Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Ulubione Postacie v.2 (Przeczytany 98625 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #75
Shou...
Jedna z postaci, z którymi nienawidzę walczyć, a które darzę sympatią.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #76
a ja ją bardzo lubię...za jej strój no i klimat, który jej towarzyszy podczas stage'a i pojedynku :)

  • Geminorum
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #77
Shou jest po prostu zajebista w innym wymiarze. Trzeba się w nią wczuć~
Ma fajnego tentegesa na głowie i charakter, który "mi leży" ^_^

Random Saint here.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #78
ma podobny charakter do Byakuren :)
no i bardzo lubię ten strój, to połączenie kolorów...przypomina mi jakiś deser lodowy xD

  • SuperIceKick
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #79
Jeśli chodzi o Touhou to jest w tym temacie dość nowy i muszę przyznać, że niektórych wymienionych tu postaci w ogóle nie znam ^^".Chciałbym jednak zamieścić tu mój Top-nine  postaci z Touhou :):

1.Reimu/Cirno - Tutaj nie mogę się zdecydować.Cirno jest pierwszą postacią, którą zagrałem i ogólnie uwielbiam wszystkie postacie,które do walki używają lodu lub wody.Poza tym kocham ją za jej nieprzeciętny intelekt :P. Reimu z kolei uwielbiam za samonaprowadzający atak, który wielce ułatwia mi unikanie pocisków.Lubie też jej charakter.Najchętniej nic by nie robiła i popijała herbatkę (Tak jak ja :) )

2.Yuyuko - Uwielbiam jej charakter. Niczego nie traktuje poważnie i myśli tylko o jedzeniu. Ma swój własny styl bycia i z reguły by się czegoś od niej dowiedzieć trzeba z nią walczyć.Niezły pomysł na walkę motylami :)

3.Mystia - Głównie z reguły na jej świetną muzykę w stage 2 i przy walce z nią. Bardzo podoba mi się pomysł na używanie głosu do pokonania oponentów. Jeszcze jedno: Kocham jej czapkę *-*

4.Sakuya - Idealna pokojówka *-* Lubie ją za świetny utwór (Flowering Night ,gdyż Luna Dial jakoś mi nie przydał do gustu ^^")
i za dialogi w PCB i IN.

5.Nitori - Jej pierwsza reakcja na Reimu w MoF sprawiła, że wybuchłem śmiechem! Pozytywna postać, która nie życzy naszej postaci źle i przyjemnie się z nią walczy. Lubie jej theme song :).

6.Suika - Pijaczka myśląca tylko o zabawie -za to ją lubię :). Uwielbiam "Broken Moon". Zaskoczyła mnie swoją animacją, gdy pierwszy raz ją spotykamy w IaMP.

7.Patchouli - Ją właściwie lubię jak to się mówi...hmmm...za całokształt :P

8.Remillia - Za to, że podczas walki z nią leci mój najukochańszy utwór z całego Touhou."Septette for the Dead Princess" jest zajebisty *-*

Reszta tak jakoś uhm...równo :)


Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #80
Nareszcie zabrałem się za kolejny trening moich grafomańskich zapędów, a miałem to napisać dawno dawno :V... a zatem:

9. Ellen. Tak jak Suwako, przeurocza blondynka. Z jakiegoś powodu mam słabość do tej króliczo-uszo-podobnej wstążki, jej zamiłowania do kotów czy jej faktycznie niewinnego, beztroskiego i dziecinnego usposobienia, z którego nigdy nie wyrośnie. No i Tabula Rasa... ten motyw jak na czasy pralki jest po prostu wzruszający i doskonale podkreśla jej niewinność i chęć zabawy.

8. Wriggle Nightbug. Jej zielone włosy są zaskakująco urocze i mimo jej nieco chłopięcego wyglądu potrafi być przeurocza na fanartach, co dodatkowo podkreśla jej pelerynka i czułki. Zdecydowanie moja ulubiona postać z team ⑨, do tego zdecydowanie najmilsza z nich, pracuje na poprawę opinii owadów zamiast atakować ludzi. No i motyw świetlika atakującymi insektami jest świetny.

7. Byakuren Hijiri. Ładny, elegancki strój z nutką gothloli ekstawagancji. Długie włosy, ładna twarz i cudowna figura. Prawdopodobnie najmilsza i najbardziej dobra osoba w całym gensokyo - w końcu tytuł youkai jesus nie wziął się znikąd. Jej przeszłość także prosi o huga.

6. Suwako Moriya. Kompletnie przeurocze blond włosy i ubiór od sukni po której skaczo żaby, przez pasożyto-kapelusz aż po jej za długie rękawy na których przesłodko lata oraz zettai ryouki. Śliczna loli z na pierwszy rzut oka kompletnie dziecinnym i beztroskim charakterem, do tego wyjątkowo wyluzowana i zabawna. Mimo tego jest potężną boginką, która okiełznała bóstwa przekleństw. Gdy zachodzi potrzeba, jest też na tyle mądra, by uznać czyjąś wyższość. Praktycznie normalniejsza i milsza Flandre. No i ten styl walki... znajdźcie mi kogokolwiek, któ mógłby się pochwalić że może pływać pod powierzchnią ziemii bądź dać przeciwnikowi w ryj drzewem :V.

5. Reisen Udongein Inaba. Piękne fioletowe włosy, drobna ale kształtna figura, rubinowe oczy doprowadzające do szaleństwa, królicze uszy i szkolny mundurek? Why, yes please! Ironicznie jedna z najnormalniejszych osób w gensokyo, inteligentna i odpowiedzialna, ale i tak traktowana jako zwierzątko przez Eirin i Kaguyę oraz oszukiwana przez Tewi. Mimo tego jest im wierna i wdzięczna. Mało kto w gensokyo może przebić ją pod względem uroku osobistego.

4. Patchouli Knowledge. Także piękne fioletowe włosy, spokojny i cyniczny ale sympatyczny wyraz twarzy połączony z jej wyjątkowo dziecinnymi ciuchami sprawia że jest wyjątkowo śliczna. Do tego jej ciuchy mogą ukrywać zarówno DFC jak i bombową figurę. Jej usposobienie mola książkowego i bystrość dodatkowo pogłębiają moją sympatię do niej.

3. Kogasa Tatara. Prosty ale śliczny strój, piękne dwukolorowe oczy i błekitne włosy o akurat dobrej długości. Milutki, psotny charakter ale także porzucenie sprawiają że ręce same wyciągają się by ją tulić i ucałować. Youkai moe, która zasłużyła na tytuł.

2. Yuyuko Saigyouji. Śliczny strój i włosy, twarz zazwyczaj dodatkowo uładniona uśmiechem no i cudowna figura. Po prostu piękna. Do tego także wyluzowana, wyjątkowo zabawna, o miłym charakterze, ale i wyjątkowo bystra gdy zachodzi potrzeba. Jej relacje z Youmu i miłość do jedzenia dodatkowo pogłębiają wrażenie przeuroczej trzpiotki. Jej smutna przeszłość aż prosi by ją przytulić a jej elegancki styl walki jest ucztą dla oczu.

1. Sanae Kochiya. Nie muszę chyba mówić, co o niej uważam :3. Z wyglądu prześliczna, długie zielone włosy - piękne proste ale i piękne z kitką albo falowane jak w TD. Urocza twarzyczka, ładnie rozwinięta figura, piękny niebieski strój z przeuroczymi lużnymi rękawami i odsłonięte ramiona, które podkreślają jej szczupłość i aż się proszą o huganie. No i character - uwielbia bujać z głową w chmurach, a jej optymizm, wyluzowane podejście do życia i zapał do ochrony ludzi przed youkai są zaraźliwe (może poza ostatnim).
Lekko pozytywnie walnięta (nie zawraca sobie dupy zdrowym rozsądkiem w Gensokyo), do tego być może fanka wielkich robotów. Uwielbiam te jej ciekawość i idealizm, a także to, iż w przeciwieństwie do części innych służalczych typów umie postawić się swoim paniom. ZUN bardzo fajnie przedstawił jej przejście z zadufanej w sobie dziewczyny-boginki do kogoś, kto już jako jedna z głownych bohaterek z zapałem uczy się nowych zasad i eksterminacji. Jest też bystrzejsza niż może się na pierwszy rzut oka wydawać - wystarczy wspomnieć jej znajomość fizyki nuklearnej z WaHH. Do tego jest jedną z osób, które na pewno nie zrobiłybi Ci krzywdy, a ochroniły przed youkai w razie nagłego przeniesienia do genso. Nawet mimo pozornej nienawiści do youkai po walce z Hijiri poręczyła za nią i dlatego boginki zbudowały jej świątynię.
Ma też jeden z najbardziej rozbudowanych i róźnorodnych wachlarzy kart zaklęć w gensokyo (z summonami włącznie), co pokazuje że przykłada się do swojej pracy. No i jeszcze śliczne arty jako schoolgirl i okazjonalny uroczy shipping z jedną z moich innych ulubionych postaci - Kogasą. IMO #1 w Gensokyo i basta :V.

Za postaciami z powyższej listy zawsze stanąłbym murem. Większość z nich jest bardzo bardzo blisko siebie pod względem mojej sympatii (zwłaszcza Suwako, Reisen i Patcha najchętniej dałbym na jednym miejscu). Dopisałbym też których postaci nie lubię i dlaczego, ale nie chce mi się, a poza tym mam dziwne wrażenie że przy moim wysublimowanym guscie połowa forum poszłaby po smołę, pierze, widły i pochodnie :V.
  • Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 12:56:18 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • remiria
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #81
mi się wriggle spodobała bo tak ślicznie machała tymi czułkami :3

a tak to naprawdę ciężko mi stwierdzić kogo tak wyjątkowo lubię czy nie lubię.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #82
Ulubione to Murasa, Marisa i Tewi oczywiście.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2012, 02:28:44 przez Maluetar

  • OZYRYS
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #83
1. Nue Houjuu
2. Utsuho
3. Byakuren

w takiej kolejności ;p

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #84
Byakuren ma Zajebiste buty.

  • Apatyczny
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #85
Z powodu tego że utknąłem przy EoSD plus staram się opanować 12.3 i jestem w tym strasznie nowy, lubię:
-Rumię, za bycie drugą "kobietą" z ciemnawą/gothowatą/niewiem osobowością która jest blondyną jaką znam,
-Reimu i Meiling bo
Spoiler (pokaż/ukryj)
nie mam gustu
-Oraz Patchouli, ot tak.
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 20:00:40 przez Apatyczny

  • LVY
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #86
to też wtrącę swoje 5 groszy

yuyu >>>>> tenshi, yuuka, komacyc,  marisa, hatate, orin, [NUCLERA FUSION], [good girl],  keine(grenzen) >>>> reszta >> wiadomo :3

:3 

Give a man fire and he'll be warm for the day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

  • Tora
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #87
Yuyuko - za bycie rozbrajająco pocieszną panią duch, piękną, dostojną, z fascynującą historią i mocą. Yuyu > all, reszta jak mi do głowy przyszła.
Marisa - uosobienie zajebistości, gwiazdki, włoski, Master Spark, czapeczka z sake, UŚMIECH.
Reimu - za bycie najbardziej leniwą i uroczą main hero ever <3 I słodką biedotę.
Sakuya - noże, manipulacja czasem (mój ulubiony skill ever), meido, elegancja, seks, retrosy
Alice - lalki, piękno, styl, wdzięk, historia, wielka ilość zajebistych fanworks (kreacja postaci i retro).
Yukari - za dojrzałość, bycie potęgą, zadziorność, figlarność, sukimy, aurę epickości, respekt jaki budzi, podboje, parasol i pociągi.
Kanako i Suwako - pokochałem je głównie dzięki doujinom Gigameki, ale mniejsza. Urok z jednej strony oparty na epickim kontraście, ale razem tworzą piękny duet. Władcza majestatyczna babcia i przeurocza szalona loli (ten styl walki @__@) <3 Precelek i żabcia. Retrosy. Onbashiry. Czapeczka. OMG <3
Utsuho - esencja przytłaczającej potęgi, ociekanie zajebistością gdy się wkurzy, design, klimat, odsłonięcie prawdy po pokonaniu jej, działo.
Tenshi - maso, mieczyk, przepiękne włoski i ciuszki, jak i kapelusik, brzoskwinki, glany, ojou-sama.
Byakuren - mamusia, esencja dobroci, reformatorka, historia, Unohana Touhouversum (<3), uroda, kontrast z Reimu i Sanae.
Suika - za styl walki którego nie można opisać inaczej niż zbzikowany i postrzelony :D Ogrom tego wszystkiego mnie zachwycił: siła w łapach, wysysanie energii łańcuchem, kule ognia z pięści i ust, czarne dziury, własne miniaturki, fajerwerki, przywoływanie kawałków ziemi, przemiana w olbrzyma, manipulacja gęstością i transformacja w dym. THIS IS EPIC, THE BEST SUIKEN EVER. Jedyna postać w całym Touhou którą polubiłem praktycznie od pierwszych sekund. Poza tym: charakterek, design, rogi, butelka niedopitka, i "Polej bo trzeźwieja!" :D Moja ulubiona loli.
Komachi i Shikieiki: za lenistwo tej pierwszej i opieprzanie jej przez drugą (incydent wywołany przez opierdalanie się ftw) ;) Poza tym Yama ma w grze zajebiste teksty, styl gadki i charakter, które m.in. taki IOSYS zeszmacił.
Satori i Koishi: za wybitnie ciekawą historię, bycie paniami pałacu, zwierzaczki, charakterki, moce, serduszka, trolling.

Z postaci które bardzo lubię ale nie na tyle by tracić czas na wyróżnianie ich uzasadnieniem:
Remilia, Reisen, Tewi, Ran, Keine, Aya, Momiji, Orin, Yuuka, Shou, Kasen.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2012, 02:52:17 przez Maluetar
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #88
Chen, Orin, Momiji, Alicja, Marisa, Reisen i Murasa
Nie zastanawiałem się dlaczego je lubię, ale przy kilku nie musiałem się zastanawiać, ponieważ Chen jest słodka, Momiji jest wilkiem (a ja uwielbiam wilki), a  Marisa jest zajebista i ch bardzo pozytywna.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2012, 02:57:07 przez Maluetar

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #89
No oczywiście na pierwszym miejscu Aya. Ale też Sakuya, Yuyuko, Youmu, Cirno, Remilia, Satori o jeszcze hohoho postaci.