Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 233595 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #405
albo sklepy z proszkami do prania ;) nie no, rzeczywiście, trochę country tam jest...tak czy inaczej, poszedłbym na parkiet przy niej :D

kiedyś by trzeba zrobić na jakimś konie disco touhou

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #406
jakoś milej mi się gra w SA niż w TD. za sprawą jednego małego szczegółu. a mianowicie zapieprzonego niczym stół durczoka ekranu punktami, powerami i chędożonymi duszkami, na tle których pocisków mało co widać.
a moją modłą co sekund 10 robię piruety by wszystko pozbierać - ergo - w 4 stage continue

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #407
w 12 było to samo ^^ ale cóż, taki tego urok, dzięki temu jest więcej graze pts.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #408
Miał ktoś już okazję odblokować nowe Last Wordy , czyli Overdrive ?
Są jakieś niespodzianki ?
I czy ktoś odblokował już ostatniego Overdrive ?
Trudniejszy / łatwiejszy / trudno ocenić / niż 222 z IN ?

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #409
Nadal nie grałam w pełną wersje a to dlatego, że mam laptop niesprawny ale mam nadzieje, że szybko się to zmieni.

I z każdym kolejnym odsłuchaniem utworu z 6 stage'a coraz bardziej lubie Miko i Futo chociaż backstories postaci w tej części są conajmniej słabe/nieatrakcyjne.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #410
Pytanie techniczne, wiem że mógłbym wygóglać ale pora dla mnie późna a i wina trochę wypiłem.
Czy TH13 jest dostępne w jakimkolwiek ludzkim języku czy trzeba będzie czekać na angielskiego patcha?

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #411
Wszystkie dialogi są już przetłumaczone i leżą gdzieś na necie. Nie mam pojęcia, kiedy wyjdzie angielski patch.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #412
mnie w sumie nie zależy na angielskich subach...i to nie dlatego, że mniej więcej kapuję ocb patrząc na krzaki ;) jest gra, to gram i tyle

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #413
Akurat tu bym polemizował - ZUNy tym razem sie nawet przyłożyły do scenariusza, więc wartoby ogarnąć. Z pewnością w porównaniu do starszych części jest bardziej oryginalny a mniej na odwal się:
http://critz.w.interii.pl/TD.txt - Kopia skryptu po angielsku, z dodanymi endingami. Chociaż przydałoby się też zerknąć na profile postaci na touhou wiki, gdyż scenariusz opiera się mocno na historii Japonii tym razem (książe Shotoku, rody Mononobe i Soga, buddyzm i taoizm).

Nie słuchaj ślepego hejtu tylko zagraj i wyrób swoje zdanie. Zakładam, że pomiędzy różnorodnością postaci, ZUNkreską dopracowaną jak w UFO, powiewem świeżości wśród patternów, zadowalającym doborem grywalnych postaci i wyrównaniem opcji strzału, soundtrackiem ponad ZUNową średnią i porządnym backstory gra Ci się spodoba. No chyba że kochasz SA/UFO lunatic i nie wyobrażasz sobie by cokolwiek łatwiejszego dało Ci satysfakcję, jak pewien osobnik z MotK na Z.
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2011, 01:05:12 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #414
hmm, są tu ślepi haterzy? xD
jak chcesz fajną muzykę to pograj w starsze części.
to samo tyczy się zresztą postaci ;3
pozostaje czekac co 14 przyniesie...

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #415
jak chcesz fajną muzykę to pograj w starsze części.

imo Desire Drive > all (from 4 stage themes) ^^

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #416
Herubim ale TD naprawdę jest fajne.
TD > Gry piecykowe IMHO.
Bo tak...nie chcę mi się nawet rozpisywać bo jestem zmęczony...

Oficjalny Wrigglefag

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #417
Fajne pod względem graficznym i gameplayowym tylko.
reszta niestety leży i kwiczy

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #418
Fajne pod względem graficznym i gameplayowym tylko.
reszta niestety leży i kwiczy
No właśnie. Zrozumiałbym, gdybyś atakował TD pod względem gameplayu jak Zengeku, gdyż faktycznie może jest za łatwa dla tych co grają na Lunatic modo, ale grafika i muzyka i to jak się podobają podlegają wyłącznie opinii własnej, więc nie ma sensu wciskać wszystkim że gra to śmieć, bo prawie na pewno mają inne zdanie. Zresztą nie możesz zaprzeczyć że ZUN już od UFO zrobił spore postępy w kresce i już nie rysuje potworków jak EoSD Sakuya czy MoF Zombie Reimu, albo temu że backstory jest tym razem nieco bardziej ambitne (heh).
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2011, 13:43:22 przez critz

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #419
Co nie zmienia że muzyka i postaci to dno