Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Oriental Phantasmic Spiriting Away - komentarze i takie tam (Przeczytany 40268 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #60
Predzej bym zdechl niz kupil w biedronce ale na potrzeby fica:
Okay.jpg

  • Meduz
  • [*]
Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #61
Trochę smutne jest to jak w tym opowiadaniu postrzegają Touhou.pl konwentowe ludki. A i również smutaśne jest to jak bardzo niektóre sytuacje chodzą po ludziach i ich dręczą xD Dodatkowo jeszcze Małyszeq tak nas opisuje jakby wytworzył sobie "stereotypy naszych osobowości" i wszystko co robimy i mówimy jest jakimś wektorem tego stereotypu XD
Smutne wallscrolle ;_;

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #62
nom, wedlug niego chodze tylko i nakurwiam, a wielu ludzi wie jaki potrafie byc gentle i mily [np defcon]

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #63
Herub jest miły, potwierdzam.
W każdym razie: nie rzucajmy się o to jak Małyszeq to opisuje. Żeby to było w 100% accurate to musiałby chyba siedzieć w naszych głowach. Niech robi to wszystko na potrzeby fica, ja jestem ciekaw jak się rozkręci.

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #64
Ha. Od tego jest konsultowanie się ze mną przed publikacją nowego odcinka. Tami i Maluetar nigdy nie zgłaszali żadnych uwag co do swoich postaci. Herubim nie chciał czytać, póki nie bedzie opublikowane na forum, ale w kązdej chwili przed wrzuceniem kolejnego parta, mogę mu to dać do sprawdzenia. Tak samo w sumie Tobie, Smoku. Zależy mi na uzyskaniu jak największej autentyczności postaci.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #65
nie musosz mi dawac do czytania, ale mozesz pytac co bym zrobil, i jak[w sumie to robisz]

also
zaloze sie ze sie skonczy na porysowanej podlodze =.=

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #66
Cytat: Małyszeq
Zależy mi na uzyskaniu jak największej autentyczności postaci.

Cytat: Małyszeq
No i wreszcie Kreton - administrator portalu, kobieciarz i muzyk.

I to jeszcze usypiający na przystanku, zachowujący się w sposób nie-Kretonowy, z charakterem obróconym i 90 stopni. Zajebista autentyczność.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #67
kreton kobieciaz...

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #68
Nie zaprotestowałeś, czytając o zaśnięciu :3

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #69
Bo uznałem, iż jest to jak ty to nazywasz "Fikcja Literacka", ale teraz widzę to chuj, a nie fikcja :)

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #70
Doobra, będziesz kobieciarzem-nieudacznikiem i pipą. Pasuje Ci ten rodzaj fikcji? :3

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #71
Sounds legit and more true.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #72
Sad but true

  • Ariku
  • [*]
Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #73
hihi, podoba mi się ;p tylko, że nie chciałby, iść spać zapewne tylko bym poleciał po kolejne browary, a co do żarcia, to jem co popadnie i będzie się nadawać do jedzenia (czyt. nie potrafi mi spierdolić) :D
Souls are soft and fluffy.

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #74
Okay, będę w takim razie też z Tobą się konsultował co do Twojej postaci. Na razie nie pisałem, bo cały czas szukam bugów w patchu i zajmuje mi to trochę czasu, ale myślę, że do końca tygodnia zacznę :3