Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Trudne początki (Przeczytany 10807 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Trudne początki
Odpowiedź #15
Pierwsze Touhou w jakie grałem to był EoSD i to właśnie tą część najbardziej wspominam , głównie dla tego że przez pierwsze 2 tygodnie grania nie miałem pojęcia pod jakim przyciskiem jest " focus " i do czego w ogóle służy XD .
Mimo to zanim to odkryłem udało mi się dojść na 1cc do Sakuyi ( co prawda na easy , ale i tak był to dla mnie niesamowity wyczyn , gdyż wcześniej grałem głównie w mało wymagające zręczności gry [ przede wszystkim jrpg ] , dlatego nawet " easy modo " był dla mnie powodem do dumy ;) )
  • Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2011, 01:26:51 przez Sephi

Odp: Trudne początki
Odpowiedź #16
EoSD... Aż mi się przypomniały moje początki, kiedy non-spellowe kółka Cirno na easy stanowiły dla mnie problem nie do sforsowania. Potem przyszła Czajna i zrobiła większy rozpierdziel. Ach, kiedy to było. *manly tears*

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Trudne początki
Odpowiedź #17
Pamiętam jak po raz pierwszy ściągałem touhou, pcb albo eosd chyba, po problemach z odpaleniem był problem z ogarnięciem tego xD

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Trudne początki
Odpowiedź #18
A myślałem, że się tutaj wypowiedziałem...

Mnie powalał "Rainbow Sign "Wind Chime of Colorful Rainbow"" Matko, przez pierwszy tydzień jedynym sposobem dla mnie by to przejść było latanie w kółko w nieco większych przerwach. Potem jakoś to szło. Padłem za pierwszym razem po wytrzaskaniu wszystkich continue na Sakuyi. Przedostatni spell chyba... a pierwsze 1cc miałem po 2 miechach przerywanego rozkminiania gry. Orgazmator 06 rlz

Co jeszcze trudnego? Oczywiście wszelakie naprowadzane syfy. Za bardzo latałem po ekranie zawalając go różnym syfem, meh. No i niezmiennie małe latające... z UFO. Nigdy nie rozkminie porządnie tej gry, właśnie przez ten system.

  • Spierek
  • [*]
Odp: Trudne początki
Odpowiedź #19
Ja miałem z "tęczą" Chiny zupełnie inną sytuację - przy moich pierwszych podejściach do EoSD robiłem to bez problemu, teraz mi to nie wychodzi :C

Ogólnie jeśli chodzi o TH - nienawiść do samonaprowadzających/zakrzywionych promieni, tak zostałem wychowany. Nadal mi to zostało.

Odp: Trudne początki
Odpowiedź #20
Zawsze miałem mnóstwo problemów z prismrivers sisters ( PCB ) oraz pewnym spell'em Youmu ( też PCB ) w którym od dołu ekranu wylatują pociski oraz spamuje cię nimi z góry D: .