Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou - Jak to się zaczęło? (Przeczytany 96754 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 5 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #165
Cytat: Kuroneko69
Jak chcesz trudne gry jak danmaku

Polecam Mushihimesama. Przy tym, Touhou, to gra dziecinnie prosta.

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #166
Cytat: Kuroneko69
Jak chcesz trudne gry jak danmaku

Polecam Mushihimesama. Przy tym, Touhou, to gra dziecinnie prosta.
A jak to się okaże za trudne, to polecam ESP Ra.De. albo Guwange, bo niektóre gry Cave są w zasięgu 1cc nawet dla zwykłych śmiertelników. :)


Cytat: Mayuki
Także cóż, niedługo stuknie mi 6 lat wiedzy a przy okazji około 5 lat świadomego zainteresowania się th

U mnie jakoś w lutym będzie... wiat... *parzy na acp*... ... ... ... ... Nope. 10 dni temu stuknęło mi 8 lat zainteresowania Touhou, 2 miesiące wcześniej była pierwsza styczność z demem IN, 4 miesiące wcześniej styczność z dwoma kszokami oznaczającymi Touhou.

Ile to ja wtedy miałem... ? 18 lat ? Kurwa, jaki ja stary jestem >_<. A jeszcze nie dawno nabijaliśmy się z Kaintiego i Foxa, że to dziadki. A teraz co ? Jak tak teraz pomyślę... Kreton - Toho dad, Fox - Toho... dad2 lub Toho mum.

あやや~
Ty, ale płci to mi nie zmieniaj, lubię swoją.

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #167
Cytat: Scooter Fox
polecam ESP Ra.De

Ta... Albo ESP Galuda. Ta gra rucha twoją rodzinę do trzeciego pokolenia w przód (w czasie gdy Mushihimesama do szóstego). Albo Donapachi. Wersjię arcade na Easy bodaj zaliczyłem chyba na 4cc. Się po prostu inaczej nie da w czasie gdy na 5 stage masz rozjebczan w stylu SA Stage 6 Hard.

Cytat: Scooter Fox
Ty, ale płci to mi nie zmieniaj, lubię swoją.

Why not? Byłbyś taka ładną dziewczynką XD

  • Chai Hu
  • [*]
Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #168
Zaczęło się od usłyszenia muzyki w Th08, Eastern Night i Ghostly Eyes. Niesamowite i niezapomniane wrażenie.

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #169
Moje zainteresowanie zaczęło się w sposób najgłupszy z możliwych. Od artykułu na nonsensopedii (swoją drogą przez nią zainteresowałem się anime, ale to całkiem inna historia).
W prawdzie artykuł był pisany na jedno kopyto, ale jakoś mi utkwił w pamięci. Potem trafiłem na bad Apple uruchomione na Sedze Genesis, ta piosenka bezlitośnie wwierciła mi się w mózg, i potem znalazłem stronę. Po lekkich oporach pobrałem pierwszą grę, i w zasadzie teraz męczę touhou jak mam chwilę wolnego czasu. Choć nadal lamię okrutnie (jedyny 1cc to IS na easy), teraz usiłuję skończyć Ten Desires na Normalu. Może za jakiś rok mi się uda?

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #170
Osu!

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #171
Zabawne, ja właśnie zaczynam sprawdzać Osu przez wpływ fanów Touhou, głównie Ciebie i Ectopii :V.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #172
Zabawne, ja właśnie zaczynam sprawdzać Osu przez wpływ fanów Touhou, głównie Ciebie i Ectopii :V.
Dlatego fajną opcją jest wpierdalać się do Osu! roomu i robić z tego Touhou/Osu! room.

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #173
Meh, próbowałem się bawić OSU kiedyś, ale nie miałem cierpliwości. Anyway, każdy sposób na promocję toho dobry :3
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #174

osu! jest super. Większość piosenek to właśnie touhou-aranżacje, a głupi ludzie w to grają i o tym nie wiedzą. Ja sam gram sporo, nawet więcej niż w touhou, (no i tam to przynajmniej Insane/Lunatic nie są mi straszne, a w danmaku Normal to mój limit.)

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #175
OSU... Jakoś nigdy mi nie podeszło. Nawet wersja na Androida mnie szybko odrzuciła.
A rytmiczne lubię, Deemo na droida Theandrym FF na 3DSa męczę regularnie i namiętnie.

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #176
Nawet wersja na Androida mnie szybko odrzuciła.

IMO wersja na "ądruła" jest o tyle kiepska, że chcąc, nie chcąc bardzo ograniczasz sobie widok własnymi palcami, a widok na całą plansze jest tam bardzo istotny. Jak gram w domu, to nawet specjalnie odsuwam sobie monitor(well, laptopa) pod tylną krawędź biurka, aby patrzeć z większej odległości i mieć "większy kąt widzenia".

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #177
OSU... Jakoś nigdy mi nie podeszło. Nawet wersja na Androida mnie szybko odrzuciła.
A rytmiczne lubię, Deemo na droida Theandrym FF na 3DSa męczę regularnie i namiętnie.
Nie dziwie się. To jest niewypał. Mapy są z wersji komputerowej i nie da się tych trudniejszych przejść na tablecie / komórce.

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #178
Gdyby nie fakt, że swoje umiejętności gier rytmicznych przeznaczyłem na Guitar Hero/Rock Banda, to bym się w kółka mocniej wkręcił. Tak to nie mam chęci.

Odp: Touhou - Jak to się zaczęło?
Odpowiedź #179
Też gram w osu wolololo
Wersję na Androida odinstalowałam po jednym odpaleniu, porażka. Pozostanę wierna oryginalnym kółkom. Chociaż ostatnio mam przerwę od grania.