Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Sugestie 4.0 (Przeczytany 88957 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 11 Goście przegląda ten temat.
Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #75
Patchowanie ISC już wypróbowałem - tu jest niestety potrzebny osobny patch, bo wielu rzeczy ten obecny automatyczny nie uciąga i mam krzakowy miszmasz.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • Drewko
  • [*]
Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #76
ogólnie te auto patche powinny być jako alternatywa dla zwyczajnych patchów, a nie w pełni je zastępować.
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #77
Jedak tak robią, bo zawsze można update zrobić, wsio jest w jednym i nie rusza ci plików gry (za to tworzy więcej gówna.)

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #78
ogólnie te auto patche powinny być jako alternatywa dla zwyczajnych patchów, a nie w pełni je zastępować.

^to.

Na moim gracie te autopatche nie działają, dunno why, może coś robię źle, ale i tak preferuję zwyczajny patch ;_;

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #79
Nie no, fajno by było jakby jakiś kuc wyodrębnił co potrzebne i stworzył na ich podstawie pacze stacjonarne, ale zawsze lepsze to niż nic.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #80
Duzym problemem jest to, że patch do IN i potencjalne patche bazowały bodajże (mocno zmienione przez H-C) na patchach które kiedyś tworzyło Gensokyo.org. Obecnie ta grupa nie istnieje, wiec i nowe patche nie wychodzą...

  • Drewko
  • [*]
Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #81
Nie wiem czy tak jest in-game ale jeśli PL tłumaczenia utworów w grze są takie same jak na wikii to o ja pierd...
co za syf.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #82
Cytat: Małyszeq
potencjalne patche bazowały bodajże na patchach które kiedyś tworzyło Gensokyo.org.

Akurat IN bazował na patchu NDT i NDT dali nam pozwolenie i narzedzia do zabawy tym - i działało to tylko w IN.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #83
Oczywiście mówimy cały czas o patchach JPN -> PL?

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #84
Sugeruję zmniejszyć ilość ostów wymaganych do zablokowania pisania na forum o połowę.

Ludzie mają głęboko gdzieś otrzymane ostrzeżenia. Bo są wystawiane raz na ruski rok a nie za każde złamanie regulaminu.
Z tego co widzę, to administracja woli dawać ostrzeżenia słowne niż dawać ostrzeżenia normalne. Tak jakbyście uważali, że ostrzeżenie jest jak ban a ostrzeżenie przecież jest tylko ostrzeżeniem >.>

Dlatego właśnie proponuję by przy 25% ostrzeżeń było wyciszenie na forum czyt. brak możliwości pisania postów.
Ale nie zablokowane wysyłanie wiadomości, by można było po dwóch tygodniach upomnieć się o zdjęcie ostrzeżenia.
  • Ostatnia zmiana: Październik 08, 2014, 12:32:23 przez Raion

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #85
Przydałoby się uzupełnić tą listę panowie


+ czy ktoś jeszcze byłby za wprowadzeniem czegoś do oznaczania ulubionej postaci w profilu?

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #86
Pole 'waifu' byłoby przydatne, bo jak uczy doświadczenie w przypadku niektórych osób może ono informować o ważnych zmianach w życiu użytkowników. xD

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #87
A jak ktoś tylko bardzo lubi jakąś postać, ale nie nazywa jej swoją waifu to co?

+ czy ktoś jeszcze byłby za wprowadzeniem czegoś do oznaczania ulubionej postaci w profilu?
Yup, coś byłoby spoko.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #88
@Waryate: ależ ja właśnie odnosiłem się w swojej propozycji do
+ czy ktoś jeszcze byłby za wprowadzeniem czegoś do oznaczania ulubionej postaci w profilu?

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #89
Wiem, to oczywiste. Dodałem tylko od siebie, że to pole mogłoby nazywać się inaczej niż "waifu". Bardziej neutralnie jakoś. I to byłoby widoczne mniej więcej tak jak napis "Gensokyo: [miejsce]", tak?