Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: GATES OF HELL (Przeczytany 24565 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #45
Chyba pojąłem, więc u mnie postać już zrobiona i nie zamierzam więcej edytować. Chyba, że w formie rozdawania bonusów.

  • Ignuss
  • [*]
Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #46
Takie pytanie. Jeśli postać korzysta z mocy duchów, to statystyka wpływająca na tą moc to będzie Siła Woli? Czy jednak Mądrość?
Bo wydaje mi się, że Siła Woli, skoro musi nakłonić duchy do współpracy i kontrolować je.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #47
Takie pytanie. Jeśli postać korzysta z mocy duchów, to statystyka wpływająca na tą moc to będzie Siła Woli? Czy jednak Mądrość?
Bo wydaje mi się, że Siła Woli, skoro musi nakłonić duchy do współpracy i kontrolować je.

Zależy, na jakiej zasadzie. Jeżeli naginasz ich wolę do swojej, ekhem, siła woli, to siła woli. Jeżeli jakimiś talizmanami czy innym Shitme, to chyba jednak mądrość.

  • Ignuss
  • [*]
Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #48
Nigdy się nie uczył żadnych oficjalnych technik i jego zdolności polegają raczej na kontakcie z duchami i wykorzystywaniu ich do swoich potrzeb, bez żadnych znaczków, inkantacji ani niczego takiego. Czyli raczej siła woli.
Ok, dzięki.

Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #49
A w przypadku poltergeista używającego telekinezy do manipulowania obiektami i napełniania ich energią duchową by (do pewnego stopnia) odpierały one ataki tudzież wyładowywały tą energię na przeciwniku po trafieniu (ta sama energia działająca przy jednej z kart Yuyuko, ale powodujące niewielki wybuch energii już przy uderzeniu wroga obiektem)? O ile dobrze rozumiem umiejętności magiczne niewyuczone, a podległe danej "klasie" używają siły woli jako wartość odpowiedzialną za moc tych technik?
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2012, 00:38:21 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Ignuss
  • [*]
Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #50
Mnie to wygląda bardziej na coś związanego z siłą woli niż z jakąś wiedzą, skoro to nie jest zaklęcie jako takie, tylko po prostu kontrola energii. Więc Siła Woli i Energia, przynajmniej moim zdaniem. Nie wiem jak inni.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #51
patrz na warhammera i inne rpg - sila woli

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #52
Fretka
Kosiek
Koinucian
Kaito
Raion
Ignacy Przybylski
Losik
Phor Cillic
Piscilla
AllStarsky
Ignuss
HERUBIM

Ja pierdole, 12 osób. Jestem wzruszony. A nie policzyłem jeszcze Critza, który pewnie też by sie pisał.

Muszę pomyśleć jeszcze troszkę nad sesjami, czy ruszyć dwie po sześć czy trzy po cztery, bo jest więcej osób niż przypuszczałem. Ale sesje ruszą, i to pewnie jeszcze w tym roku.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2012, 21:46:56 przez Ekkusu

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #53
kurde musze znalezc chwilke na rozpisanie postaci

Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #54
mam tylko jedną prośbę... bez "r" :3
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2012, 21:47:21 przez Ekkusu

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #55
Wybacz, z LoLem mi sie kojarzy :x + dawno nie byłem modem to edytłem Twoją wiadomość, sorry

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #56
sugeruję nawet 4 sesje po 3 osoby. Mniej osób w danej sesji = nieco dynamiczniejsza rozgrywka ;p

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #57
Ekkusu, masz gdzies karty zaklec ktore kiedys ci podsylalem?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #58
@Phor

Ahahahaha... sesja się zbliża. Czterech sesji mogę nie uciągnąć.

@HERU

Hm, mogę poszukać popołudniu jak będę miał dostęp do main kompa, ale wątpię.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #59
mu gadu sie sypnelo kilka razy i nie mam archiwow