Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade (Przeczytany 198371 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #210
Fejk, nie fejk, innych postaci niż te co już znamy nie pokazuje, to i tak nic ciekawego. :/
BTW. Udało się komuś ściągnąć nową wersję triala? Podobno multiplayer przez sieć jest, jeno mi mirrory nie banglają, nie mam jak sprawdzić.
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2013, 16:20:34 przez Towarzysz Lenek

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

  • gorgiasz
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #211
Cóż, teoria "Postać jest publiką = nie jest grywalna" może jednak być prawdziwa.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #212
Mam nadzieję, że nie wrzucam fake'a
Spoiler (pokaż/ukryj)
Dużo mężczyzn jest na tym obrazku... i jeszcze więcej piwa

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #213
http://www.shrinemaiden.org/forum/index.php/topic,14602.msg964880.html#msg964880
Cytuj
Known new content:

-Netplay
-Faith system implemented?
-Same 3 characters, more skills
-New stage: Human Village, Marisa's stage, BGM: Magus Night

Human Village bystanders: Rinnosuke, Suika, Yuugi, Eirin, Tewi, Kaguya, Udonge, Mokou, Keine

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #214
>Yuugi na powierzchni
I just don't know what went wrong

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #215
Btw. A graficzne wymagania nadal są takie same? Czy może zrobili coś dla ludzi którzy can't into HD.
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #216
Jak na Human VILLAGE to całkiem niezłe te domki zrobił.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #217
AWWWW SHIIIIIT! YEAAAAAHHHHH!

Ok, po ochłonięciu. Jestem smutny bo spodiewałem, się że kto jak kto, ale Keine będzie miała motyw aby sprawdzić co dzieje się w osadzie. Jest to smutek z odrobiną przygnębienia, ale cóż. Ekipa z Eientei się załapała w kadr, ale Oni? Suikę mogę zrozumieć, że zeszła z Bhava Agra popatrzeć, ale czy obecny casus nie stwierdza, że youkai spod ziemi mają tam siedzieć? Więc jakim cudem Yuugi łamie ten regulamin (chyba że w rodzaju "I am an Oni, I don't fucking care"). Ściągnę, zagram z Magus Nightem w tle i zobacze te nowe skille - moze łatwiej będzie nabić 100% popularity kimś innym niż Reimu.
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2013, 19:28:37 przez Małyszeq
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #218
Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę ale po raz pierwszy w historii w oficjalnej grze z Touhou pojawia się Rinnosuke ! ( co prawda jako element tła ale jednak ) .
Kto wie , może jednak zobaczymy bohaterkę najnowszej mangi  w tej grze , choćby w roli widza w tle ? ^^

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #219
Więc jakim cudem Yuugi łamie ten regulamin (chyba że w rodzaju "I am an Oni, I don't fucking care").

Spoiler (pokaż/ukryj)
Takim samym cudem, który polegał na tym, że Byakuren nie została znowu zapieczętowana. Tak przynajmniej mi się wydaje ;)
Wiesz, skoro w UNL pojawiła się taka Utsuho, to czemu by w HM miała nie pojawić się Yuugi. I tak, możliwe też, że wisi jej ów casus.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #220
Oh wait. Po przewertowaniu kilku rzeczy z SA stwierdzam swoją pomyłkę. To youkai z powierzchni mają wstep wzbroniony na górę, nie vice versa. W zamian za ten spokój od wizyt z powierzchni, youkai z Podziemnego Miasta mają obowiązek pilnowania mściwych duchów, aby nie robiły kłopotów na górze, ale same mogą wychodzić jak najbardziej (choć zastanawia mnie jak ma się sprawa z tą niesczęsną Parsee - ona chyba nie może opuścić mostu). My bad...

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #221
Odnośnie jednej z teorii związanych z 13.5 ( tej w której postacie z widowni nie będą grywalne )
- Nie sądzicie , że ta teoria ( jeśli okaże się prawdziwa ) będzie oznaczała naprawdę mocno okrojony skład grywalnych postaci ? :/ Z tego co widzimy po najnowszych screenach wraz z kolejną nową planszą ilość potencjalnych grywalnych postaci zmalała o kolejne 9 :( .
Jeśli każda plansza będzie miała równie wiele niegrywalnych postaci w tle to obawiam się że przy grywalnym składzie 13.5 pierwsza bijatyka ( 7.5 ) będzie jawiła się jako gra z olbrzymim wachlarzem grywalnych postaci D: .

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #222
Wątpię, 9 postaci to nadal tylko 9 postaci wśród setki. W toho jest ich dużo + w każdej bijatyce jak do tej pory były jakieś nowe.
Jednak stawiam, że będzie około 6-8 grywalnych posaci. Ponieważ został tu wprowadzony całkiem nowy system porównując do innych bijatyk, więc nie mogą korzystać z podobnych plików. Bo poprzednie części nowe wyglądały bardziej jak aktualizacje starych, tym razem jest coś całkiem nowego więc wiadomo postaci będzie mniej. Ponad to, każda z postaci ma teraz już widać, że bardzo dużo ataków + będzie ich jeszcze więcej. Więc myślę, że bardziej skupią się na stworzeniu nie większej ilości grywalnych postaci, a większej ilości możliwych kombinacji ataków dla postaci.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #223
Okay, mam problem. Po odpaleniu gry podczas walki widze dziwne kwadraty zakrywajace całe tło na płenym ekranie. Na oknie jest niecol lepiej, ale nadal widać siatkę białych linii. Komp na którym gram jest zdolny udźwignąć grę z placem w nosie, jakieś porady aby coś z tym zrobić?

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #224
Mam to samo, dziwne kreski i portrety postaci zakrywające cały ekran xD
Co do grywalnych postaci to nie rozumiem skąd ta pewność że postacie w tle nie będą grywalne, zawsze może być taki myk że jeżeli wybierze się postać z tła to nie będzie jej tam (ew. Wyjebane, to i tak mało ważny szczegół :V). A nawet jeżeli by tak było, to gra jest oparta na wojnach religijnych a tam mamy jeszcze OLBRZYMIĄ liczbę postaci. 2-3 od Miko, 2-3 od Byakuren, Sanae+Suwako albo Kanako, Jakieś niezrzeszone randomy jak Reimu czy Maryśka i 1-2 nowe postacie i wychodzi sporo :V.