Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [challonge] CirnoDayBrawl - błyskawiczny turniej PoFV (Przeczytany 7489 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
[challonge] CirnoDayBrawl - błyskawiczny turniej PoFV
Na prośbę pewnej osoby oraz z okazji nadchodzącego ⑨.0⑨, chciałbym wszem i wobec ogłosić szybki turniej Phantasmagoria of Flower View - Cirno Day Brawl.



Zapisywać się można tu: http://challonge.com/tournaments/signup/HYPNuouGxG
Strona turnieju: http://challonge.com/CirnoDayBrawl

Zmagania rozpoczną się w piątek o godzinie 1⑨:0⑨, a skończą tego samego dnia - zwycięzca zostanie wyłoniony spośród zapisanych kandydatów metodą podwójnej eliminacji. Dlatego też, uczestników po zapisaniu się uprasza sie o obecność w okolicach tej godziny na kanale IRC #scarletgensokyo w sieci Rizon. Zapisy do turnieju trwają do momentu jego startu.

Oprócz samych gier planowana jest także (opcjonalna) rozmowa głosowa i komentarz na kanale TeamSpeaka (miejsce do ustalenia głosem większości), a przy dużym zainteresowaniu takową opcją mogę nawet podpiąć stream na Twitchu pod obserwowane rozgrywki.

Odpowiedzi na wszelkie pytania udzielał będę tu i w razie potrzeby na samym kanale, natomiast polecam zawczasu zaopatrzyć się w program Hamachi do ułatwienia łączenia się między graczami oraz obie wersje programu Adonis do samego łączenia się oraz umożliwienia oglądania walk.

Detale samych walk są elastyczne i mogą się zmienić pod wpływem głosu większości, aczkolwiek ze względu na dużą długość pojedyńczych starć w PoFV proponuję rozwiązanie znane z Soku Saturday, czyli jedna walka decyduje o wyniku starcia, a samo starcie finałowe o pierwsze miejsce daje dwie szanse osobie z drzewka zwycięzców i jedną z drzewka przegranych. Poza tym poziom trudności do wyboru przez graczy i dostęp do pełnej listy postaci. Wasze opinie?

Powodzenia i niech wygra najsilsza wróżka!
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2016, 04:17:12 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: [challonge] CirnoDayBrawl - błyskawiczny turniej PoFV
Odpowiedź #1
"Pamiętaj aby dzień święty święcić"

Odp: [challonge] CirnoDayBrawl - błyskawiczny turniej PoFV
Odpowiedź #2
:| Why not 24h na grę tylko udziwnianie z 1 pojedynkiem... właściwie nawet przy 3 pojedynkach by się dało to skończyć dość szybko.

Odp: [challonge] CirnoDayBrawl - błyskawiczny turniej PoFV
Odpowiedź #3
Głównie dlatego, żeby nie kolidowało za bardzo z turniejem Soku. Jak chcecie to mogę zrobić całodniowy każdy-z-każdym, though. Choć na razie krucho z uczestnikami tak czy owak.

Odp: [challonge] CirnoDayBrawl - błyskawiczny turniej PoFV
Odpowiedź #4
Głównie dlatego, żeby nie kolidowało za bardzo z turniejem Soku.
Ten turniej jest tak rozciągnięty, że na peno nie będzie kolidował z cirnowskim.

Also, Happy 09.09

Odp: [challonge] CirnoDayBrawl - błyskawiczny turniej PoFV
Odpowiedź #5
Być będę, ale grać będę nie wcześniej jak o 22:00
...

Odp: [challonge] CirnoDayBrawl - błyskawiczny turniej PoFV
Odpowiedź #6
A'right, w takim razie ze względu na Oni-Blade i małą liczbę uczestników, turniej zamieniony na walki każdy-z-każdym. Jak ktoś chce się jeszcze dopisać to ma czas do 19.

Odp: [challonge] CirnoDayBrawl - błyskawiczny turniej PoFV
Odpowiedź #7
W sumie fajnie byłoby, żeby każdy miał ustawione autozapisywanie repków. Można by nagrać wtedy cały przebieg turnieju =D.

Odp: [challonge] CirnoDayBrawl - błyskawiczny turniej PoFV
Odpowiedź #8
Ustawić to nie problem, dla tych co nie mają tego zrobione wystarczy tylko spytać się tych co już mają to ustawione i powiedzą co i jak.

Odp: [challonge] CirnoDayBrawl - błyskawiczny turniej PoFV
Odpowiedź #9
Dziękuję za dobrze spędzony czas uczestnikom i gratuluje miejsc Oni-BladeX, Losikowi i SKNowi.

Było trochę zacnych śmieszków na #SG, a pozostali gracze zaskoczyli mnie poziomem - choć ja sam grałem wczoraj z takich czy innych przyczyn jak gówno. Mimo wszystko jednak, z tego co widzę formuła jednodniowego turnieju nie bardzo się sprawdza w porównaniu do długoterminowych jeśli chodzi o zainteresowanie ludzi, więc prawdopodobnie zrezygnuję z niej na przyszłość poza konwentami.

Odp: [challonge] CirnoDayBrawl - błyskawiczny turniej PoFV
Odpowiedź #10
Blablabla Cirno day, a na co to komu T.T
>Mecz z Critzem
eh nie wiem co Critzu zrobił ale to był żart.
>Mecz z Losikiem
już od niechcenia po godzinnej próbie połączenia się + co chwile mi ktoś irl zawracał tyłek + jedna rzecz... zdecydowanie mogłem to lepiej zagrać.
>Mecz z MB
10/10 mało brakło. Jedyny versus Cirno.
>Mist
;_; nie udało się ciebie złapać.

Według mnie jednodniówki są oke bo nie przepadam za graniem miliona meczów co chwile. A pokazują komu się chce faktycznie posiedzieć nad graniem. Może przydałoby się zapowiadać nieco wcześniej niż dwa dni albo dodać jakąś premię motywacyjną.

Odp: [challonge] CirnoDayBrawl - błyskawiczny turniej PoFV
Odpowiedź #11
 Myślę, iż lepszym rozwiązaniem byłaby uczynienie tego turnieju 2 dniowym, bo w 1 dniu zawsze może komuś coś wypaść lub po prostu nie będzie miał dnia do gier.

@SKN Ja także żałuje że nie zagrałem z tobą ;v (prawdopodobnie byś ze mną wygrał ). Zająłem się po pofvie soku i jakoś mi gra w turniej z pofva wyleciała z głowy xD

  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2016, 17:43:09 przez Misty