Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Danmaku challenges thread (100 runda!) (Przeczytany 407734 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #1260
Panie, Panowie i Youkai wszelkiej maści. Otwieram ten temat i teraz ja zajmę się prowadzeniem go za pana Maluetara któremu szczerze dziękuję za prowadzenie go do tej pory.

89. Osiemdziesiąta dziewiąta runda!
Jest to pierwsza runda prowadzona przeze mnie więc postanowiłem dać coś bardzo specjalnego. Celem tego wyzwania będzie zdobycie jak największego wyniku graze w Extra Stage Subterranean Animism(touhou 11)
Nie ma tu trybu practice, więc wybór postaci i trybu strzału jest dowolny
(i tak wszyscy wybiorą Reimu A), oraz możecie umierać ile wam się podoba.

Jeżeli ktoś nie ma odblokowanego extra stage, plik Score.dat do th11 można pobrać stąd:
http://www.mediafire.com/download/b7weghyllp92ay8/scoreth11.dat

Powodzenia! ;3

__
Runda trwa do 22 września godziny 23:59. (tak długo z powodu trudności extra stage)
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2013, 00:40:58 przez Raion

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #1261
. ___ .


"Praojciec wszystkich Remifanów"

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #1262
¯\(°_o)/¯

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #1263
Ej, ale dlaczego przejmujesz kontrolę nad moim threadem, ja go tylko zamknąłem na jakiś czas i tylko 2 tyg minely ;_;
Chyba nie trzeba byc koniecznie administratorem by to prowadzic bo nigdy nie mialem w Youkai D-vision tytułu, że się tym zajmuje ;_;

Ogólnie jak już chcesz to możesz prowadzić, ale czuje źle, że thread który rozpocząłem i prowadziłem półtora roku został bezczelnie stealnięty i pomimo faktu, że na pytanie czy to będę kontynuuował odpowiedziałem "tak".

Z ligą PoFV będzie tak samo? Tego też nie zamierzałem rzucać całkowicie tylko na ~miesiąc by odpocząć od wszystkiego.
Rucham psa jak sra

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #1264
Okay, to po tym jednym challengu poprowadzisz dalej.
Ja się zajmę tylko przyznawaniem achivmentów.
...
Wlepiłbym tu też teraz swój wynik ale najpierw muszę ogarnąć wróżki i psującego się pada >.> więc soon

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #1265

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #1266
Nie wiem, nie umiem, nie chcę wiedzieć. Może jak kiedyś wyczyszczę własnoręcznie SA to coś będzie z tego, ale ja nawet nie chcę tego próbować więcej.


Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #1267
W końcu znalazłem trochę czasu zagrać. Marisa B ftw



Mała porada, normalnie grając można dużo graze nabić, nie widzę potrzeby wykańczania się na Sanae :P

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #1268
Tam zaraz wykańczanie się. Dla mnie to przyjemność powalczyć z nią :V.
Przejście planszy owszem może pomóc, ale ciężko skończyć jak się wykorzysta bomby do graze-farmingu na Miracle Fruit i Release of Id. Bo na Rice Shower jest oczywiście jedyna słuszna metoda do nabijania graze xD.

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #1269
Lekko podbijam wynik

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #1270
"lekko"

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #1271
Mua kent into 2hu.

A history jest takie kiepskie, bo grałem na czyimś score.dat (nie chce mi się odblokowywać ekstra).
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2013, 19:46:23 przez Michał

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #1272
NO HEJ, WRÓCIŁEM ;D

Koniec rundy osiemdziesiątej dziewiątej!

Po dwóch tygodniach przerwy działanie Danmaku Challenges zostało wznowione (głównie dzięki Raionowi) więc zapraszam z powrotem wszystkich graczy bo po tej rundzie widzę, że chyba gdzieś pouciekali, albo przestraszyli się wysokiego poziomu trudności Extra Stage'a.
Zwycięzcą rundy został Michał. Gratuluję i witam, dawno ciebie tu nie było ;]


Tabela wyników:
1. Michał            14203
2. Raion             13944
3. Critz              10317

4. Szyna             3815
5. Tilval               2759


Przyznane achievementy:
Loser - Tilval
So close, yet so far - Szyna

Proszę się nie martwić możliwymi opóźnieniami w przyznawaniu achievementów. Straciłem uprawnienia, ale Raion będzie bacznie czuwał nad tym tematem ^^
Kolejna runda już niedługo.

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #1273
Przyznane.

Odp: Danmaku challenges thread
Odpowiedź #1274
90. Dziewięćdziesiąta runda!


Celem w tej rundzie będzie zdobycie jak największej ilości punktów na jednym zdjęciu w scenie 8-1 w grze Shoot the Bullet.
Spoiler (pokaż/ukryj)
00:44 <+Maluetar> .c StB DS
00:44 <%loli`> StB
00:44 <+Maluetar> .c 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 EX
00:44 <%loli`> 8
00:44 <+Maluetar> .c 1 2 3 4 5 6 7 8
00:44 <%loli`> 1
Tym razem coś rozluźniającego aby odpocząć po poprzedniej rundzie.
Zasady są znane chyba wszystkim: Liczy się jedno zdjęcie, a nie cała scena ponieważ nie ma konieczności zaliczenia jej.
Jak są jakiekolwiek pytania to proszę je zadawać. Przyjmuję również requesty na kolejne rundy.

Runda trwa do godziny 01:00 w piątek 27 września.

Powodzenia ^^