Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Liga UNL (Sezon 03) (Przeczytany 17346 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Liga UNL (Sezon 03)
Tabele

Tabela Wszechczasów Ligi
I Liga: 2 starcia wygrane = 3 punkty, 1 starcie wygrane = 2 punkty
II Liga: 2 starcia wygrane = 2 punkty, 1 starcie wygrane = 1 punkt
MceGrupaNickSez.MeczyBilans RundPunkty
1I LigaDeviol3832-819
2I LigaEkkusu3829-1615
3I LigaJCD31026-2514
4I LigaPostalowiec3520-413
5I Ligacritz31130-3413
6I LigaSmoku2624-412
7I Ligazygol2621-810
8I LigaJedius3717-207
9II LigaXionC2614-146
10II LigaKaito2512-165
11II LigaCzoopik328-04
12II LigaServish2612-204
13II LigaMałyszeq344-172
14II LigaHunter379-262
15II Ligavon Suzumien128-04
16II LigaPhor Cillic3104-440
17II LigaKreton110-40
18II LigaMeduz100-00

Przejmuję od Phora opiekę nad wynikami forumowych rozgrywek UNL, więc zakładamy nowy temat.

Ponieważ szukanie trzeciej osoby komplikuje organizowanie walk, zdecydowaliśmy się zrezygnować z tej zasady. Po prostu niech przegrana strona potwierdzi wynik. Co prawda jest sprawa z bugiem, przy którym gracze w pewnym momencie nei grają już między sobą, a przeciwko dość mocno lamiącym botom. W miarę możliwości polecam nagrywanie walk (często w tych sytuacjach wywala z rozgrywki, więc nie zawsze będzie możliwość zapisania powtórki, a i z tą dzieją się dziwne rzeczy). Oczywiście nie zakładam, że ktoś by tu robił przekręty, po prostu informuję.

Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w rozgrywkach, jeśli już jesteście na liście to sobie organizujcie walki, gra się do dwóch wygranych starć, tak jak wcześniej.

Co do pojęć takich jak "starcie", "runda" itp., kolejność jest następująca:
1. Mecz - wszystkie walki danych graczy w danym sezonie, maksymalnie trzy
2. Starcie - pojedyncza UNL'owa rozgrywka podzielona na rundy na zasadach bo3
3. Runda - wiadomo
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 23:18:36 przez von Suzumien
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #1
Na razie nie usuwamy, i tak sporo osób z listy się w ogóle nie zgłaszało, wielu przestało brać udział, z tego co się orientuję. Kretona dopiszę, ofc.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2011, 14:55:59 przez von Suzumien

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #2
Muszę powiedzieć "Sorry Winnetou"

Nie da się debiutować w najwyższej lidze - trzeba się przebijać od dołu. Ale spokojnie, będzie najpewniej spora rotacja po tym sezonie (aktywniejsi wbiją się na górę, nieaktywni wylecą) ;)


Also:
Phor - VON SUZUMIEN (0-2, 0-2)
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2011, 15:39:42 przez Phor Cillic

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #3
My już wcześniej założyliśmy sobie sieć nazwaną Liga UNL Sezon 3, ale to tylko dlatego, że graliśmy ze sobą. Nie widzę powodu dla robienia specjalnej sieci. To, jak poszczególni gracze będą się ze sobą łączyć, zależy od nich. Specjalnie nazwany pokój niczego nie zmieni. ;) Oczywiście jak komuś wygodniej, to niech wbija do podzielonych sieci, lub do naszej (hasło czekolada), ale nie sądzę, by wypadałoby się gdzieś mieścić, no offence. Chyba, że chcecie się umawiać przez Hamachi, ale to raczej rzadkie, imo. W każdym razie skoro są chętni z drugiej ligi, a widziałem, że są, to proszę się tu zgłaszać, chętnie pogram.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2011, 23:10:00 przez von Suzumien

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #4
A czemu dodaliście mnie bez powiadomienia mnie ? Zresztą wyjebane - kto chce wpierdol ?

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #5
Zgłaszałeś chęć, więc dodaliśmy zakładając, że przeczytasz ten temat. :<

Ja mogę zagrać, wbijaj do Liga UNL Sezon 3 hasło: czekolada i pisz do mnie :P
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 03:29:31 przez von Suzumien

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #6
Grałem 4fun z Deviolem i Księdzem... Ciężko widzę szanse w lidze, ale nie rezygnuje.

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #7
Może na każdy nowy sezon robiłoby się nową tabelkę?

Przecież są tabelki dla każdego sezonu w pliku z tabelami i tabela wszechczasów podsumowująca całokształt. :<

Grałem 4fun z Deviolem i Księdzem... Ciężko widzę szanse w lidze, ale nie rezygnuje.

Bądź co bądź Deviol to dość wysoka poprzeczka i nie nasza liga, chcesz ze mną zagrać?

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #8
Ciekawość mnie zżera jak Kretony na**rwiają ^^. Zagrasz kiedyś czo?

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Hunter
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #9
Jakieś ograniczenia czasowe?

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #10
W jakim sensie? Do kiedy można rozegrać swoje walki? Jak widać, frekwencja jest bardzo kiepska, więc raczej nie ma terminów. Być może, gdyby były, to coś by ruszyło, no ale ile osób się tym teraz interesuje... Anyway, chcesz zagrać?

Właśnie ta tabela wszechczasów mnie wkurwia, bo jestem na 1szym miejscu, a nie jestem najlepszym zgredem w UNLu. Mogę być liderem tej 1-szej i 2-giej ligi, ale w 3ciej każdy ma jechać od zera.

To taka generalna suma walk, ja jej nie traktuję jako wyznacznika tego, kto jest lepszy. Można ją ewentualnie ułożyć alfabetycznie według nicków, co o tym sądzisz?
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 18:58:25 przez von Suzumien

  • Hunter
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #11
Mogę grac prawie all the time jak jestem online, a online jestem prawie all the time. Wystarczy do mnie napisać.

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #12
Cytat: von Suzumien
Bądź co bądź Deviol to dość wysoka poprzeczka i nie nasza liga, chcesz ze mną zagrać?

Z Deviolem wygrałem. Jedna walkę na cztery, ale jednak.

A z tobą? Zapukaj na gg po 22 (mam nadzieje, że się wyrobie z dodawaniem annotacji do video)

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #13
A z tobą? Zapukaj na gg po 22 (mam nadzieje, że się wyrobie z dodawaniem annotacji do video)

Chętnie, tylko z JCD właśnie ogarnialiśmy taki bug, że po pewnym czasie graczy rozłącza i grają z dziwnie zachowującymi się botami. Zna to ktoś? Postal mówił, że kojarzy, trochęto wkurzające i wtedy obecność sędziego dobra rzecz, choć i tak nie wiem jak to wygląda z jego perspektywy. Na wszelki wypadek polecam nagrywać walki w miarę możliwości, choć zakładam że mamy dośćogarnięty skłąd który nie będzie chciał tego wykorzystywać. :P Dodam coś o tym w pierwszym poście. Ogarnę swój net i chętnie pogram po 22, Kreton.

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #14
Zawsze wszechczas można jakoś ukryć i pokazywać tylko tabele danych sezonów :P