Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Muzyka z Touhou a Spotify i inne strumienie (Przeczytany 5777 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Muzyka z Touhou a Spotify i inne strumienie
Ostatnio Zasmakowałem w muzyce z Touhou, lecz Spotify pod względem muzyki z Anime to prawdziwe pole minowe. Niestety Touhou to faktycznie anime, bo muzyka z Touhou cierpi na ten sam syndrom.
Trafiam zwykle na różne Aranżacje, kilka trafia się fajnych ale bardzo łatwo trafić na coś co może osobę wrażliwszą zgwałcić przez uszy.
Czy w innych strumieniach jest gorzej bądź lepiej? Czy może w ogóle migrować ze Spotify na inny serwis?
I czy są na Spotify perełki godne uwagi? Przyznam że czasami to przypomina szukanie pereł w szambie.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

  • Nashi
  • [*]
Odp: Muzyka z Touhou a Spotify i inne strumienie
Odpowiedź #1
>spotify

  • Tora
  • [*]
Odp: Muzyka z Touhou a Spotify i inne strumienie
Odpowiedź #2
Jeśli szukasz jakichś utworów, które mają odpowiadać twojemu gustowi, to jedynie youtube. Najłatwiej coś znaleźć ze względu na bogatą ilość tagów, wygodę odtwarzania, sugestie i ładne arty w wideo.
Ew. jak masz więcej czasu i miejsca na dysku, i chciałbyś stworzyć własną bazę utworów, to pobieraj toho muzę albumami. Serwisów kilka jest.

Jeżeli natomiast szukasz czegoś stricte do słuchania online to polecam Grooveshark. Jednak nie mam bladego pojęcia ile Toho muzy tam znajdziesz.
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2015, 19:07:36 przez Tora
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Odp: Muzyka z Touhou a Spotify i inne strumienie
Odpowiedź #3
http://www.ny1&showfiles=1]view&tid=451691&showfiles=1]http://www.ny1&showfiles=1

Ściągnij wszystko. Będziesz miał muzyki do przesłuchania sporo.
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2014, 17:32:14 przez Kreton

  • Nashi
  • [*]
Odp: Muzyka z Touhou a Spotify i inne strumienie
Odpowiedź #4
[17:17:39] 『+Nashi 』 Red_Fedora: co cie wzielo tak na to spotify?
[17:17:46] 『+Nashi 』 pierdolnij sobie touhou lossless i tyle
z wczoraj xD

Odp: Muzyka z Touhou a Spotify i inne strumienie
Odpowiedź #5
Właśnie spotify,deezer, itunes stream etc etc i podfobne serwisy mają mało muzy z touhou. Nokia MixRadio ma pojedyńcze albumy t+pazolite, undead corporation i eastnewsound. Ale są to głównie original albumy, a nie aranżacje touhou. Jestem ciekaw z jakich strumienióek korzystają japończycy, bo jednak muzyka doujin/indie u nich jest na równ iz komercyjną. Wątpię by robili tak jak ja i trzymali 7 miesięcy muzy na dysku (ok 400GB lossy).

Odp: Muzyka z Touhou a Spotify i inne strumienie
Odpowiedź #6
Jestem jeszcze zielony w muzce z Th... A miejsca na Dyziu nieco brakuje. W każdym razie, dzięki za odpowiedzi.