Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Neo-traditionalism of Japan (Przeczytany 4449 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Neo-traditionalism of Japan
Najnowszy album ZUN'a.
Słuchaliście już? Co myślicie?

Rucham psa jak sra

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Neo-traditionalism of Japan
Odpowiedź #1
downgrade ostry maribel i renko na okładce nastąpił...

Odp: Neo-traditionalism of Japan
Odpowiedź #2
Okładka kiepska, się zgodze.

Piosenki, narazie przesłuchałem trzy, właśnie słucham reszte. tak jakby nie podoba mi się, przynajmniej póki co.

Brak sensacji

Odp: Neo-traditionalism of Japan
Odpowiedź #3
Mi się podoba okładka, zwłaszcza Maribel. W trakcie słuchania jestem i brzmi całkiem nieźle.

Odp: Neo-traditionalism of Japan
Odpowiedź #4
Ok, przesłuchałem. Prawie wszystko już było, kojarzę, nuda. Nie podobał mi się ten album.

Odp: Neo-traditionalism of Japan
Odpowiedź #5
Nie było źle. Na pewno lepiej niż Trojan Green Asteroid.

Odp: Neo-traditionalism of Japan
Odpowiedź #6
Heartfelt Fancy napaliłem się a tu prawie identyko. Fate of Sixty Years gorsze niż oryginał, Youkai Back Shrine Road ma fajny kawałek z gitarą ale poza tym niepotrzebna zmiana początku i nie użył tej gitary więcej, Unfound Adventure strata miejsca, Let's Live in a Lovely Cemetery fajne bo bardziej klimatyczne. Z oryginalnych właściwie nic mi nie wpadło do ucha, był chyba fajny kawałek w Izanagi Object ale that's it, zam...
TGA miało cuda typu Satelite Torifune oraz The Barrier of Ame-no-torifune Shrine brylujące gitarami i klimatem kosmosu, chwytliwe Trojan Asteroid Jungle, chwytliwe że ja pierdole Ame-no-torifune Shrine i bardzo ładne i spokojne The Gensokyo That Floats in Outer Space na koniec. Tutaj jakoś... pusto. Nawet nie chce mi się szukać miejsca na karcie na DSie, a nie słuchając na spacerach będzie mi ciężko recenznąć, a na pewno nie wyjebię TGA. Oby to nie znaczyło że chłop sie wypala, zam ;_;.

A okładka ujdzie, zam. Post-SA kreska coraz czystsza za co należą mu się wielkie brawa i art znacznie lepszy od TGA, gdzie głowa Renko nie ma prawa tak działać, ale i tak żałuje że nie chce mu się wkładać więcej serca w rysowane sytuacje i stawia tylko ładne tło i postaci patrzące w kamerę. Pod względem fajności arta Magical Astronomy nadal niepokonane.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2012, 02:08:58 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Neo-traditionalism of Japan
Odpowiedź #7
W porównaniu do pozostałych albumów, to ten średnio mi się podobał. Green Sanatorium na początku brzmi trochę jak Heian no Alien, a Heartfelt Fancy nie wiele różni się od oryginału. Z całego albumu to najbardziej podobała mi się piosenka Izanagi Object, aczkolwiek nie może się równać z np. Kid's Festival ~ Innocent Treasures (mój faworyt :3). Podsumowując mogło być lepiej, ale nie jest tragicznie.

Odp: Neo-traditionalism of Japan
Odpowiedź #8
ZUN nie tworzy historii Maribel i Renko do płyt z muzyką jako bonus. Teraz to muzyka jest bonusem do ich poczynań. That's what I think xD

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.