Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Imagination (Przeczytany 123133 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Imagination
Odpowiedź #195
Ktoś dawał takie gify w RPT, zanim Kreton usunął za złamanie regulaminu...
Takie 5 kulistych głazów


  • Drewko
  • [*]
Odp: Imagination
Odpowiedź #196
Pięć okrągłych kamieni... święcących

Spoiler (pokaż/ukryj)
Rly? Mamy tyle ciekawych postaci a ktoś sięga po coś takiego?
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Imagination
Odpowiedź #197
Nie tyle jest, że "sięga" po coś takiego, tylko idzie za kolejnością. Następna będzie Flandre

Odp: Imagination
Odpowiedź #198
A potem następny czołg... Nie zapomnijcie też o tych wszystkich bezimiennych midbossach jak np. czołg w pierwszym stage SoEW, albo te kulki dwie co są midbossem przed pięcioma kamieniami...
Może też będziemy lepiej oceniać wygląd każdego kamienia z osobna? W końcu trzech na raz prismriverek też nie wpuścimy?

A tak na poważnie. Temat o kamieniach się s kończył. Drewko wyczerpał temat gdy dodał, że się jeszcze one świecą.
Chociaż nie, mają też one znaczki na sobie w momencie świecenia, oraz różne kolory.
Więcej nic nie wymyślę.

Odp: Imagination
Odpowiedź #199
Jak wyczerpał temat. A to ?
A ROLLING STONE GATHERS NO MOSS.
Spoiler (pokaż/ukryj)



  • Ostatnia zmiana: Luty 08, 2013, 18:58:26 przez h-collector

  • Blanchefleur
  • [*]
Odp: Imagination
Odpowiedź #200
"Nieznana Dziewczyna z Okladki Dolls In Pseudo Paradise" też będzie? xD

Drewko> Spierdalaj, Twoje prawdziwe nazwisko brzmi Houraisan i to jest powód dla którego nie mam zamiaru Ciebie słuchać :<
how cool is that

  • AllStarsky
  • [*]
Odp: Imagination
Odpowiedź #201
To co h-collector + ten dodatkowo
Spoiler (pokaż/ukryj)


I te gify to ja dałem ;_; Przepraszam.

Odp: Imagination
Odpowiedź #202
kojarzą mi się z jakimiś świetlnymi kulami na dyskotece...w ogóle jakieś takie sparklujące, well...

Odp: Imagination
Odpowiedź #203
5 kamieni. Zgodnie z prawem piątek, dyskordiańsko. Podoba mi się. Heil Eris!

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: Imagination
Odpowiedź #204
czas na trochę czarującej destrukcji

Flandre Scarlet

Odp: Imagination
Odpowiedź #205
Większość artów z nią ocieka krwią (lol ale rymy) i w ogóle jest guro, więc nie ma sensu dawać. Bardzo nie lubię jak przedstawia się tak silne postacie jako małe, słodkie moe dzieffczynki. np. to

Odp: Imagination
Odpowiedź #206
Mała słodka moe dziewczynka, która z wielką chęcią się do ciebie przytuli i cię zje <3

A tak na poważnie, jej wygląd obrazuję sobie jak tutaj :
Touhou - Flandre's Recital!! {1080p}
Za to mogę jeszcze powiedzieć, że atmosfera która ją otacza, przypomina bardziej to (wygląd jej samej także by się z tym zgadzał, tylko myślę, że jest niższa/mniejsza/wyglądem młodsza):
【EastNewSound】 Rot in Hell (English Subs)

Odp: Imagination
Odpowiedź #207
Dohoho Flandre, jedna z moich ulubionych postaci. Wypadałoby coś samemu napisać. No więc, wyobrażam ją sobie jako niewysoką dziewczynkę, w krótkich włosach koloru blond, związanych z jednej strony w kucyk. Na głowie beret, czerwona bluzka, pod szyją żółta kokarda/chustka (nie wiem jak to nazwać), plus czerwona spódniczka z białymi falbankami. I tęczowe skrzydła :3 Co do grafik, to Flandre albo jest przesłodzona, albo leje się za dużo krwi. Ten obrazek najlepiej pasuje mojemu wyobrażeniu, mimo tego że wygląda tu trochę za dorośle xd

Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Imagination
Odpowiedź #208
Dla mnie jest zmienna... W sensie w ciągu krótkiej chwili ze słodkiej małej dziewczynki może zmienić się w spragnioną krwi, groźną wampirzycę, na widok której włosy stają dęba i na odwrót, ociekająca krwią ofiar wampirzyca nagle znowu staje się po prostu małą, słodką dziewczynką.
Spoiler (pokaż/ukryj)


Blond włosy, lekko falowane, sięgające do ramion prócz zebranej nad uchem kitki, która jest dwa razy dłuższa, czerwone oczy
Skrzydła jak na ZUNarcie, nie szukałam grafik ze zgodnymi co prawda, ale wolę te oryginalne lub te z artu do touhouvanii

Odp: Imagination
Odpowiedź #209
Zła dziewczynka mająca demoniczne oczy i wredny uśmiech.

Spoiler (pokaż/ukryj)

Wszelkie moe Flandre przyprawiają mnie o facepalm.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE