Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou na PS4 (Przeczytany 14298 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Touhou na PS4
Odpowiedź #15
W sumie... W końcu będzie można na konwentach iść do sali konsolowej i grać w toho.
Już wiem gdzie będę spędzał czas w trakcie konwentów.
^
To
Swoją drogą ciekawe czy gry doczekają się liftingu graficznego .

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou na PS4
Odpowiedź #16
Critz - Gdyby Touhou stało się console exclusive to rzeczywiście ZUN zrobiłby DUŻE chamstwo swoim fanom. Ale gdyby wydawał wersje i na PC i na konsole to byłby to całkiem fajny ruch. Fani by tego nie poczuli, a ZUN zebrałby kasę na konsolowcach. Jedyne co może przerażać to fakt że musiałby robić gry bardziej pod konsolowców, a to może mieć różne skutki.
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Touhou na PS4
Odpowiedź #17
Jakby nie można było od razu wysłać linka z przekierowaniem na daną godzinę.

O, jak zawsze jakieś narzekanie. Widzę, że nic się nie zmieniło przez moją nieobecność. <Good>
Jedyny powód dlaczego tego nie zrobiłem jest taki, że youtubowy plug-in forumowy niszczył konkretne wskazanie czasu w linku i odtwarzał zawsze od początku co mi zresztą bardzo przeszkadzało jak prowadziłem Battle Arena ze spellcardami, ale widzę, że admini chyba usunęli tego plug-ina bo coś nie załapało.

Critz - Gdyby Touhou stało się console exclusive

Nie ważne jak żona by mu narzekała i jak bardzo by był zdesperowany to byłaby chyba ostatnia rzecz którą by zrobił. Impossible.
Rucham psa jak sra

Odp: Touhou na PS4
Odpowiedź #18
W sumie... W końcu będzie można na konwentach iść do sali konsolowej i grać w toho.
Już wiem gdzie będę spędzał czas w trakcie konwentów.
Masz z którąś grupą orgów to tak obgadane, że wrzuciliby na konsolówkę taką Sky Arenę zamiast standardowych Mortali Kombatów, Tekkenów i Naruto? Bo jedyna dość tohotardowa grupa jaka mi do głowy przychodzi to Umi no Koe (a Koneconów niet), ale nowokonwentowicz here.
Poza tym, what's the point? Nawet gdyby wyszły porty oficjalnych danmaku, to można po prostu odpalić wersje PC-towe, do tego po angielsku?

Jedyny powód dlaczego tego nie zrobiłem jest taki, że youtubowy plug-in forumowy niszczył konkretne wskazanie czasu w linku i odtwarzał zawsze od początku co mi zresztą bardzo przeszkadzało jak prowadziłem Battle Arena ze spellcardami, ale widzę, że admini chyba usunęli tego plug-ina bo coś nie załapało.
Swego czasu protipem byłoby puszczenie linka przez tinyurl żeby skrypt go nie złapał, ale teraz i tak nie reaguje na linki w protokole https, więc w przypadku takowych możesz spokojnie dodawać wskazanie czasu (jak chcesz embedować to dajesz protokół http).
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2014, 22:31:00 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou na PS4
Odpowiedź #19
Dużo hałasu o nic. Na razie nie zapowiada się, żeby ZUN zamierzał portować oficjalne części na PS4, czy nie daj Miko, myślał o exclusivach. Nie zapominajmy, żę fangame'y nie będące danmaku to nisza pewnej niszy. Nie widzę wielkiego problemu, a jeśli przez to więcej osób zainteresuje się Touhou, czy rynkiem doujinowym w ogóle - to jak najbardziej popieram...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhou na PS4
Odpowiedź #20
Ja bym się cieszył gdyby bijatyki były też na PS4.

Odp: Touhou na PS4
Odpowiedź #21
Ja bym się cieszył gdyby bijatyki były też na PS4.
Possible?

As you can see, the company responsible for this project is called "Mediascape". According to its own profile page, the president of the company is Nozomu Ezaki. Google tells me, Nozomu Ezaki is none other than ZUN's buddy, D.N.A., of the doujin circle D.N.A. Softwares. As I have written before, D.N.A. has always been helping with ZUN and Tasofro on the business side of things.
HD remaster 12.3 pewnie i mnie by przekonał do kupna grajstacji 4 xD.

Odp: Touhou na PS4
Odpowiedź #22
Ok, dla bijatyk z Touhou (ale tylko pod warunkiem pełnego rosteru grywalnych postaci) zastanowiłbym się nad kupnem grajstacji...

Odp: Touhou na PS4
Odpowiedź #23
Biorąc pod uwagę, że gry będą wydane na konsole to pewno wydadzą to także i w języku angielskim. Tak jak większość gier na PS'a
Dla gier od aqua style po angielsku kupiłbym tę konsolę.

Odp: Touhou na PS4
Odpowiedź #24
Biorąc pod uwagę, że gry będą wydane na konsole to pewno wydadzą to także i w języku angielskim. Tak jak większość gier na PS'a
Dla gier od aqua style po angielsku kupiłbym tę konsolę.
Oraz nie zapominajmy że Touhou po angielsku na PSN bardzo spopularyzowało by markę na zachodzie
( Przynajmniej dla mnie dużo bardziej niż ew. wydanie na Steam gdzie zniknęło by w morzu innych produkcji . )

Odp: Touhou na PS4
Odpowiedź #25
Wątpliwe. Jest bardzo dużo tytułów na konsole Sony, które poza Japonią nie ujrzały światła dziennego. Przykład, gry z serii Yakuza. A już biorąc pod uwagę, że to jest nisza niszy to na 99% poza Japońskim rynkiem Touczy nie zobaczymy. Pozostaje import lub kupowanie w japońskim PS Store.

Odp: Touhou na PS4
Odpowiedź #26
Wątpliwe. Jest bardzo dużo tytułów na konsole Sony, które poza Japonią nie ujrzały światła dziennego. Przykład, gry z serii Yakuza. A już biorąc pod uwagę, że to jest nisza niszy to na 99% poza Japońskim rynkiem Touczy nie zobaczymy. Pozostaje import lub kupowanie w japońskim PS Store.
IMO to zależy od Zuna i jak bardzo będzie chciał naciskać na swoją ostatnią politykę ekspansji na światowy rynek. Nawet jeśli z doujinowymi release może odpuścić, to jeśli zaaranżowałby przez kogoś jakiś system oficjalnego tłumaczenia swoich gier, to nie ma powodów przypuszczać że nie wprowadziłby tychże tłumaczeń także do wersji konsolowych (a IMO wyjście th15 na PC i PS4 jest teraz bardzo prawdopodobne).

Odp: Touhou na PS4
Odpowiedź #27
A już biorąc pod uwagę, że to jest nisza niszy to na 99% poza Japońskim rynkiem Touczy nie zobaczymy.
Właściwie to właśnie dlatego, że te gry są niszowe to tłumaczenie na angielski jest możliwe. Gdyby było dużo tych gier, to wtedy raczej byłby problem z ich tłumaczeniem, bo byłoby tego dużo ^^"

Tym bardziej, że zajmują się tym profesjonalne firmy a nie sam ZUN. Do tego dochodzi Sony które exportowało duże ilości gier z japonii do innych krajów.
Gdyby to było nintendo to na 100% doczekalibyśmy się tłumaczeń, u sony nie jest to aż tak pewne ale nadal możliwe.