Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou98 Experience Pack - klikasz i masz (Przeczytany 2282 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Touhou98 Experience Pack - klikasz i masz
Paczka pięciu pierwszych Touhou na PC-98.

Co zawiera:
-Skróty z ikonami by móc w wygodny sposób odpalać gry spoza folderu.
-W paczce znajdują się Japońskie i Angielskie wersje gier.
-Obrazy gier nie posiadają jakiegokolwiek zmian w ustawieniach czy poprzednich zapisów na tabelach wyników. Wszystko do odblokowania i osiągnięcia we własnym zakresie.
-Dwa emulatory - DOSBox i NekoProject21. NekoProject posiada tryb pełnoekranowy z jednym z najmniejszych input lagów w porównaniu do innych emulatorów. Dodatkowo na obu emulacja obrazu jak i audio jest
-Poza grami w paczce znajdują się inne użyteczne rzeczy jak przetłumaczone omake, prosty skrypt na zmianę rozdzielczości pod 640x480 czy optymalizator by NekoProject się nie dławił.

Instalacja:
Po pobraniu paczki rozpakuj ją w folderze, w którym chcesz ją trzymać.
Uruchom run_me_first.bat i wybierz swój emulator (dla większości osób wystarczy pierwsza opcja, czyli DOSBox).
Jeśli chcesz zmienić ponownie emulator, uruchom emu_swap.bat w folderze extras.

Paczka znajduje się pod poniższym linkiem.
https://mega.nz/file/2p0inLrI#0ivZ46qpR4kBLS96K9Cx_Ea10xgdtPXu8bTDE9J2RKI

Aby emulacja była płynna, zaleca się minimum dwurdzeniowy procesor o taktowaniu powyżej 2.0GHz. (Cokolwiek po 2008 roku co nie jest Celeronem).
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2023, 09:57:49 przez shesellsseashells

Odp: Touhou98 Experience Pack - klikasz i masz
Odpowiedź #1
Mała adnotacja.
Dla własnego bezpieczeństwa zawsze skanujcie programem antywirusowym pliki wykonywalne pochodzące z nieznanych źródeł przed uruchomieniem.
Link zostawiam ponieważ znalazłem inne źródło oraz clam-av nic mi nie znalazł, ale jak wyżej sprawdzajcie też sami (ja nie używam windowsa), w przypadku jeśli autor postanowiłby podmienić link po sprawdzeniu.

Plik z pod linku o hashu:
 2p0inLrI#0ivZ46qpR4kBLS96K9Cx_Ea10xgdtPXu8bTDE9J2RKI
Inne źródło:
 /jp/ - Touhou Gameplay - Otaku Culture - 4chan
md5sum:
ec40b4cda475a11b0509f979b2d2759e The Touhou98 Experience v1.01.7z