Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Tohou 9 extra attack? (Przeczytany 3988 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • adrexxx
  • [*]
Tohou 9 extra attack?
Witam was zacząłem interesować się tą grą ponieważ Lubie a nawet uwielbiam oglądać anime.
Mam tohou 9 i tutaj pytanie gram przeciwko komputerowi i on robi "extra attacks" a ja nie umiem w oknie wyborze postaci mam w lewym dolnym rogu 2 obrazki :



Pierwszy z extra attack nie wiem jak go zrobić
Drugi z charge -> to akurat wiem ze przytrzymuje się klawisz "z"

np.

Reimu hakurei

Umiem zrobić Charge attack: amulet

a nie umiem Extra attack Ying-Yan orbs (taki orb, który niszczy wszystko... mniejsza z tym co robi.... ) .


Z góry dziękuję za pomoc.

Odp: Tohou 9 extra attack?
Odpowiedź #1
Pedalskie True manly gry z małymi dziewczynkami poważny interes.
Na przykładzie gry z Youmoe i Marisą. Extra attack występuje tak jakby niezależnie od gracza i pojawia się tylko po stronie przeciwnika.
W przypadku youmu są to te podobnoduszkowe czarne coś z obwódką w barwie fuksji które zaznaczyłem jedynką na obrazku.
W przypadku Marisy suprise laserowe buttsexy które zaznaczyłem dwójką na obrazku.
Exy (Extra attack) powstają najczęściej przy niszczeniu wysoko poziomowych czerwonych duszków (Czasami również przy zielonych i żółtych, ale to rzadziej.). Latające coś zwiastujące pojawienie się exa na stronie gracza lub przeciwnika zaznaczyłem dużym "A", małym "b" zaznaczyłem latające coś zwiastujące pojawienie się zwyczajnych bulletów.
Poniżej jeszcze jak charge attack wygląda w praktyce.
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2013, 08:33:46 przez Ectopia