Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Legacy of Lunatic Kingdom (Przeczytany 28615 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #30
Hmm w takim razie pewnie idzie za ilość punktów pewnie lub przejście kilku chapterów bez straty życia albo coś w ten deseń.

Skoro taki system jest to mnie pocieszyłeś. Łatwiej nie będzie.

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #31
Extendy są, gdy osiągnie się kolejno: 30 milionów, 70 milionów i 150 milionów punktów.

Gra jest dość skąpa, jeśli chodzi o życia.
  • Ostatnia zmiana: Maj 10, 2015, 19:44:57 przez Michał

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #32
^Prawdopodobnie jest to jak zwykle zależne od poziomu trudności.

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #33
Chwilę, powrót systemu żyć za punkty?
I skoro jest ich tak mało, to taka ilość pozycji na dodatkowe serduszka jest... niezłym trollem.

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #34
Po prostu w końcu mamy poważny poziom trudności. Do tej pory seria touhou była jak widać zbyt łatwa.

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #35
Nie każdy jest cyborgiem. Ja jeszcze nie uzbierałem ma implanty, i nawet w trybie pointdevice mam problemy. Gram na normalnym, ale ja nie mam startu. Myślę ze to powstało przez podeście ludzi do poziomu easy. Który jest uważany przez starych wyjadaczy są niegodny. A chyba ZUNowi zależy na tym by zaczęło więcej osób grać. Ci do narzekań na nowy tryb, to wiedziałem że będą. Ale taka kilku minutowa formuła jest fajna, dla ludzi co jeszcze nie mają czasu na męczenie gry po długich pojedynczych sesjach czyli dla większości Japonii. Którzy nawet w metrze pracują. Takie wypaczenie narodowe.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #36
Grałem trochę wczoraj, wyłącznie PointDevice.

Normal - 33 retries, bez bomb
Hard - 97 retries, 3 bomby (jeden spell jest na sposób, którego nie można wywnioskować na szybko, a w dwóch pozostałych przypadkach miałem już dość)
Lunatic - bez bomb nie mogłem przejść drugiego segmentu pierwszej planszy :D :D :D

ZUN, ty weź odstaw tę żonę, ona ci pobudza kreatywność, ale w złą stronę

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #37
Wie ktoś kiedy wyjdzie pełna wersja?

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #38
W teorii powinno to być na ~2015-08-15, czyli Comiket 88, ale kto wie...


Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #39
...is it out yet?

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #40
Tak. Można nawet już pobrać warezy i są znane 4 postacie nowe: Sagume Kishin, Clownpiece (klaun heh) Junko, Hecatia Lapislazuli.
siakiś długi repek - no spoiler
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2015, 12:51:55 przez h-collector

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #41
Legacy mode niegrywalny, nawet nie próbujcie. Tylko pointdevice ma sens.

Przeszedłem normal, 266 retries. Ta gra, TA GRA. Penis w kolano klaunowi w szczególności. Niektóre ataki nadają się tylko do bombowania. Sanae to przynajmniej pół poziomu trudności niżej w stosunku do Reimu i Marisy, Reisen nie grałem.

Ogólnie nie polecam, ale przyznam, że przez pół walki z ostatnim bossem dobrze się bawiłem. Przez pierwsze pół, przez drugie już nie.

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #42
^Odwrotnie.

Pointdevide potwornie nudne. Pod końcem ostatniego stage zachciało mi się zakopać tę grę.

Gdy grałem na legacy była jak zwykle przy touhou fajna adrenalina z grania. Cały czas coś się działo. Traciłem życia.

Na pointdevice miałem wyjebane w życia. Było tak, że albo przejdę albo nie. I tak zresetuję i sobie znowu spróbuję. Zero emocji. Nuda.

Aczkolwiek w tej grze Easy mode jest praktycznie identyczne jak w reszcie gier normal mode. Na easy mode doszedłem mniej więcej tak samo jak dochodzę w całej reszcie gier na normalu.

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #43
Pointdevice wcale nie jest taki świetny i dobry. Raion ma rację częściowo, że przechodzenie gry z nieskończoną ilością żyć nie daje satysfakcji. Ale nie zgodzę się, by to było łatwe -bez zapasowych żyć/bomb potrafi być cholernie frustrujące dla kogoś takiego jak ja, lepiej spróbować zagrać jeszcze raz niż spędzać pół godziny na jednego nonspella Doremy. Pointdevice jest za to dobry do ćwiczeń, tego chyba nie muszę tłumaczyć.

Odp: Legacy of Lunatic Kingdom
Odpowiedź #44
^Owszem pointdevice nie jest to łatwe. Ale piekielnie nudne.
Gdy jednego spella robiłem około 150-200 razy. Się wypaliłem. Straciłem chęci do życia i dalszego grania.
Grałem co prawda dalej, ale to nie było już to samo. Wszedłem w zombie mode i nawet nie patrzyłem jak gram.

Przejście gry raz na pointdevice jest czymś co pozwala potem bez aż tak wielkich problemów przejść legacy.
Ale i tak mi się ten tryb nie podoba.