Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Sytuacja Konwentowa (Przeczytany 58374 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #45
Tez wole konwenty fantastyczne od mangowych bo tam jest zupelnie inna mentalnosc fandomu. jest bardziej ogarniety i ze zmniejszona iloscia weaboo.
natomiast jednak jak przeczytalem program falconu to mi wogole nie podszedl :/
no moze 2 panele jedynie mi podeszly.

A co do rooma na conie fantastycznym to na krakonie mozna bylo probowac zalatwic.
Tam mangowcy mieli cala szkole wynajeta dla siebie, a fantasci mieli swoje miejsca w klubach studenckich i wszystko bylo cacy

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #46
Tez wole konwenty fantastyczne od mangowych bo tam jest zupelnie inna mentalnosc fandomu. jest bardziej ogarniety i ze zmniejszona iloscia weaboo.

no jak mangowców na fantastycznych jest mało to i wannabiesów także, to logiczne
raz w życiu bylem na konwencie z założenia fantastycznym, na Kapitularzu w Łodzi (bo Piernik to był taki trochę pół na pół) i jedyne, co mogę powiedzieć o fantastach i ich mentalności to to, że nie było ich widać bo całe 2 dni i dwie noce prawdopodobnie siedzieli w salach tematycznych i larpowniach; oczywiście mówię tu o uczestnikach, bo mentalność ekipy, która składała się w 95% z fantastów można napisać osobną notkę; jako koordynator ds. m&a na początku czułem się trochę nieswojo, ale jak zobaczyłem kto przeważa na korytarzach i kogo najbardziej widać z uczestników, pomyślałem sobie, że konwenty fantastyczne z blokami mangowymi to nie jest takie złe rozwiązanie, oby tylko program m&a był odpowiednio bogaty :)

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #47
Na fantastycznych też sporo hybryd biega, a ci true fantaści to czesto nei wychodza z bitewniaków ew. konsolówki ;P Wiec wszystkie panele sa dla mangowców, bo fantasci wolą pójść się napić zamiast odwiedzić jakiś panel.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #48
Byłem na falconie w tamtym roku i było niesamowicie. Jak Herubim powiedział: "zupełnie inna mentalność fandomu. jest bardziej ogarnięty"
Rooma jako takiego nie było, ale dostaliśmy całą sekcje M&A chociaż i tak wszystko było touhou related xD
Ludzie normalnie przychodzili i słuchali. Nawet ci starsi.

W konwenty fantastyczne celowałbym tylko dlatego by odpocząć od konwentów mangowych. Jest super i o wiele lepiej niż na mangowych, ale ogólna konwencja w ogóle nie wiąże się z Touhou i daleko byśmy nie zajechali jakbyśmy jeździli tylko na nie.
Rucham psa jak sra

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #49
czy mamy, jako strona, jakiś konwent na oku w ogóle? Nejiro 4, zakładam.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #50
Ja mam na oku bXmas, bo może znowu karan gurth wbije i się tym razem napierdole w 3 dupy :D

  • Ariku
  • [*]
Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #51
no to kriss pijemy
Souls are soft and fluffy.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #52
kurwa.... mam zajęcia w bxc i hellcon...
ale na szczescie do 15.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #53
W tym roku ogólnie mangowcy mają bardzo nieciekawą sytuację , nie licząc DoubleBack od zeszłorocznego Mokonu do tegorocznego Nejiro ( czyli przez ponad pół roku ) NIE MA ŻADNYCH MANGOWYCH KONWENTÓW  (od  12 .2012 do 07.2013 ) .

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #54
I dobrze. Młodzież ma teraz motywację do tego by przykładać się do nauki.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #55
Jak będzie się wam chciało człapać do Łodzi to mogę porozmawiać z Kapitułą o możliwość zrobienia th-roomu na Kapitularzu 2013 (20-22 września). Co wy na to ?

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #56
Jak będzie się wam chciało człapać do Łodzi to mogę porozmawiać z Kapitułą o możliwość zrobienia th-roomu na Kapitularzu 2013 (20-22 września). Co wy na to ?

Way to go. Najpierw przeżyjmy Nejiro.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #57
Tak, ale jestem w ekipie i odpowiadam za atrakcje około-mangowe i warto by wstępnie wiedzieć w najbliższych tygodniach, czy jesteśmy tym zainteresowani ; )

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #58
Maluetar powinien się wypowiedzieć. ja się przejade na wszystko, na co tylko będe mógł i na co mi praca pozwoli.

  • Nashi
  • [*]
Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #59
Cytuj
NIE MA ŻADNYCH MANGOWYCH KONWENTÓW  (od  12 .2012 do 07.2013 ) .
Love ma być w marcu, a Magni ma podobno "stałą datę"
no i to chyba i tak nie taka duża strata czy coś