Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou Kaikeidou ~ Marine Benefit (Przeczytany 4972 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Touhou Kaikeidou ~ Marine Benefit
Widzę, iż The Last Comer i Mystical power Plant mają swoje wątki, więc zakładam, bo mam problem.

Jak osiągnąć więcej fps w tej grze? Mam całkiem dobry komputer i nie wiem, co robię źle. Gra robi to źle, będąc pisaną we flashu, but still...

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Touhou Kaikeidou ~ Marine Benefit
Odpowiedź #1
>>>/doujin center/

Odp: Touhou Kaikeidou ~ Marine Benefit
Odpowiedź #2
Pozostałe wymienione przeze mnie gry mają wątki tutaj :^)

Odp: Touhou Kaikeidou ~ Marine Benefit
Odpowiedź #3
Mgliście przypominam sobie, że wobec nich czyniłem podobną uwagę (a na pewno wobec jednego z nich, bo drugi faktycznie mogłem przeoczyć), więc Twój argument jest Raionem.

Odp: Touhou Kaikeidou ~ Marine Benefit
Odpowiedź #4
Tutaj przynajmniej zagląda ktoś częściej niż mod raz na pół roku, więc dopóki tu są to się cieszę - w końcu nie ma żadnego zakazu ani nic.
Co do MB, spróbuj się pobawić z obiema rozdzielczościami i ustawieniem direct draw w configu (po lewej jest włączone), ewentualnie wyłącz tła w opcjach gry (matchless nie ruszaj, to tylko usuwa hitbox w practice).

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou Kaikeidou ~ Marine Benefit
Odpowiedź #5
Pamiętam że pomagało wyrzucenie japfontów z folderu z grą albo coś w ten deseń :V
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Touhou Kaikeidou ~ Marine Benefit
Odpowiedź #6
Z tego co pamiętam trzeba było uruchamiać przez ApLocale.  Also - dobry komp ? Spełnia wymagania gry :D ?

Odp: Touhou Kaikeidou ~ Marine Benefit
Odpowiedź #7

Myślę, że spełniam wymagania.

Włączyłam MB z japońskim applocale i znaczna część moich problemów jak ręką odjął. Jedyne, co teraz mnie martwi to to, że gra się zacina na sekundę co jakiś czas.

Odp: Touhou Kaikeidou ~ Marine Benefit
Odpowiedź #8
Cytuj
Wymagania (ze strony producenta):
Windows XP, Vista lub 7.
Intel Core 2 Quad 2.66GHz lub lepszy
3.25 GB Ram
nVIDIA GeForce 9600 GT lub lepsza
DirectX 9.0
Uruchamiać na japońskim locale lub przez AppLocale

Zalecane przez twórców.

Co do zacinania, ustaw może 16 bitów i graj na fullscreenie ? Nic innego do głowy mi nie przychodzi.

Edit, twój losowy sig z johnym bravo lamie regulamin. Jak się znow wylosuje to stracisz sig.