Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Imagination (Przeczytany 122274 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: Imagination
Odpowiedź #300
a to to już kobieca interpretacja jest, dla mnie skoro jest brutalna to znaczy też, że jest agresywna, a opis jej brutalizmu sprawia, że stwierdzam, że je jedną z najbardziej agresywnych xD
Spoiler (pokaż/ukryj)
imo mniejszy bład niż pomylenie Zuna z Ayą

Odp: Imagination
Odpowiedź #301
Zaległa Kikuri:
Spoiler (pokaż/ukryj)

A co do Kisume to Drewkowa jest w sam raz.

"Praojciec wszystkich Remifanów"

Odp: Imagination
Odpowiedź #302
Mam takie małe pytanko... czy ten wątek zostanie może kiedyś "wskrzeszony"? Lubię kolekcjonować fanarty, na których wyraźnie zarysowane są cechy charakteru, które przedstawiają moje wyobrażenia postaci, więc temat mnie zaciekawił. (Szkoda, że "troszkę" się spóźniłam ^^'')

Co do Kisume, najbardziej odpowiada mi jej "drastyczna wersja", taka jak np tutaj:

Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Imagination
Odpowiedź #303
I art zajebisty II i III takie se.

Odp: Imagination
Odpowiedź #304
Podoba mi się schizowość drugiego obrazka. Ogólnie zgodzę się z NoNaku, Kisume taka, jaką ją widzę, jest agresywnym youkaiem. W odróżnieniu od psotników, jak Kogasa, czy integrujących się z ludźmi Byakurenów, Kisume faktycznie jest tym youkaiem, którego trzeba się obawiać.
Spoiler (pokaż/ukryj)


EDIT: czyli uważam dokładnie tak, jak większość tutaj. Nie spojrzałem na poprzednie strony od razu.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2014, 13:31:45 przez Sulejman

Odp: Imagination
Odpowiedź #305
Miałam już kilka podejść by kopnąć w dupę Mayukiego by ruszył to dalej wskrzesić temat, ale nie będzie w tym sensu jeśli zrobi się posta i będzie zero odzewu.

Stąd moje pytanie - byłby ktoś zainteresowany braniem w tym dalej udziału? XD"

Odp: Imagination
Odpowiedź #306
Dla mnie elo, chociaż w sumie może by zacząć temat od nowa?

Odp: Imagination
Odpowiedź #307
Można i zacząć od nowa, ale musi serio być jakiś odzew.

Odp: Imagination
Odpowiedź #308
Jestem za zaczęciem od nowa, możliwe, że wymieniane postaci już osoby wyobrażają sobie w inny sposób niż wczesniej.
Gdybym miał stały dostęp do internetu mógłbym się nawet tym zająć, ale nie mam. So...
Mam nadzieję, że ktoś się tym zajmie.

Odp: Imagination
Odpowiedź #309
^ ja w sumie jestem tu codziennie, więc może,może
Jeszcze jedna kwestia by była taka - jak długo zostawałaby dana postać + raczej wolałabym nie robić tego alfabetycznie, losować i wykreślać z listy co już było

No i dalej zostaje kwestia odzewu

Odp: Imagination
Odpowiedź #310
Nie pisałam tu bez powodu, chciałam się tym zająć XD

Jednakże najpierw muszę wiedzieć czy w ogóle jest warto, no ;_;

Odp: Imagination
Odpowiedź #311
byłby ktoś zainteresowany braniem w tym dalej udziału? XD"

Ja byłbym zainteresowany i fajnie by było, gdyby ten temat ożył.

Odp: Imagination
Odpowiedź #312
Dobra niech będzie od nowa.

Odp: Imagination
Odpowiedź #313
Red Fedora Hijack LOL!

Temat przejęty, jednakże ja proponuję jednak nie rozmawiać tylko o wyglądzie (jak w pierwotnych założeniach), ale właśnie o osobowości postaci.
Tworzenie nowego wątku mi się wydało bezsensowne.
//Wiem nie przejrzałem całego wątku.
Na początek chciałbym zderzyć, swoje wyobrażenia o marisie z innymi ludźmi.

Ja osobiście wyobrażam sobie ją jako typ niezbyt dziewczęcy, aczkolwiek bardzo sympatyczny. Który pojawia się wszędzie, gdzie dzieje się coś ciekawego, i stara się być na bieżąco  z nowinkami. W dodatku, wyobrażam ją sobie jako takiego Geeka który jest zafiksowany na magii zamiast komputerach, i który może gadać o niej godzinami. No i dla mnie pasuje do jej natury grzebanie i psucie różnorakich rzeczy.
No i wnerwia mnie rysowanie jej z "moe uśmieszkiem" bardziej do niej wg. mnie pasuje taki uśmiech "złodupca", bądź pewnego siebie kozaka, pewnego swojej siły.
Co do wyglądu, zawsze sobie ją wyobrażałem sobie ją jak nieco niższą niż Reimu, niezbyt dużym biustem. A jej wiek oceniałem na ok 16 lat.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Dla formalności dorzucam obrazek.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Imagination
Odpowiedź #314
Nigga, that's some really #swag Marisa over there.

Ja w zasadzie uznaję jej wizerunek przedstawiony w tym fanowskim anime Summer's Dream cośtam cośtam, już nawet tytułu nie pamiętam. Ale każdy wie, o co chodzi.