Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Danmaku Challenges Reborn (Przeczytany 70601 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 4 Goście przegląda ten temat.
Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #120
U mnie ostatnio natłok rzeczy się porobił (od szkoły po zdrowie) + 2 wyzwania w których nie chciałoby mi się grać, Mamizuu z ktora mam srogie problemy i graze który spłycał się do 1 spella i jakichś małych gówien.
W przyszłym miesiącu powinno wszystko wrócić do normy chyba.


//w sumie hipokryzja, bo SKN śpi do 14 godziny później zarywa nocki grając w co popadnie pod mame.
  • Ostatnia zmiana: Październik 28, 2016, 23:46:19 przez SKN

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #121
(bump) Czy coś się rusza w kwestii powrotu wyzwań?

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #122
W kwestii organizacyjnej wyzwania mogą wrócić w zasadzie w dowolnym momencie. Problem pozostaje z brakiem zawodników. Ja osobiście (poza ew. Kretonem) nie znam nikogo kto mógłby brać udział, wiec trudno mi zadziałać w tym kierunku. Wyzwania wskrzesiliśmy bo było chętnych jakieś 5 osób, ale z czasem praktycznie wszyscy się wykruszyli. Puki nie zbiorą się znów przynajmniej jakieś 4 osoby (poza mną), mające ochotę zagrać przynajmniej od czasu do czasu, nie widzę sensu ponownego startu.

There was a man who had everything
He met a youkai who knows everything
Now she has everything and he knows nothing.

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #123
@Foraz44 

Ruszyć może się ruszy ale podczas dłuższego wolnego, poza tym nie widać zbyt wielu chętnych na chwilę obecną. Sam raczej nie brałbym dużego udziału gdyż obecnie nie mam za dużo wolnego a jak już mam to jakoś siebie nie widzę w rywalizowaniu z innymi.

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #124
No to właśnie podejście "mam czas, ale nie widzę się" to jest główny powód wykruszania się ludzi. Nie liczy się wynik, tylko sama przyjemność rywalizacji.

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #125
Przez jakiś czas nie miałem swojego PC, ale w końcu mam. Więc mogę teraz jak coś grać.
To +1 gracza macie.

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #126
(...) a jak już mam to jakoś siebie nie widzę w rywalizowaniu z innymi.

Hmmm. To ja może zaproponuję jeden mały pomysł, który miałem ostatnio. Załącze tutaj tabelę najpierw:

7. Wyniki prezentuje poniższa tabela:
RankUserPunkty
1SKN34
2Szkarłatny Moose33
3Losik32,5
4Oni-BladeX30
5Foraz4414
6Kreton10
7Scarpi6.5
8Misty5
8Wercik965
10Red Fedora1

Wyraźnie widzimy, że gracze dzielą się u nas na dwie grupy; Mamy czteroosobową grupę po ~30 punktów i nagle 16 punktowa dziura. Gdybyśmy podzielili na dwie grupy tak formalnie, to każdy rywalizowałby z równymi sobie. Bo na przykład ja z takim SKN rywalizować nie mam szans, powiem wprost i szczerze. Ale wszystkie osoby niżej ode mnie w rankingu to dla mnie już byłby odpowiedni poziom. a mają mało punktów bo nie mają czasu/chęci
Oczywiście pomysł wymagałby dopracowania, ale zostawiam do dyskusji, może coś z tego wyjdzie.

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #127
 
Gdybyśmy podzielili na dwie grupy tak formalnie, to każdy rywalizowałby z równymi sobie.
Problem w tym jest taki, że ludzi i tak jest za mało, a jak chcesz prowadzić dwie ligi to potrzebujesz dwa razy więcej uczestników.

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #128
No tak, w sumie racja.
Trudno, trzeba w takim razie lud zebrać.
To jak ogarniam na razie chętni są ja, Losik, Raion, ewentualnie Misty.
Mam też jednego znajomego, który pogrywa czasem w touhou, spróbuje go przyciągnąć tutaj. To wtedy mielibyśmy pięciu.

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #129
Dolicz mnie choć wszystko zależy do tego jak grafik w robocie będzie. W zasadzie w grudniu mam 10 nocek więc czasu będzie raczej mało bo w nocy w robocie, a za dnia odsypianie.

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #130
Sam sobie pewnie zaprzeczę, ale postaram się także z wami zagrać (jeśli mnie przyjmiecie xD). Zawsze to jakaś dodatkowa rozrywka, bo ostatnio męczę tylko pralkę PC 98.
  • Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2016, 22:19:20 przez Misty

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #131

A czemu mielibyśmy nie przyjąć xD

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #132
To ja może jeszcze raz bumpnę z pytaniem o powrocie wyzwań, lud już jest, mój kolega @haen też już tu jest tylko coś się nie odzywa...

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #133
Może jak go ciepło powitamy to się bardziej odważy?


Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #134
Elo @haen
See? Dzial od przywitania się byłby fajny
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2017, 14:31:13 przez Scarpi