Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou RPG Sessions - dyskusja (Przeczytany 40775 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #105
Mam bawić się w coś, czego nie ma?

I quit. Yeah, I'm done.
nihil novi but

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #106
Meh, gratulacje Małyszeq za rozruszanie tej części forum ale ja się wypisuje.
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #107
Czekanie takie męczące, wow. No ale jakbym miał tylko tyle do roboty to też bym się wkurzył.

...anyway, to kto został? :p

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #108
Czekanie takie męczące, wow. No ale jakbym miał tylko tyle do roboty to też bym się wkurzył.

...anyway, to kto został? :p
Wiesz. Ludzie czekają łącznie od października poprzedniego roku. Dziwisz się?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #109
Pamiętam, jak parę lat temu tyle czekałem na jeden odpis od mojego MG...
...tak czy owak, będzie to będzie, nie widzę potrzeby komunikowania wszem i wobec, że rezygnuje. Chyba, że komuś wypadła jakaś przewlekła robota - to wtedy rozumiem. Ale jak tu tylko chodzi o wkurw, że się to odwleka w czasie...

...cóż, jak uważacie, przecież nikt nikogo nie zmusza. Przyznam jednak, że i ze mnie cały hype zszedł.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #110
Pamiętam, jak parę lat temu tyle czekałem na jeden odpis od mojego MG...
...tak czy owak, będzie to będzie, nie widzę potrzeby komunikowania wszem i wobec, że rezygnuje. Chyba, że komuś wypadła jakaś przewlekła robota - to wtedy rozumiem. Ale jak tu tylko chodzi o wkurw, że się to odwleka w czasie...
A jaką inną opcje preferujesz? Masowy flame w stronę administracji? Już takowy był i wiele się nie zmieniło. Teraz to i tak spokojnie w porównaniu do pewnego incydentu na konwencie z masowym anulowaniem wejściówek i różnorodnymi groźbami ze strony tego forum. Co prawda powód był inny ale reakcja podobna i dużo zabawniejsza.
  • Ostatnia zmiana: Luty 06, 2015, 15:34:29 przez Kamruz

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #111
Ja tam w sumie nadal chętnie bym wziął udział w sesji tylko, że ja nie dostałem pozwolenia na wzięcie udziału, bo "zbyt późno się zgłosiłem".
Widać sesja tuż tuż, bo dwa miesiące temu było za późno na zgłoszenia :P


  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #112
Cieszę się, że wziąłem udział w przygotowaniach do sesji. Napisanie KP pozwoliło mi uświadomić sobie parę rzeczy, z których w sumie jestem zadowolony. Hmmm... No i w sumie tyle. Kolejna postać do teczki.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #113
A jaką inną opcje preferujesz? Masowy flame w stronę administracji? Już takowy był i wiele się nie zmieniło. Teraz to i tak spokojnie w porównaniu do pewnego incydentu na konwencie z masowym anulowaniem wejściówek i różnorodnymi groźbami ze strony tego forum. Co prawda powód był inny ale reakcja podobna i dużo zabawniejsza.

Nie wiem...
...może zagadanie do admina jak człowiek i zapytanie jak wygląda sytuacja? Odpowiedź otrzymałem, jakieś informacje również wraz z uzasadnieniem. A to, jakie ono jest to inna sprawa.
Tak czy owak, takowa rezygnacja jak dla mnie jest jedynie gestem, że macie dosyć czekania, a nie faktyczną próbą rozwiązania tej kwestii. Mi się osobiście nie pali, ja cierpliwy do takich rzeczy jestem.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #114
Nie życzę wam źle, ale znam psychologię prokrastynacji na swoim przypadku wystarczająco dobrze by wiedzieć, że teraz to na 100% albo nie wystartuje wcale albo wystartuje na pokaz i nigdzie dalej nie poleci.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #115
Nie życzę wam źle, ale znam psychologię prokrastynacji na swoim przypadku wystarczająco dobrze by wiedzieć, że teraz to na 100% albo nie wystartuje wcale albo wystartuje na pokaz i nigdzie dalej nie poleci.
To nie jest psychologia prokrastynacji tylko mój cytat sprzed paru miesięcy. lol

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #116
Tak czy owak, takowa rezygnacja jak dla mnie jest jedynie gestem, że macie dosyć czekania, a nie faktyczną próbą rozwiązania tej kwestii.
W tym wypadku to Małyszeq miał problem do rozwiązania, a nie my. A że nie poprosił nas o pomoc, to pozostawało nam tylko czekać.

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #117
Well, po prawdzie niestety nastał taki czas że znowu będę miał mniej czasu...
W sumie rozumiem Małyszqa, praca etc. etc... ale to już któreś jego przedsięwzięcie na forum które albo urywa
w połowie, albo nawet nie rozpoczyna. Nie mam nic do niego, lubię go ale... meh.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #118
Pierwszy post pierwszej sesji pojawi się dzisiaj przed północą, bądź jutro jak wstanę. Zasady postowania zostają takie same jak ustalaliśmy. Pierwszy rozdział sesji będzie wprowadzającym fabularyzowanym zapoznaniem się postaci, oraz wprowadzeniem mechaniki/ekwipunku/reszty (możemy sobie go roboczo nazwac tutorialem). Osoby, które ogłosiły rezygnacje z sesji nadal moga brać udziął, jeśli odpiszą na post introdukcyjny.

W razie ewentualnych pytań prosze dobijać się na PW, FB, lub Gadu (aczkolwiek tam trudniej mnie dorwać).

EDIT: W threadzie z sesją będą mogły się wypowiedzieć tylko osoby biorące w niej udział i mające kartę postaci. Posty nie bedące częścią sesji będą usuwane. Nagminne próby derailowania sesji przez osoby postronne będę kończył banem.

EDIT 2:
Żeby nie przedłużać, post introdukcyjny juz jest i czeka na odpisy. to jak poprowadzicie ten, ekhm, tutorial, zależy teraz od was :P.
  • Ostatnia zmiana: Luty 07, 2015, 18:56:23 przez Małyszeq
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #119
Ja jeszcze tylko przypomnę, że wszyscy (?) mamy 24h na odpis. Potem MG i znowu my (?)...
...mam nadzieje, że nie będę jedyną osobą która się ostała : p