Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 235669 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #120
Twierdzić możesz, ale racji nie masz, różnicy dwóch poziomów trudności to tu na pewno nie ma. :)
A i system zdobywania żyć wcale nie jest skąpy tak na moje oko, wygląda na to, że i tak będzie tego więcej niż w EoSD, wystarczy spamiętać, gdzie opłaca się używać C, no i gra wynagradza brak głupich śmierci. Po prostu zostaliście rozpieszczeni przez UFO, gdzie max żyć osiągało się przed Murasą i potem można było już tylko bomby albo punkty zbierać.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #121
No bomb Lunatic TD prostsze niż SA Easy? Okay, jak uważasz, ale weź poprawkę na to, że to tylko jak narazie 3 stage a nie 6 i to od S4 zwykle się zaczyna jazda. A, i zarzuć może jakieś repki, bo nie wiem co robię źle, gdyż za nic nie mogę dojść do sytuacji, gdzie mógłbym sensownie mieć 1cc Lunatic w TD. (A poza tym to zacinanie się klawisza bomb u mnie reperuje restart gry, ale nie wiem jak u Ciebie).

Cytuj
Po prostu zostaliście rozpieszczeni przez UFO, gdzie max żyć osiągało się przed Murasą i potem można było już tylko bomby albo punkty zbierać.

Rozpieszczeni przez UFO. Does. Not. Compute.
Jeszcze nie mam tam 1cc Normal w jedynej z gier na Windows, pomimo tego iż zazwyczaj mam max żyć koło Ichirin. Stage 5 i 6 są tak posrane. Dla porównania EoSD-MoF mógłbym bez problemu mieć 1cc Hard (już mam PCB, pozostałe bardzo blisko, tylko muszę mieć czas i motywację).
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2011, 21:57:47 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Mataha
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #122
BMP!


Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #123
Ciekawe czy doczekamy się tłumaczenia chociażby samych dialogów do premiery pełnej gry ;) .

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #124
http://en.touhouwiki.net/wiki/Ten_Desires/Translation większość
w grze to raczej podejrzewam, że ZUN będzie mieć wyjebane. Na demo musieliśmy ho-ho czasu po trzęsieniu.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #125
Tak sobie jeszcze raz ogarnąłem demo i musze stwierdzić, że ta loli-zombie wybitnie mi nie podchodzi coś, w przeciwieństwie do bossa 2. stageu. Nah, słabą mam pamięć do małych dziewczynek w śmiesznych czapeczkach, jak one się nazywały...? ;<
Anyway, kto jeszcze sądzi, że motyw muzyczny 2. stageu jest megaepiczny, palec pod budkę.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #126
Menu, STG2 i STG3

  • Mataha
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #127
Theme Yuyu, theme Kyouko > all > theme Yoshiko.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #128
Theme Yuyu, theme Kyouko > all > theme Yoshiko.

Nie... Theme Yoshiko > All jeżeli chodzi o TD.

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #129
Yoshika. nie Yoshiko.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #130
Po dłuższym zastanowieniu ... wykluczyłbym Mimę jednak. Bardziej zaś obstawiałbym na nową postać, którą Yuyuko/Hijiri znają z przeszłości i najpewniej niezbyt lubiły. Yoshika w jednym z dialogów napomyka "It is all so that that person shall not be trampled upon by the temple's inhabitants again".... co wskazywałoby na to, ze główna zła miała jakiś zatarg z Byakuren/Myouren (może nawet spowodowała uwięzienie Byakuren w Makai)
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #131
Cytuj
As his/her resurrection drew near, his/her grin grew deeper - and vowed for his/her vengeance.

Mima raczej nie miała na nikim się zemścić o ile się oczywiście nie mylę...
Ale pewnie będzie to samo co ze Shinki i Touhou 12, bo tutaj też wskazywało, że miała wrócić, a tu Byakuren zamiast jej.
Chyba, że:
a)Któryś boss będzie potrafił przywołać duchy i je ożywiać, ale z Mimą to by było trudne, bo to prawdopodobnie inny rodzaj ducha, którego wskrzesić się nie da.
b)Można ją wskrzesić, ponieważ wcześniej umarła i stała się złym duchem z powodu kilku ciężkich grzeszków. Patrz: grafika z Touhou 1 z zakrwawionym nożem w ręku.
c)ZUN nagle zrobi Plot Twista i Mima się pojawi jako EX-Boss :V

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #132
Cytuj
As his/her resurrection drew near, his/her grin grew deeper - and vowed for his/her vengeance.

Mima raczej nie miała na nikim się zemścić o ile się oczywiście nie mylę...


Cytuj
Although she claims during Story of Eastern Wonderland to want revenge against the entire human race it's not known what Mima's motivations for that are.

Co stanowi mniej-więcej podstawę do takich rozważań.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #133
Co do nowych postaci w TD , zostały całkiem entuzjastycznie przyjęte przez fandom ; ciekaw tylko jestem jak będzie z resztą ( oby ZUN nie wpadł na coś szalonego ^^' ) .

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #134
HERUBOIM robi offtop. śmiechłem

Ten Desires niestety na razie rozczarowuje. nowe loli w porządku, ale pograłem i już mi się wracać nie chce nawet. banalne danmaku.