Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Official Touhou.pl Hisoutensoku League (Przeczytany 75799 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Official Touhou.pl Hisoutensoku League
Odpowiedź #180
Tu nie do końca chodzi o liczenie, JCD, a o dość chaotyczny sposób poprawki posta. Jak widzisz błąd, to daj znać. Mówiłem też, żeby wrzucaćwszystkie swoje walki do jednego posta, byłoby łatwiej to zebrać, ffs.

Tak też zrobiłem i wychodzi na to, że stoczyłem tylko 5 walk. xD

Tylko, że poza wstawianiem tam tych walk, warto je też zgłosić później. Tak, jak ja to robiłem. Wstawianie do jednego posta jest ułatwieniem do ogarnięcia tego później, ale żebyśmy wiedzieli, że coś się stało, to jednak warto to też zgłosić normalnie. Mówiłem już Phorowi, że trzeba ten system jakoś ulepszyć przed następnym sezonem. Tabelę jakoś wieczorem poprawię.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • LVY
  • [*]
Odp: Official Touhou.pl Hisoutensoku League
Odpowiedź #181
oj tam oj tam :3 liczy sie zabawa co nie? xD
a co do lobby, to przynajmniej dla mnie w akademiku daje to możliwość grania z innymi (plus jak zwykle stałego rooma postawiłem xD )

Give a man fire and he'll be warm for the day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

Odp: Official Touhou.pl Hisoutensoku League
Odpowiedź #182
Ta, no ale teraz szukać, które walki mu podliczyliśmy, a których nie... :P

  • JCD
  • [*]
Odp: Official Touhou.pl Hisoutensoku League
Odpowiedź #183
Umm... Zerujesz mu licznik i po koleji wpisujesz wszystkie wyniki? A co do "zabawy" to nikt sie juz nie tnie chyba jak przegra, ale niepodliczenie kilku walk to inna sprawa.

Odp: Official Touhou.pl Hisoutensoku League
Odpowiedź #184
JCD, to nie tylko kwestia wpisania wyników samego Huntera, ale też tych, z którymi się bił, plus ewentualnie przesunięcia miejsc itp. Dlatego ważna jest chronologia, żebym komuś czegoś zbędnego nie dopisał. Jeden post ze wszystkimi walkami bardzo pomaga, żeby ogarnąć wyniki jednej osoby, ale trzeba jeszcze ogarnąć innych. Nie byłoby problemu, gdyby każdy to zrobił, a tak to się człowiek czasem gubi, jak to robi na szybko albo jest śpiący, więc niedługo to ogarnę.

  • Hunter
  • [*]
Odp: Official Touhou.pl Hisoutensoku League
Odpowiedź #185
My, my... Ale nawarzyłem bigosu. Co do samego systemu liczenia etc. proponuje wam arkusz kalkulacyjny. Jeśli byłby dobrze "zrobiony", to wystarczy kilka kliknięć i jest gotowe całe podsumowanie i wszystkie obliczenia. ;)

Odp: Official Touhou.pl Hisoutensoku League
Odpowiedź #186
Hunter, było już coś takiego, i sądzę, że warto się ograniczyć do używania właśnie takiego arkusza, bo edytowanie tej tablicy w tej formie, w jakiej jest na forum, jest po prostu niewygodne. Co do kwestii raportów i nawarzenia bigosu, to raczej nie Ty jesteś winien, a my, albo ci, którzy nie pozbierali wszystkich swoich walk w jednym poście tak, jak prosiłem. :P Wtedy zamiast ogarniania postów po kolei i szukania komu trzeba, albo jednak nie trzeba czegoś wpisać, po prostu by się podliczało wszystkie wyniki dla każdej osoby i tyle. Tak to się robi nieco chaotycznie.

  • LVY
  • [*]
Odp: Official Touhou.pl Hisoutensoku League
Odpowiedź #187
Critzu, JCD, i reszta: proponuje by na kolejnej lidze obowiązkiem było posiadanie lobby (czyli trzeba by było napisać instrukcję dla ludzi :3 )

Odp: Official Touhou.pl Hisoutensoku League
Odpowiedź #188
Obowiązkiem? Daj spokój. Jak widzisz nie każdemu nawet się chciało rozegrać wszystkie walki. Jak ktoś będzie chciał z Tobą zagrać, to zainstaluje.

PS. Phor ogarnij wyniki Huntera  i ludzi z którymi zagrał, albo się odezwij jakoś w sobotę po 22, proszę.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2011, 12:29:45 przez von Suzumien

  • LVY
  • [*]
Odp: Official Touhou.pl Hisoutensoku League
Odpowiedź #189
... ok ;_; to tylko propozycja była no ;_;

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Official Touhou.pl Hisoutensoku League
Odpowiedź #190
PS. Phor ogarnij wyniki Huntera  i ludzi z którymi zagrał, albo się odezwij jakoś w sobotę po 22, proszę.
Skontaktuję się :)