Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Imagination (Przeczytany 122285 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Imagination
Odpowiedź #15
A tak właściwie w "Sąd Ostateczny Yamy" Nie wyglądało to dokładnie tak samo? Też ludzie pisali o tym co im się podoba w postaci i jak ją sobie wyobrażają :< Również każdy podawał swoje własne zdanie na temat postaci, więc wychodziło na to samo co tutaj.
Może lepiej po prostu kontynuować tamten temat? ^^"

Odp: Imagination
Odpowiedź #16
Tutaj bardziej chodzi o wygląd postaci, a raczej...powinno chodzić o wygląd, nie wiem czemu niektórzy schodzą mocno w stronę charakteru.


To. Kolejny z mojej kolekcji. Jedyne co mi wadzi to za duże cycki. Ale ten mizugi pasuje do niej idealnie.
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 02:49:52 przez Mayuki

Odp: Imagination
Odpowiedź #17
@Raion tam chyba nie było tyle obrazków? Tutaj chyba mieliśmy się skupić na wyglądzie/wyobrażeniu bardziej niż osobowości, o ile się nie mylę...
Choć kto wie, sam w sumie nie wiem czy ten temat dubluje to co w innych już jest, czy rzeczywiście je jednak dopełnia.
Btw. pomysł się zrodził w Ero Discussion Thread, po dyskusji o stopniu obdarzenia przez naturę jednych postaci bardziej niż inne i niezbyt dokładnym pod tym względem jego odwzorowaniu w porównaniu do kanonu, a że każdy ma prawo założyć temat, więc, takowy powstał :D

Btw. Lubię stroje kąpielowe :P
---------------
A tak jak już był wspomniany, w niektórych wypowiedziach wiek postaci (jako młoda) to:
wyobrażnie za kilkanaście/dziesiąt lat
loli już była, jaka jest se wyobrażamy, to czemu nie jaka będzie za n lat (starzeje się wolniej, ale jednak nadal) XD
--------------
PS. Trza było mniej abstrakcyjny regulamin tematu zrobić, to by się tak ten temat dziwnie cytowania nie zamienił.
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 04:20:58 przez h-collector


Odp: Imagination
Odpowiedź #18
Koinucian, ale nie wkurwiaj ludzi. Wyobraźnia to wyobraźnia, nie depcz zdania innych, bo masz własne. naucz się dyskusję prowadzić. Warna 5% za to już wlepiam. Pisz dalej, ja bardzo chętnie dopierniczę więcej za takie zachowanie. I nie dyskutuj z ta decyzją.

Ok, ja mam całkiem złożone zdanie o Alice, już piszę. Myślałem, że ten thread jest dobry też na charakter, jak go sobie wyobrażamy, bo w Sądzie musieliśmy oceniac postacie, nie pisać jak je sobie wyobrażamy (chociaż i to można było robić, jak niektórzy robili).

Więc dla mnie Alice zawsze kojarzyła się z bardzo złożoną osobowością. Bardzo lubię tę postać, czesto zastanawiam się na jej temat.

Przede wszystkim Alice jest:
Spoiler (pokaż/ukryj)

Prawdziwą oryginalną wojowniczą czarodziejką, serious style. Jest neutralną postacią z własnym zdaniem, która wyzywa do walki kogo chce i potrafi być ciekawym, trudnym wyzwaniem. Ma cały arsenał lalek, którym efektywnie i efektownie posługuje się w walce. Zna sie na tym.

Alice jest też:
Spoiler (pokaż/ukryj)

Troskliwa dla swoich lalek. Nie traktuje ich wyłącznie jako narzędzi walki, ale zajmuje się nimi, dba o nie, pracuje nad nimi i jej dzieła bardzo ją cieszą. Przyjaźni się z Marisą o tyle na ile, tzn. nie ma żadnego wyssanego z palca dere, tsundere czy jakiejkolwiek potężnej emocjonalnej reakcji. Jest zwyczajne luźne przyjaźnienie się między magami. Alice jest poważniejsza od Marisy w znacznym stopniu.

Teraz nieco bardziej o wyglądzie.

Spoiler (pokaż/ukryj)

Alice zawsze kojarzyła mi się jako całkiem seksowna dziewczyna, z ładnymi nogami, piersiami średniego rozmiaru (czyli bez szaleństw ani dfc).


W dużym skrócie to tyle. Niezwykła postać.
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 07:49:58 przez Smoku

  • Drewko
  • [*]
Odp: Imagination
Odpowiedź #19
Wow, ładny spam-temacik :3
Moje wyobrażenie Alice...?
Stylowa, schludna, elegancka dziewczyna uwielbiająca nadużywać mądrych słów i potrafiąca być szorstka dla innych, ale w głębi duszy brakuje jej bliskości, dlatego stara się to zastąpić lalkami. (Welp, kto pamięta początki Naruto Shippuden i kojarzy postać Sasoriego to mniej-więcej o taki charakter mi chodzi xD)
Obrazka nie dam bo jej wygląd macie na ZUNartach i innych oficjalnych źródłach.
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 08:58:12 przez Baobab
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

  • AllStarsky
  • [*]
Odp: Imagination
Odpowiedź #20
Spokojnie ludzie, to nie jest temat do kłótni.

A co do Alice... hmmm...
Na pierwszy rzut oka prezentuje się nieźle, młoda blondynka w całkiem ciekawym ubiorze (oraz wiecznie towarzyszące jej lalki). Jeśli chodzi o charakter, to tutaj również można się pozachwycać. Jest inteligentna i kreatywna. Mógłbym powiedzieć że ma zmysł strategiczny, dokładnie planuje co mają jej lalki zrobić oraz co mają zrobić gdy plan nie wypali (bynajmniej ja tak ją postrzegam). Przyjacielska i miła, jednak potrafi pokazać pazurki gdy coś jej zajdzie za skórę (jak każda kobieta).
Spoiler (pokaż/ukryj)
Ogółem poza ZUNowymi artami Alice podobają mi się raczej tylko te dwa.


Odp: Imagination
Odpowiedź #21
Temat bardzo ciekawy, podoba mi się nawet na tyle, że mogę się wypowiedzieć.

Alice jak dla mnie to samotniczka, nigdy nie mówiąca więcej ponadto niż jest potrzebne. Dba o swoją prywatność, nie potrzebuje przyjaźnić się z nikim, ponieważ jej lalki spełniają doskonale funkcję jej przyjaciółek, strażniczek, pomocniczek... Pomimo tego na pozór zimnego charakteru potrafi być grzeczna i gościnna wobec tych, którzy nie są wobec niej zbytnio namolni, jeśli ktoś zapuka do jej domu w Lesie Magii i poprosi o pomoc to Alice jej udzieli, choć nie dlatego, że czuje iż powinna to zrobić, a raczej dlatego, że po prostu MOŻE to zrobić. Co do jej związków z Patchouli i Marisą... Marisę traktuje z chłodną obojętnością, jako konkurentkę po fachu, lecz darzy ją pewnym delikatnym szacunkiem ze względu na odmienne podejścia do danmaku. Rzadko pokazuje się ludziom, ale zawsze w towarzystwie swoich lalek.

Zaś co do wyglądu... Wyobrażam sobie nie okazującą uczuć dziewczynę o nieco apatycznym wyglądzie maskującym jej umiejętności magiczne. Najbardziej pasuje mi chyba to:

Spoiler (pokaż/ukryj)
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Imagination
Odpowiedź #22
Moim zdaniem Alicja jest spokojną, miłą, pogodną, tajemniczą, inteligentną, pewną siebie i trochę upartą ładną nastolatką.
Większość wolnego czasu spędza w swoim domu pracując nad swoimi umiejętnościami magicznymi, ale można ją też spotkać w wiosce ludzi lub w bibliotece SDM.
Jeżeli zobaczy kogoś potrzebującego pomocy to bardzo chętnie pomoże, ale raczej woli nie mieszać się w nie swoje życie.
Kiedy zachodzi taka potrzeba (np. w sytuacji zagrożenia życia) to potrafi stać się bardzo poważna i nie myśleć o zbędnych rzeczach.
Nie boi się osób potężniejszych od siebie

Spoiler (pokaż/ukryj)

  • Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 15:48:20 przez Maluetar
Rucham psa jak sra

Odp: Imagination
Odpowiedź #23
Chciałabym mieć o niej takie wyobrażenie:
Spoiler (pokaż/ukryj)

niestety jest takie:
Spoiler (pokaż/ukryj)

imo 4ever alone, za co obwinia resztę świata, uparta, niemiła, sprawia wrażenie aroganckiej, silna. Wygląd taki sobie, nic nadzwyczajnego.

Odp: Imagination
Odpowiedź #24

Sam jesteś zbyt szary. Normalna, szara osoba z niej i tyle.

Spoiler (pokaż/ukryj)
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 17:26:26 przez Ignacy Przybylski
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Imagination
Odpowiedź #25
O tak, dokładnie na tych scenach z SBND się opiera moje wyobrażenie Alice...

Odp: Imagination
Odpowiedź #26
Yeah, rozdziały piąty i szósty, jeśli ktoś chce ogarnąć.

Odp: Imagination
Odpowiedź #27
Sam nie mam o Alicji jakoś wyraźnie sprecyzowanego zdania, ale czasem mi się zdaje, że fanony z 4chana itp. próbują mi zaszczepić mniej więcej coś takiego:
Spoiler (pokaż/ukryj)
Koinucian precz bo będzie płakał.
Spoiler (pokaż/ukryj)

  • Siara
  • [*]
  • Momiji's Henchman
Odp: Imagination
Odpowiedź #28
@Raion nigdy nie chciałem żeby to była kopia tematu critza to ludzie nagle zaczeli pisać także o charakterze mi chodziło o wygląd (stąd ograniczenie na ilość obrazków a nie wypowiedzi.
Można to tłumaczyć tym że tutaj rozmawiamy o tym co nam w duszy lata a u critza o kanonie ale ale... w końcu na bazie kanonu są te wszystkie przemyślenia więc TO JEST TO SAMO.

Ludzie przepraszam ale to temat tylko i wyłącznie o tym jak wyobrażacie sobie daną dziewczynkę gdyby przyszło wam się z nią spotkać w cztery oczy TYLKO TO.

tak po za tym dalej nie mam pomysłu co jaki czas wymieniać dzieffczynki.

Pussy in a pussy's pussy in a room of pussy plushy

Odp: Imagination
Odpowiedź #29
proponuję co 3-4 dni bo jak na razie ludzie się rzucają na to w miarę szybko : )