  • Hotaru
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #505
Ow shit tohotardy w Gostyniu nawet? Czemu ja cię nie spotkałam kiedy tam byłam? ;_;

  • Yuu.
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #506
Ow shit tohotardy w Gostyniu nawet? Czemu ja cię nie spotkałam kiedy tam byłam? ;_;
Pewnie siedziałam wtedy przed komputerem :<
Mam jeszcze koleżankę, którą powoli wciągam. No i namawiam do cosplayu nawet.
Boże, ludzie wiedzą co to za miejsce. Jakie dziwy.


*Gostyni
Wszystkich poprawiam, bo ta nasza Gostyń ma odmianę żeńską.
Jedyna ze wszystkich XD
  • Ostatnia zmiana: Październik 12, 2012, 16:44:44 przez Yuu.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #507
Coby ożywić trochę temat, przedstawię się.

Na imię mi Ala, chociaż gdyby zapytać o mnie w pierwszym lepszym fandomie to nikt by nie załapał o kogo chodzi, toteż wołać na mnie można na miliony różnych sposobów, poprzez Ketiyę, Arisu, Kecię aż po... Stalkera. Dlaczego? Strasznie lubię obserwować ludzi i chłonąć każde informacje o nich, więc jeśli coś przypadkowo ci się wymsknie, wiedz że o tym nie zapomnę. Jednocześnie nie jestem też plotkarą, więc jeśli mi się powie że ani mru mru - nikt się nie dowie. Wieku nie podaję, ponieważ jest to moja tajemnica, ludziom dookoła pozostaje tylko zgadywać, czasami są bliżej od prawidłowej odpowiedzi, czasami dalej... Jednak gdy już komuś powiem ile mam lat, powoduje to duże zaskoczenie. Podobno nie wyglądam na swój wiek, chociaż mentalnie mam momenty gdy głupieję i można pomyśleć że dopiero wyszłam z podstawówki. Ot, pokręcony ze mnie człowiek.

Pochodzę ze Śląska, tak więc najprędzej można mnie znaleźć na śląskich konwentach. Cosplayu z Touhou na chwilę obecną nie mam, lecz duże plany są, mam nadzieję że wypalą chociaż na tegorocznym Balconie.

Jak poznałam Touhou? Historia dosyć prosta i banalna, zaczęło się od klipu Bad Apple, przez U.N Owen Was Her? aż do Oriental Dark Flight... Aż w końcu trafiłam na touhou.pl. Moją pierwszą grą był EoSD. Nie szukałam żadnych instrukcji. Sama nauczyłam się sterować, mimo że mnie taka gra conajmniej zaskoczyła. Gram od trochę ponad roku.

Jaka jestem? Trochę już o sobie napisałam wcześniej... Bywam często złośliwa, a moje wypowiedzi lubią kipieć od sarkazmów. Jeśli mi podpadniesz - radzę uważać na znaczenie tego co mówię. Jeśli jednak cię polubię - sarkazmów i ironii brak. C:

Tyle z mojej strony, i tak za bardzo się rozpisałam i nikt nie przeczyta. :3 Odmeldowuję się~

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #508
Kurde... Jak tak dalej pójdzie to ślunsk obije Szczecinowi tytuł Stolicy Polskich Tardów... Hihihi

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #509
Strasznie lubię obserwować ludzi i chłonąć każde informacje o nich, więc jeśli coś przypadkowo ci się wymsknie, wiedz że o tym nie zapomnę.

oho, następna *wzdych*

Podobno nie wyglądam na swój wiek, chociaż mentalnie mam momenty gdy głupieję i można pomyśleć że dopiero wyszłam z podstawówki. Ot, pokręcony ze mnie człowiek.

to już daje pewne wyobrażenie o dolnej granicy twojego wieku :)


Sztama.

Jaka jestem? Trochę już o sobie napisałam wcześniej... Bywam często złośliwa, a moje wypowiedzi lubią kipieć od sarkazmów. Jeśli mi podpadniesz - radzę uważać na znaczenie tego co mówię. Jeśli jednak cię polubię - sarkazmów i ironii brak. C:

trochę pachnie mi Fretką :3