Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Sugestie 4.0 (Przeczytany 88555 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 5 Goście przegląda ten temat.
Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #90
albo małej ikonki, która by miała rozwijany tekst po najechaniu myszką, nie wiem, przy userze np.? (patrz Oli-chan)

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #91
Myślę, że coś podobnego może się dać zrobić - muszę się dowiedzieć od H-c czy nie zmasakruje nam to jakoś reszty układu w profilu.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #92
albo w tym miejscu, gdzie jest "zobacz profil" i "wyślij prywatną wiadomość"

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #93
Jeśli chodzi o ulubioną postać i miniaturkę w profilu to był plan tego i tak dodania w okolicach awatara przy postach.
Jeśli dobrze pamiętam problem pojawił się z samymi obrazkami, bo
1. wybór grafik na nie (nowe czy genericowe z profili)
2. wygenerowanie ich w odpowiednich wymiarach np. obecnych (to zanim wykombinowałem backdoora do zmiany uprawnień zapisu)
3. w którym dokładnie miejscu je wyświetlać (sugestia w paincie jak kto ma czemu nie)
4. jak je umieścić, bo wiązało się to z grzebanem w kodzie forum - to był główny stoper

W zasadzie po zrobieniu ikonek do achiwków w ich liście na forum po części wpadłem na pomysł jak to nawet js'em zaimpementować, co czwarty punkt ułatwia mocno, jednakże na teraz mogłoby się to ograniczać tylko do pola typu input (listę jsem muszę więcej pokombinować, ale nie wykluczam) i wpisaniem poprawnie imienia tak jak na stronie profile tj.: RinnosukeMorichika, AliceMargatroid, MarisaKirisame, ReimuHakurei (ew. w wersji ze spacją)
Dawałoby genericowe ikonki typu:



  • Ostatnia zmiana: Październik 14, 2014, 00:21:04 przez h-collector


Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #94
Spoiler (pokaż/ukryj)
Gdzieś tutaj byłoby ok. Tylko czy to byłby napis "Ulubiona postać:" i potem dana grafika, czy sam obrazek?
I co do samych grafik, najprościej byłoby wziąć z profili, ale wcale nietrudno znaleźć coś ładniejszego. Tyle, że jest ich całkiem sporo, no i kwestia gustu xp

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #95
Moglibyśmy zrobić miniaturki z Alphesowych artów, zeby zachować stylistykę - chyba wsyzstkie postacie w tym stylu znanym z SWR narysowano (łącznie z nowymi).

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #96
Yep, potwierdza to ich obecność w najnowszym tohosorcie.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #97
Ja jestem na nie. To po prostu robienie achivka z waifu bez robienia achivka z wafiu. Wanna have it ? Go for it.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #98
A wziąłeś pod uwagę, że niektórzy nie mają waifu, tylko po prostu ulubioną postać? :v (tak, na przykład ja).

No i dalej nie znaleźliście rozwiązania dla Tenshi/Iku/Kokoro/Suiki(?)/niewiemktotamjeszczebył w kwestii achievmentów z waifu.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #99
Ja też nie mam waifu tylko ulubioną postać. Deal with this.

@Tenshi/Iku/Kokoro/Suika - Tribell nad tym pracował. Muszę się upomnieć.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #100
Co nie zmienia faktu, ze to JEDEN glos na nie poki co

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #101
Co nie zmienia faktu, ze to JEDEN glos na nie poki co
It's Kreton. It's enough.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #102
Ja tam jestem na tak - do czasu aż nie dorwę się do jakiegoś boostera refleksu, albo bionicznej ręki, by skończyć achievka z waifu. Ale Kreton ma dobry pomysł, dodać to jako obrazek w systemie achievementów, ułatwi to sprawę o tyle, że nie będzie potrzeba nowego kodu pisać. Minus taki, że wymagało by ingerencji moderatora/admina by taki obrazek nadać lub zmienić. Albo najprościej wpisać sobie nazwę ulubionej postaci w miejsce "Tekst Osobisty".
  • Ostatnia zmiana: Październik 14, 2014, 17:16:18 przez Archi

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #103
Co nie zmienia faktu, ze to JEDEN glos na nie poki co
It's Kreton. It's enough.
Kappa : D
Więc, żeby nie było aż tylu głosów na nie, to może sam napis, bez obrazka? Wtedy to będzie się różniło bardziej od aczika.
Ale czemu nie można mieć ulubionej postaci jako obrazek w profilu a waifu w osiągnięciach? Przecież to nie jest to samo.
Różnica polega na tym, że robienie tego osiągnięcia to pokazywanie która postać jest twoją waifu, a taki wpis w profilu pokazuje tylko którą postać lubisz. To drugie może się zmieniać dość szybko, więc nie wiem czemu tego zabraniać.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #104
Wciąż jestem na "nie", chociaż mam pewien pomysł o kerym muszę pogadać z HC.